13 WordPressi „Veebisaidi koostaja” suvandid (2020)

WordPressi veebisaidi ehitaja kõlab mõlema maailma parimatena, ühendades maailma populaarseima sisuhaldussüsteemi ülilihtsa, pukseeritava veebidisainiga.

Ehkki WordPress võib olla suurepärane, võib platvorm olla ka keeruline õppida ja tõhusalt tegutseda. Kui olete tasuta tarkvara installinud, peate oma saidi tegelikult üles ehitama, mis ei ole lihtne neile, kellel pole programmeerimisoskust. WordPress ei ole veebisaitide koostaja, kuid parim veebimajutus, teemad ja lehtede koostaja pistikprogrammid aitavad tühimikku täita.

Õnneks muudavad need tööriistad teie uue saidi ehitamise võimalikult lihtsaks – isegi kui olete esmakordne tegija. Vaatame kõige paremaid neist WordPressi veebisaidi ehitaja valikutest koos muude kaalutlustega, mis peaksid teil olema teel:

1. Seadistage WordPressi hostimine

Enne kui teemadesse ja pistikprogrammidesse sukeldume, pidage meeles, et te ei saa WordPressi saiti ega ühtegi veebisaiti üles ehitada ilma veebimajutust seadistamata. Veebimajutus maksab vaid paar dollarit kuus ja parimad hostid lasevad teil alla laadida ja installige WordPress ühe klõpsuga. Mõnel on WordPress isegi teie jaoks eelinstalleeritud.

Kui olete veebimajutuse konto seadistanud ja WordPressi edukalt installinud, olete valmis disaini alustama. Järgmises jaotises käsitleme teie WordPressi saidi loomise peamisi teemat ja pistikprogrammide valikuid. Oleme testinud kõiki populaarseid veebimajutajaid, hinnates neid kõike alates maksumusest kuni e-kaubanduse funktsioonideni ja soovitame neid kolme WordPressi parimate hostidena:

Vaadake veel WordPressi hostimise arvustusi »

2. Valige Page Builderi pistikprogramm või teema

Nagu WordPressiga tuttavad saavad teile öelda, on kaks lihtsat viisi WordPressi saidi loomiseks ise ilma koodi kirjutamata: teemad ja pistikprogrammid.

Teemad on lihtsalt eelvalmis mallid, mida saate saidi ilme ja funktsioneerimisega manipuleerida, kui soovite, samal ajal kui pistikprogrammid on tavaline tarkvaravorm, mille saate teatud tüüpi funktsionaalsuse saamiseks oma WordPressi taustaprogrammile installida – saidi loomise funktsionaalsus.

Allpool on toodud populaarsemad teemad ja pistikprogrammid, mida soovitame WordPressi lihtsate veebisaidiehitajatena:

Pluginad „Page Builder”

Leheehitajad saavad traditsioonilistele pukseerimisteemalistele veebisaitide loomise kogemusele kõige lähemal. Pistikprogrammid, mille saate oma WordPressi juhtpaneelilt installida, teisendavad WordPressi redigeerimisliidese sisuplokkideks, mida saate korraldada vastavalt oma soovile.

Paigutuse ja sisu täiustamiseks töötavad pistikprogrammid teie WordPressi teemaga – muutes saidi kujunduse elementide lohistamise ja nendega manipuleerimise palju lihtsamaks.Nende tasuta WordPressi veebisaidi ehitajate pistikprogrammidega on kaasas ka versiooniuuenduse litsentsi versioon, mis annab teile juurdepääsu ekspertide toele ja enamatele kohandamisfunktsioonidele kui litsentsimata versioonid.

1. BoldGrid

InMotion Hostingi WordPressi ekspertide loodud BoldGrid näitab algajatele ja kogenud professionaalidele kiiresti veebisaidi inspiratsiooni pistikprogrammiga, mis juhendab teid vajaliku kujunduse, funktsioonide ja sisu juurde. Platvorm pakub mitmeid teemasid ja variatsioone, mis on kohandatud konkreetsetele tööstusharudele ning täidab isegi asjakohast teksti ja pilte, et aidata teil alustada.

Vaadake veel WordPressi hostimise arvustusi »

2. Kobraste ehitaja
Beaver Builder on kindlasti üks populaarseimaid WordPressi leheehitajate pluginaid seal. Pole vaja vaeva näha HTML-i ega kohandatud stiiliga, sest Beaver Builder võimaldab teil oma saidi elemente otse esiküljel visuaalselt redigeerida. Kui olete pisut asjatundlik, siis on hea meel kuulda, et saate lisada oma CSS-i klassid ja ID-d ning vidinad ja lühikoodid.

Beaver Builder WordPressi pistikprogrammi ekraanipilt

Beaver Builderi pistikprogramm võimaldab teil fotosid, heli- ja videoklippe ning külgribade lohistada otse oma saidile.

3. Elav helilooja
Rohkem kui 30 000 saidiomaniku jaoks valitud lehe koostaja Live Composer on äärmiselt hõlpsasti kasutatav pukseerimisredaktor. Saate oma sisu reaalajas redigeerida, nii et teil võiks olla konverteerimiseks valmis leht või ajaveeb, millel oleks võimalus mõne minuti pärast veebis hiljuti üles rännata.

Live Composeri WordPressi pistikprogrammi ekraanipilt

Live Composer on kasutajaliidese koostaja, mis tähendab, et saate oma saidi elemente visuaalselt redigeerida otse sellel lehel.

4. MotoPress
MotoPress on lohistatav esikülje ehitaja, mis ühildub peaaegu kõigi WordPressi teemadega. Sellel on üle 30 sisuelemendi, võimalusega saada MotoPressi lisandmoodulite abil täiendavaid kohandamisvalikuid. Lõpptulemus on täielikult mobiilile reageeriv veebisait.

MotoPress WordPressi pistikprogrammi ekraanipilt

MotoPress töötab paljude WordPressi teemadega – see võimaldab teil luua tundliku saidi lohistades.

Tasuta saidi loomise teemad

Järgmised teemad pole mitte ainult ilusad ja intuitiivsed, vaid neil on ka hõlpsad kohandamistööriistad kõigi oskuste tasemega kasutajatele. Lisaks pukseerimise redigeerimisele saate ka reageerivaid (mobiilisõbralikke) kujundusi ja hulgaliselt kohandamisvõimalusi – kõik tasuta.

1. Sydney (0 dollarit)
Sydney võimaldab saidiomanikel juurdepääsu kõigile Google’i fontidele, täielikult kontrollides paigutuse, värvimise ja navigeerimise valikuid. Spetsialistid saavad üles laadida logosid, päisepilte ja täisekraani liuguri sisu, et luua pilkupüüdev ja tundlik kujundus.

Sydney WordPressi teema ekraanipilt

Professionaalidele ideaalne reageeriv teema pakub Sydney Google’i fonte, logo üleslaadimist, täisekraani liugurid ja palju muud.

2. Astrid (0 dollarit)
Astridil on klanitud ja sujuv paigutus, mis võimaldab saidi külastajatel hõlpsalt teie ettevõtte tahke sirvida. Mall on dünaamiline ja kujundamine on intuitiivne. Saate värvivalikud, võimaluse lisada täislaiuse päise pildi, ajaveebi valimise võimalused ja kohandatud vidina toe.

Astridi WordPressi teema ekraanipilt

Kas soovite ajaveebi lisada või kohandatud vidinaid lisada? Astrid on ideaalne teema kauni ettevõtluspaiga kiireks üles ehitamiseks.

3. Llorix One Lite (0 dollarit)
Llorix One Lite on üheleheline kujundusareena tähtnumber ja sobib ideaalselt professionaalse ilmega maandumislehtedele ja isiklike saitide loomise põhivajadustele. See sisaldab täislaiust malli, tundlikku ajaveebilõiku keermestatud kommentaarivõimalustega ja hulga värvilisi teemavalikuid, mille vahel valida.

Llorix One Lite WordPressi teema ekraanipilt

Kui üheleheline sait on kõik, mida vajate, sisaldab Llorix One Lite tundliku ajaveebi jaotist ja e-kaubanduse funktsioone.

4. Pixova Lite (0 dollarit)
Puhtade joonte ja moodsa tunde tagamiseks pakub Pixova Lite mitmesuguseid sisuvõimalusi, et muuta teie sait selliseks, nagu see on loodud plusside poolt. Siia kuuluvad funktsioonid: kohandatud liugur, animatsioonid, 2-veeruline ja kogu laiusega paigutus, reageerimisvõime ning kohandatud menüüd ja päised.

Pixova Lite WordPressi teema ekraanipilt

Moodsama ilme saamiseks proovige Pixova Lite’i koos oma kohandatavate liugurite ja animatsioonivalikutega.

5. Moesia (0 dollarit)
Lahedate animatsioonide, 11 eelnevalt määratletud saidielemendi ja kahe ajaveebi paigutuse abil muudab Moesia professionaalsete saitide ehitamise imelihtne. Selle teemaga on kaasas tähelepanelik tugimeeskond, regulaarsed värskendused ja tugi kõigile populaarsetele veebibrauseritele (Chrome, Firefox, IE9+, & Ooper).

Moesia WordPressi teema ekraanipilt

Moesia muudab professionaalse saidi loomise lihtsaks. Valige 11 valmiskujundusploki hulgast ja alustage ehitamist!

Premium saidi loomise teemad

WordPressi teemad on suurepärased, sest isegi mitteprofessionaalil võib olla koodirida puudutamata professionaalse ilmega veebisait – koos kaunite fotolükandite, pilkupüüdvate nuppude ja kohandatud külgribade või menüüdega. Kuid te ei saa eeldada, et saate kõike, mida soovite, tasuta.

Kui olete nõus pühenduma umbes 50 dollarit oma saidi loomise püüdluste jaoks võite saada sama lohistamisfunktsiooni, millel on rohkem kohandamisvalikuid, dünaamilisi kujundusvalikuid, mis võivad tasuta versioonis olla piiratud, ja kõike muud esmaklassilise lisafunktsioonid saidi ehitamine.

Järgnevad on meie saidi loomise lemmikkvaliteediga WordPressi teemavalikud:

1. Avada (59 dollarit)
Meie lemmik WordPressi veebisaidi ehitajate seas on Avada, millel on uskumatult palju mallipaigutusi, päisevalikuid, värvivalikuid ja täiendavaid integratsioone. Ükskõik, kas soovite ajaveebide kaupa müüa, fotosid kuvada või fotosid kuvada, on Avada parimad WordPressi teemad populaarseim.

Avada WordPressi teema ekraanipilt

Avada on uhiuue teemavalikute paneel, mis on WordPressi premium-teemade seas populaarseim.

2. X (64 dollarit)
X-iga saate ka peaaegu kaks tosinat laiendust, sealhulgas MailChimpi integreerimine, Envira pildigalerii ja Olarki vestlus. Lisaks saavad X kasutajad kasutada ülipopulaarset UberMenu eeliseid, nii et teie saidil on navigeerimismenüü, mis vastab teie soovitud välimusele.

X WordPressi teema ekraanipilt

Komplektis on üle 20 komplekti kuuluva laienduse. X on ainus teema, millel on saidi optimeeritud toimivuse tagamiseks eraldi pistikprogrammid.

3. Enfold (59 dollarit)
Enfold on suurepärane WordPressi saidi loomise hõlpsaks alustamiseks. Selle loojad pakuvad ajakirjanikele, äriettevõtetele, reklaamipostide jätkamiseks ja erinevatele tööstusharudele mõeldud nišide jaoks erinevaid versioone. Pukseerimisredaktor ja jutustatud videoõpetused tagavad selle maine ülikiire 2-minutise seadistamise korral.

Lõika WordPressi teema ekraanipilt

Järjest kasvava eelvalmis sisuvalikute loendiga kiidetakse Enfoldi kui kasutajasõbralikumat WordPressi teemat.

4. BeTheme (59 dollarit)
BeTheme on tegelikult üle 210 fantastilise eelvalmistatud saidimallide metsik pakett, nii et leiate kindlasti oma stiilile vastava kujunduse. See on täielikult kohandatav ja hõlpsasti kasutatav – alustades ühe klõpsuga installimisest ja lõpetades kohandatud fondi üleslaadijaga.

BeTheme WordPressi teema ekraanipilt

BeTheme’i loojad pakuvad teile rohkem kui 200 kaunist eelvalmis veebisaiti. Kas ma peaksin rohkem ütlema?

5. tohutu dünaamika (59 dollarit)
Massive Dynamic pakub veebisaidi reaalajas ehitajat, mis võimaldab teil kohandada värve, paigutusi ja lühikoode ning eelvaate, kuidas see teie saidil hõlpsalt välja näeb. Kujundage oma eesmärkide saavutamiseks täiuslik päis – kasutage kohandatava menüü kujunduse abil – olenemata sellest, kas soovite, et külastajad võtaksid telefoni kätte või vaataksid teie portfooliot -.

Massiivse dünaamilise WordPressi teema ekraanipilt

WordPressi veebisaidi koostaja Massive Dynamic võimaldab teil kohandada, redigeerida ja hallata mitut WordPressi saiti.

3. WordPressi veebisaidi ehitaja alternatiivid

Küsige endalt seda: miks peab teie sait olema loodud WordPressiga?

Kui teil pole sellele küsimusele väga tehnilist vastust, ei pea teie sait tõenäoliselt üldse WordPressi kasutama. Ehkki WordPress on kena ja populaarne platvorm, on veebisaidi koostaja valikuid palju, mis annavad teie saidile sama ilme ja funktsionaalsuse kui WordPressil põhinev sait.

Järgmisena on hostid, kes pakuvad ülilihtsat liitpaketti: hostimine tasuta veebisaidi koostajaga. Vaid mõne dollari eest kuus pakuvad need hostid teile suurepärase veebimajutuse, mille olete ära teeninud, lisaks tasuta pukseerimise veebisaitide ehitajad ja tonni tasuta malle omaenda jaoks.

Nende liitpakkumiste ilu seisneb selles, et saate kauni, reageeriva kujunduse loomiseks tasuta pukseerimisredaktori. Kõik, mida peate tegema, on majutuse eest tasumine – tavaliselt 3–10 dollarit kuus.

Vaadake rohkem veebisaitide koostajate arvustusi »

Kas olete valmis oma saidi loomist alustama?

WordPress kasutab praegu 36% veebist – ja teie sait võiks olla järgmine. Ehkki üha populaarsemaks muutuv platvorm võib olla keeruline ka mittetehnikute jaoks, pole nüüd põhjust, miks te nüüd WordPressi saidi majutamiseks parimate võimalustega oma WordPressi saidi majutate ja üles ehitate..

Andke mulle allolevates kommentaarides teada, kuidas teil läheb – mulle meeldiks kuulda teie edulugu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me