Recenze Shopify: Nová aplikace Arrive ™ přináší konsolidované sledování objednávek

Maloobchodní prodejci Shopify, kteří využívají nezávislé online obchody všech velikostí, vydělali více než 1 miliardu dolarů v prodejních obchodech Black Friday a Cyber ​​Monday. Nyní se nejnovější tvorba Shopify zaměřuje na druhou stranu transakcí elektronického obchodu.

Přijďte, mobilní aplikace dostupná na iOS, automaticky synchronizuje nákupy online nakupujících u všech maloobchodníků a poskytuje aktuální aktualizace všech tranzitních objednávek. Shopify oznámila obecnou dostupnost aplikace, která byla dříve v beta verzi, na konci listopadu. Byli jsme mezi prvními, kteří si tuto aplikaci prožili, poté, co vedoucí projektu Project Robleh Jama vysvětlil rané brainstormingové konverzace Shopify a přístup k zefektivnění online nakupování pro spotřebitele.

Představujeme Arrive: Shopify je nejnovější mobilní aplikace

Již třetí rok v řadě Robleh řekl, že prodej mobilních zařízení Shopify převyšoval desktop přes Černý pátek a Cyber ​​pondělí víkend. Nákupy uskutečněné prostřednictvím telefonů a tabletů představovaly 64% veškerého prodeje, což podle něj představuje od roku 2016 nárůst o 10%.

“Víme, že lidé stále více nakupují online, s rostoucím důrazem na mobilní telefony,” řekl Robleh. „Víme také, že sledování objednávek je stále komplikovaný proces, který nutí lidi, aby se vypořádali se zastaralými systémy a kryptickými sledovacími kódy, jen aby sledovali své nákupy. S vědomím, že nakupujeme stále více a více na našich smartphonech, jsme si mysleli, že by mělo být stejně snadné sledovat, co kupujete. “

Příjezd se synchronizuje s účty Gmailu uživatelů a prohledává e-maily, zda neobsahují relevantní informace, například „sledovací číslo“ nebo „váš balíček byl dodán“, a stahuje data. Maloobchodně-agnostická aplikace konsoliduje stavy každé objednávky a sleduje je v jednoduchém rozhraní, které zobrazuje informace o sledování a přepravní služby, které zajistí doručení, spolu s podrobnostmi o produktu, maloobchodníkovi a možnostech zákaznických služeb..

Celkové hodnocení: 4.9 / 5.0

Příjezd je nejnovější verzí od společnosti Shopify Garage, skupiny pro vývoj produktů společnosti skunkworks, která Robleh nazývala „malým a drsným týmem návrhářů a inženýrů, který se zaměřuje na budování experimentálních produktů pro výzvy, kterým čelí značky a spotřebitelé“. V loňském roce kanadská platforma pro elektronický obchod vydala Frenzy, aplikaci skupiny Flash na prodej, která je určena jak pro maloobchodníky, tak pro nakupující.

Příjezd, který je zdarma k dispozici v obchodě App pro iOS, je neuvěřitelně snadné stáhnout, nainstalovat a nakonfigurovat. Přílet je kompatibilní s více než 400 dopravci, včetně standardních UPS, USPS, FedEx a DHL, spolu se stovkami maloobchodníků.

Screenshoty z Shopify Arrive

Nejnovější výtvor od společnosti Shopify, Arrive umožňuje uživatelům iOS snadno sledovat všechny příchozí zásilky.

Pokud zákazníci v aplikaci Arrive nevidí určitou objednávku, aplikace umožňuje ruční zadání a vybízí uživatele k předání e-mailu na adresu [email protected], aby zjistili, zda tým může přidat operátora pro budoucí dodávky..

“Nevěděli jsme o tom, jaké obtížné by bylo automatizovat tento proces sledování balíčků,” řekl Robleh. “Se společností Arrive je spousta pohyblivých částí a velkou výzvou bylo přinést do tak složitého systému jednoduchost, pořádek a transparentnost.”

Vlastnosti: Automatické sledování a aktualizace živých map

Připojení Přijetí k účtu Gmail je stejně snadné jako přihlášení k e-mailu. Aplikace se postará o zbytek, okamžitě zobrazuje informace o zásilce a objednávce v čistém a efektivním rozhraní.

Příjezd je rychlý, aby zajistil uživatelům, že aplikace shromažďuje pouze informace týkající se nákupů, včetně čísel sledování, jmen operátorů, čísel objednávek a podrobností o produktu, a zajišťuje, že osobní nebo dodací údaje nebudou sdíleny s jinými aplikacemi nebo společnostmi.

Kromě sledování vašich balíčků v živém zobrazení mapy vám Arrive pošle bohatá oznámení, jak vaše objednávka dosáhne nových fází procesu odeslání a doručení – něco, co Robleh označil za svou oblíbenou funkci.

“Myslím, že lidé ocení získání automatizovaných aktualizací sledování balíčků, aniž by museli aplikaci otevírat,” řekl. “Chtěli jsme vytvořit něco krásného, ​​jednoduchého a snadno použitelného.”

Přijeli jste: Zůstaňte naladěni pro zvýšenou e-mailovou a mobilní podporu

Rádi bychom viděli širší podporu kromě uživatelů Gmailu na zařízeních iOS, ale Robleh nás ujistil, že pro zcela novou aplikaci nás čeká víc. Řekl, že podrobnější aktualizace sledování, zjednodušené vrácení a jednodušší způsob, jak si objednat produkty, jsou na cestě, kromě kompatibility se zařízeními Android, dalšími e-mailovými klienty a možného rozšíření webových prohlížečů..

“Máme velké plány na Arrive a budeme pokračovat v budování a přidávání nových funkcí zaměřených na co nejjednodušší sledování zásilek,” řekl..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me