Shopify ülevaade: uus rakendus saabub ™ pakub konsolideeritud tellimuste jälgimist

Toetades igas suuruses sõltumatuid veebiettevõtteid, müüsid Shopify jaemüüjad Musta reede ja Küber esmaspäeva ostude ajal rohkem kui miljard dollarit. Nüüd on Shopify uusim looming suunatud e-kaubanduse tehingute teisele poolele.

IOS-is saadaval olev mobiilirakendus Arrive sünkroonib veebipoodide ostjate ostu automaatselt kõigi jaemüüjate kaudu, et pakkuda ajakohased värskendused kõikidele edastatavatele tellimustele. Shopify teatas novembri lõpus rakenduse, mis varem oli beetaversioon, üldisest kättesaadavusest. Olime esimeste seas, kes võtsid rakenduse keerutamiseks, pärast seda, kui projektijuht Robleh Jama selgitas Shopify varasemaid ajurünnakuid ja lähenemisviisi tarbijate veebipoe sujuvamaks muutmisele.

Tutvustame saabumist: Shopify uusim mobiilirakendus

Robleh ütles, et Shopify mobiilimüük edestas nädalavahetuse Musta Reede ja Küber esmaspäeva jooksul lauaarvuteid juba kolmandat aastat järjest. Telefonide ja tahvelarvutite kaudu tehtud ostud moodustasid 64% kogu müügist, mis on tema sõnul 10% rohkem kui 2016. aastal.

“Me teame, et inimesed ostavad üha enam veebist, pöörates üha suuremat tähelepanu mobiilile,” sõnas Robleh. „Me teame ka, et tellimuste jälgimine on endiselt keeruline protsess, mis sunnib inimesi tegelema vananenud süsteemide ja krüptiliste jälgimiskoodidega vaid ostude jälgimiseks. Seega, teades, et ostame oma nutitelefonidesse üha enam ja enam, arvasime, et ostetud asjade jälgimine peaks olema sama lihtne. ”

Selliselt sünkroonib Saabumine kasutajate Gmaili kontodega ja skannib e-kirju asjakohase teabe, näiteks „jälgimisnumber” või „teie pakend on saadetud” jaoks, ja tõmbab andmed kokku. Jaemüüja-agnostiline rakendus ühendab iga tellimuse olekud ja jälgib neid lihtsas liideses, mis kuvab jälgimisteavet ja kohaletoimetamist teostavat saatmisteenust koos toote, jaemüüja ja klienditeeninduse võimaluste üksikasjadega.

Üldine arvustus: 4.9 / 5.0

Saabumine on ettevõtte Skunkworks-esque tootearendusgrupi Shopify Garage uusim väljaanne, mida Robleh nimetas „väikeseks ja osavaks disainerite ja inseneride meeskonnaks, mis on keskendunud eksperimentaalsete toodete ehitamisele brändide ja tarbijate ees seisvate väljakutsete jaoks”. Seekord avaldas Kanada e-kaubanduse platvorm eelmisel aastal grupi välklambirakenduse Frenzy, mis oli mõeldud nii jaemüüjatele kui ka ostjatele.

Saabumine, mis on iOS-i rakenduste poes tasuta saadaval, on uskumatult lihtne alla laadida, installida ja konfigureerida. Saabumine ühildub enam kui 400 operaatoriga, sealhulgas tavaliste UPS-i, USPS-i, FedExi ja DHL-iga, koos sadade jaemüüjatega.

Saabuvad Shopify ekraanipildid

Shopify uusim looming Arrive võimaldab iOS-i kasutajatel hõlpsalt jälgida kõiki saabuvaid saadetisi.

Kui kliendid ei näe saabumises kindlat tellimust, lubab rakendus käsitsi sisestamist ja julgustab kasutajaid edastama meili aadressile [email protected], et näha, kas meeskond saab edaspidiste tarnete jaoks operaatori lisada.

“Me ei teadnud, et uurime, kui keeruline on seda paketijälgimisprotsessi automatiseerida,” sõnas Robleh. “Arrive’il on palju liikuvaid osi ja suur väljakutse on lihtsuse, korra ja läbipaistvuse toomine sellisesse keerulisse süsteemi.”

Omadused: automaatne jälgimine ja reaalajas kaardi värskendused

Saabumise ühendamine oma Gmaili kontoga on sama lihtne kui e-kirjadele sisselogimine. Rakendus hoolitseb ülejäänud eest, kuvades kohe saadetiste ja tellimuste teabe puhtas ja sujuvas liideses.

Saabumine tagab kasutajatele kiire kinnituse, et rakendus kogub ainult ostudega seotud teavet, sealhulgas jälgimisnumbreid, operaatori nimesid, tellimisnumbreid ja toote üksikasju, ning tagab, et isiklikku või kättetoimetamisteavet ei jagata teiste rakenduste ega ettevõtetega.

Lisaks pakkide jälgimisele reaalajas kaardivaates saadab Arrive ka rikkalikke teatisi, kui teie tellimus jõuab tarne- ja kohaletoimetamisprotsessi uutesse etappidesse – Robleh kirjeldas oma lemmikfunktsioonina.

“Arvan, et inimesed hindavad paketi jälgimise automatiseeritud värskenduste saamist ilma, et nad peaksid isegi rakendust avama,” sõnas ta. “Tahtsime luua midagi ilusat, lihtsat ja hõlpsasti kasutatavat.”

Olete saabunud: olge kursis suurenenud e-posti ja mobiilitoega

Meile meeldiks näha iOS-i seadmetes lisaks Gmaili kasutajatele ka laiemat tuge, kuid Robleh kinnitas meile, et uhiuue rakenduse jaoks on rohkem pakkuda. Ta ütles, et lisaks ühilduvusele Androidi seadmete, muude e-posti klientidega ja võimaliku laiendamisega veebibrauseritele on teel veel detailsemad jälgimisvärskendused, lihtsustatud tagastamine ja toodete uuesti tellimise hõlpsam viis..

“Meil on saabumise plaanid suured ja jätkame uute funktsioonide väljatöötamist ja lisamist, mille eesmärk on muuta paketi jälgimine võimalikult lihtsaks,” ütles ta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me