12 nejrychlejších služeb hostování VPS (2020) – porovnejte rychlosti serveru

Stejně jako nákup automobilu, nákupy nejrychlejšího VPS hostingu jsou hlavně o tom, co je pod kapotou. Komponenty, jako jsou polovodičové jednotky, služby ukládání do mezipaměti, síť pro doručování obsahu a podpora moderních programovacích jazyků a protokolů, to vše podněcuje vysoce oktanový hostingový zážitek.

Rychlý skok ze startovní čáry může být pro on-line podnikání velkým problémem, protože i malé zvýšení doby načítání stránky může negativně ovlivnit konverze, zobrazení stránek, SEO a příjmy. Podle AB Tastyho může dvousekundové zpoždění zdvojnásobit míru okamžitého opuštění webu a 75% uživatelů pravděpodobně klesne, jakmile doba načítání stránky dosáhne tří sekund.

Přestože velký tlak na to, aby vaše VPS fungovala na nejvyšší rychlost, padá na to, jak věci konfigurujete, rychlé webové hostitele jsou mechaniky, které poskytují vybavení podporující vaše snové rychlosti. Řekněme si dvanáct nejrychlejších hostitelů VPS a odpovězte na případné dotazy.

1. InMotion Hosting

Pro hodnocení nejrychlejších poskytovatelů VPS hostingu jsme identifikovali 10 klíčových faktorů výkonu webových stránek – a InMotion Hosting byl jediným poskytovatelem, který zaškrtl všechny políčka. Naše hodnocení rychlosti kombinuje relativně zřejmé (volné disky SSD a nástroje pro ukládání do mezipaměti a sítě pro doručování obsahu) s nejasnějšími funkcemi, jako je podpora HTTP / 2, a přístup k kvalifikovanému hostujícímu odborníkovi, který vám může poskytovat přizpůsobené rady o tom, jak optimalizovat výkon vašich stránek. . Jakmile nám toto počáteční kolo testování poskytlo seznam finalistů, provedli jsme každou službu prostřednictvím Pingdomu, Google PageSpeed ​​a dalších služeb, abychom měřili výkon.

 • Funkce zvyšující výkon: SSD, proprietární kontroly mezipaměti, CDN, NGINX a podpora pro PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Max Speed ​​Zones (výběr umístění serveru), Launch Assist (dvě hodiny vyhrazeného času se SysAdmin) a Smart Routing Optimization

Infrastruktura společnosti SSD je na našem radaru již dlouhou dobu. Podle benchmarku InMotionu ukládají úložné jednotky SAS 15K hostitele o 95% více dat než 1 TB Samsung SSD a zpracovávají data až 20krát rychleji než tradiční jednotky pevného disku. Další informace o působivých nabídkách společnosti získáte kliknutím na naši recenzi níže.

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

2. SiteGround

Jak můžete vidět s SiteGround, výkon někdy přichází s cenou. Silná cenovka společnosti je však hodná investice pro rostoucí online obchod, který upřednostňuje vysokorychlostní inovace, nejvyšší spolehlivost a okamžitě reagující zákaznickou podporu. Platforma VPS společnosti SiteGround navíc přichází se stabilitou v cloudu, která zákazníkům umožňuje automaticky upravovat měřítko tak, aby zvládalo jakékoli dopravní špičky..

 • Funkce zvyšující výkon: SSD úložiště, tři úrovně ukládání do mezipaměti, CDN, NGINX a podpora pro PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Automatické škálovatelné výpočetní prostředky, statické a dynamické ukládání obsahu do mezipaměti SuperCacher, inovativní podpora VIP

Byli jsme trochu překvapeni, když jsme se dozvěděli, že server SiteGround neinzeruje svou rychlost sítě nebo zaručené připojení portů, ale věříme dlouholetému vůdci v oboru, aby udržoval propojenou infrastrukturu hodnou inovativního interního vývoje týmu. Společnost vytvořila vlastní podpůrné systémy a slibuje, že okamžitě odpoví na chatové zprávy a telefonní hovory a odpovědi na e-mailové lístky do 10 minut nebo méně.

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

3. Dreamhost

DreamHost je obzvláště známý mezi hostitelskými kruhy WordPress a je dalším poskytovatelem VPS poháněným SSD, který kombinuje optimalizované uživatelské zážitky s moderním hardwarem progresivního myšlení. Jako jeden ze tří hostitelů doporučených týmem WordPress máme rádi, že DreamHost je přátelský vůči komunitám s otevřeným zdrojovým kódem a vývojářům, kteří chtějí posouvat hranice rychlosti a inovací webových stránek..

 • Funkce zvyšující výkon: Zdarma SSD, vestavěné ukládání do mezipaměti, CDN poháněné Jetpackem, NGINX a podpora pro PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Upgrade úložiště a RAM za méně než 10 sekund, spolu s optimalizovanými a izolovanými možnostmi MySQL VPS

Kromě neomezené šířky pásma a provozu poskytuje DreamHost zákazníkům VPS snadno rozšiřitelná řešení pro paměť a úložiště, která se mohou rychle přizpůsobit rostoucímu publiku. Tam, kde si společnost opravdu udělá svou značku, jsou však spravované servery MySQL, které umísťují vaše databáze do jejich vlastního izolovaného prostředí VPS. Další informace získáte kliknutím na naši recenzi níže:

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

4. A2 Hosting

Synonymum pro rychlé webové služby, A2 Hosting je o výkonu. Společnost začíná svou vlastní, all-SSD platformou SwiftServer, která obsahuje podporu HTTP / 2, CloudLinux a bezplatnou síť poskytující obsah Cloudflare. Odtud se mohou zákazníci VPS rozhodnout upgradovat na servery Turbo, které nabízejí výkon až 20krát rychlejší.

 • Funkce zvyšující výkon: Hardware všech SSD, vestavěné ukládání do mezipaměti, CDN poháněné Jetpackem, NGINX a podpora PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Upgrade úložiště a RAM za méně než 10 sekund, spolu s optimalizovanými a izolovanými možnostmi MySQL VPS

A2 Hosting od nás získá další palec nahoru, protože začínáme u všech zákazníků se 4 GB paměti, což je více než dvojnásobek toho, co jsme viděli u většiny konkurentů. InMotion a SiteGround jsou jedinými dalšími hostiteli, kteří posilují zákazníky s takovou počítačovou palebnou silou hned od pálky. Pokud hledáte rychlost, A2 Hosting je vždy skvělé místo, kde začít.

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

5. Tekutý web

Program Liquid Web, který se zaměřuje na cloudové VPS plány, které jsou nejrychlejší na světě, překonává vedoucí postavení v oboru, jako jsou Amazon Web Services, Rackspace a Digital Ocean. Společnost zařadila nezávislou cloudovou analytickou firmu Cloud Spectator, aby srovnávala výkon a zjistila, že Liquid Web předčí konkurenty na každém prvku zásobníku LAMP.

 • Funkce zvyšující výkon: Dostatek úložiště SSD, zdarma Cloudflare CDN, NGINX a podpora pro PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: 100% záruky dostupnosti sítě a napájení a špičková podpora Heroic Support ™

Rádi bychom viděli další vestavěné možnosti ukládání do mezipaměti z aplikace Liquid Web, ale špičkové týmy technické podpory a podpory zákazníků společnosti vám snadno pomohou vybrat a implementovat správné systémy. Pokud jde o prémiovou infrastrukturu a personalizovanou podporu, je společnost na vrcholu haldy, takže nemusíte najímat SysAdmin, abyste mohli dále optimalizovat své prostředí. Při hledání nejlepší nabídky vysokorychlostního hostingu VPS nehledejte nic jiného než Liquid Web.

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

6. Hostwinds

Jako relativní nováček v hostitelském průmyslu vstoupil Hostwinds na scénu v roce 2010 s nejmodernějším přístupem k webhostingu z hlediska technologie i zákaznických služeb. Společnost spáruje all-SSD infrastrukturu s působivou 99,99999% zárukou dostupnosti za své plány VPS – to znamená, že vaše stránky zažijí jen 3,2 sekundy prostojů ročně.

 • Funkce zvyšující výkon: Zdarma SSD, integrace CDN, dostupná NGINX a podpora pro PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Analýza a optimalizace výkonu webových stránek WindSpeed ​​a 99,99999% záruka dostupnosti

Vážíme si toho, jak Hostwinds poskytuje spravované i nespravované plány VPS, spolu s možnostmi VPS pro Windows a Linux. Díky vlastnímu programu WindSpeed ​​nabízí flexibilní hostitel zákazníkům možnost analyzovat příležitosti pro CSS, Javascript a optimalizaci obrázků, spolu s optimalizací specifickou pro aplikace pro Apache a MySQL. Podívejte se na ně níže:

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

7. InterServer

Dává zákazníkům příležitost zažít jeden měsíc cloudového VPS hostování za cent (ano, čtete to správně), InterServer je vývojovým snem. Společnost vlastní a provozuje svá vlastní datová centra, přičemž spoluzakladatelé pravidelně zodpovídají vstupenky na technickou podporu a udržují technické zdroje. Flexibilní platforma je dodávána ve variantách Windows nebo Linux, spolu se servery optimalizovanými speciálně pro provoz WordPress.

 • Funkce zvyšující výkon: All-SSD infrastruktura, jedinečná vyrovnávací platforma, CDN, konfigurace NGINX a podpora pro PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Rychlost sítě 10 Gb / s, meziměsíční plány hostování a proprietární řešení pro zabezpečení a ukládání do mezipaměti

Spravované služby InterServeru nastartují pouze tehdy, pokud si zákazníci objednou pro svůj VPS alespoň čtyři řezy, což odpovídá čtyřem jádrům CPU, 120 GB SSD úložiště a 8 GB paměti – i když dostanete hodně, někteří majitelé stránek možná budou muset začít menší. Jak již bylo řečeno, na společnost Inter-Proxy, na řešení automatického ukládání do mezipaměti společnosti, která se zaměřuje na ukládání do mezipaměti v pěti různých vrstvách vašeho zásobníku, na nás obzvlášť zapůsobilo. Podívejte se níže na nabídku InterServer VPS:

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

8. Bluehost

Protože jsme byli tak dlouho považovaným hostitelem, byli jsme trochu překvapeni, když jsme se dozvěděli, že Bluehost nezahrnuje SSD do každého hostovacího plánu. Společnost však skutečně přistupuje k nabídce vynikajících plánů VPS s upgradovaným hardwarem a vylepšeným ovládacím panelem. Okamžité zajištění znamená, že budete v provozu během několika sekund a budete moci přidat další procesory a paměť, když ji budete potřebovat.

 • Funkce zvyšující výkon: SSD úložiště a volitelné ukládání do mezipaměti, CDN, NGINX a podpora pro PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Rychlost poháněná OpenStack a KVM, spolu se zaručenými a dynamickými prostředky

Od spuštění v roce 2003 se společnost Bluehost rozrostla na více než 2 miliony webových stránek a stala se jednou z nejuznávanějších značek v oboru. Bluehost se připojil k SiteGround a DreamHost jako tři hostitelé, kteří byli schváleni týmem WordPress Core, az dobrého důvodu – Bluehost spravované plány WordPress odemykají pokročilé CDN, ukládání do mezipaměti a další optimalizace. Podívejte se níže na základní nabídky společnosti VPS a zjistěte, zda vyhovují vašim potřebám:

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

9. HostPapa

Náš temný kůň v závodě o nejrychlejší VPS hosting je HostPapa; společnost nabízí překvapivé množství funkcí zaměřených na výkon, ale zřídka dostane titulky nebo pozornost, kterou si zaslouží. Kromě serverů SSD s nízkou hustotou, které přicházejí s integrací zdarma s cloudflare, nabízí HostPapa přístup root a nejnovější procesory Intel Xeon.

 • Funkce zvyšující výkon: SSD, vlastní nástroje pro ukládání do mezipaměti, Cloudflare CDN a podpora pro PHP 7
 • Také známý pro: Prémiové servery Rocket Fast plus bezplatné převody domén a VPS

Jsme rádi, že HostPapa nabízí kombinaci funkcí pro ty, kteří mají technologicky důvtipný zážitek, a přitom je platforma dostatečně jednoduchá pro začátečníky. Při registraci na servery HostPapa dávejte pozor na konfigurace Rocket Fast, které ztrojnásobují výkon serveru zdvojnásobením paměti RAM a úložného prostoru. Ještě lépe mohou zákazníci VPS používat svá prostředí k hostování neomezených domén a webových stránek.

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

10. Hostinger

Další relativně nemezifikovaný hostitel, Hostinger, završuje našich 10 nejlepších tím, že poskytuje vysoce konfigurovatelné balíčky VPS s flexibilitou a uživatelským komfortem v popředí. Společnost vyniká v nabídce atraktivního poměru cena / výkon pro projekty všech velikostí a technických obtíží. Rychle rostoucí společnost již obsluhuje více než 29 milionů zákazníků a každý den zažívá 15 000 nových registrací.

 • Funkce zvyšující výkon: All-SSD hardware, předinstalované ukládání do mezipaměti, NGINX a podpora pro PHP 7.1 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Vyhrazená podpora IPv6, bezplatný sdílený hosting přes 000webhost

Hostinger ještě není známý pro jeho spravovanou podporu, ale určitě můžeme ocenit vyhrazené IP adresy a plný přístup root. Zákazníci mohou získat až osm procesorových jader s 8 GB paměti. Hostinger nabízí cenu, kterou je těžké porazit, a je nadcházející poskytovatel, který se vplíží pod radar mnoha lidí. Zvažte je pro hostování třídy Ferrari s rozpočtem ojetých vozů:

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

11. HostGator

Byli jsme trochu překvapeni, když jsme viděli tak důvěryhodnou oporu v oboru, která vstupuje na náš seznam v tak nízké pozici. Máme však podezření, že výkon VPS od hostgator je lepší, než náš výzkum ukázal. Zde však může být jeden z těch případů, kdy lidé s bohatými technickými zkušenostmi mohou skutečně vyniknout jemným vyladěním již působivé konfigurace, aby vytěsnili vzácné milisekundy z doby načítání webových stránek..

 • Funkce zvyšující výkon: Možnosti pro ukládání do mezipaměti, CDN, instalace vlastního softwaru a podpora pro PHP 7
 • Také známý pro: Snadno rozšiřitelné výpočetní prostředky, špičkové vybavení Intel a AMD

HostGator drží pochybné (nebo působivé, v závislosti na tom, koho se zeptáte), rozlišení tohoto seznamu nejrychlejších hostitelů VPS, aniž by se spoléhal na SSD. Přestože je HostGator dražší než některé z ostatních na našem seznamu, získáte mnohem více úložných a výpočetních prostředků. Zákazníci VPS základní úrovně získají 2 GB RAM, dvě jádra CPU, 120 GB úložného prostoru a více než 1 TB šířky pásma.

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

12. GreenGeeks

Máme tendenci více podporovat GreenGeeks pro společný hosting společnosti SSD, ale úspěšné weby se budou muset škálovat – proč nezůstávat u poskytovatele hostingu, který vás tam dostal? Noví nebo pokračující zákazníci mohou těžit z bezplatné migrační služby a výhody vědět, že zařízení za vaší stránkou je kompenzováno 300% kredity za obnovitelnou energii.

 • Funkce zvyšující výkon: Redundantní úložiště SSD a možnosti ukládání do mezipaměti, CDN a podpora PHP 7 a HTTP / 2
 • Také známý pro: Vestavěná optimalizace PHP a MySQL plus šířka pásma Tier-1 v síti s více gigabitovými platformami a proprietární platforma pro správu

Zákazníci mohou společnosti GreenGeeks důvěřovat, že využijí co nejvíce vylepšení výkonu tím, že rozmístí vysoce výkonné SSD do pole RAID-10, aby se zvýšila redundance a přístup k datům. Plány jsou o něco dražší, než bychom rádi viděli, ale věříme odborníkům GreenGeeks, že budou znát správné konfigurace pro firemní síť. Další informace o společnosti získáte kliknutím na naši recenzi níže:

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

Co je to VPS Hosting?

VPS hosting drží prostřední místo v hostitelském spektru, mezi sdílenými a vyhrazenými servery. VPS, což je zkratka pro virtuální privátní server, je v podstatě větší část serveru, který je rozdělen s možná několika desítkami zákazníků, na rozdíl od stovek nebo tisíců zákazníků na stejném sdíleném hostitelském serveru..

Obrázek stojanu na server

Fyzické servery lze virtualizovat do několika menších prostředí a poskytnout uživatelům VPS vyhrazené prostředky.

Prostředí VPS jsou umožněna virtualizací, která umožňuje správcům běžet na serveru současně více operačních systémů. Každé virtualizované prostředí nebo virtuální stroj funguje jako svůj vlastní nezávislý systém, kompletní s vyhrazenými výpočetními prostředky a softwarovými aplikacemi.

Tato izolace zdrojů v rámci hostování VPS poskytuje majitelům stránek mnohem větší kontrolu nad konfiguracemi a aplikacemi napájejícími jejich webové stránky. Rootový přístup poskytuje úplný administrativní přístup prostřednictvím rozhraní příkazového řádku, zatímco řízená podpora přenáší tuto odpovědnost na odborníky s poskytovatelem hostingu.

Který VPS hosting je nejlepší?

Vzhledem k vysoké úrovni přizpůsobení, která je k dispozici u většiny plánů VPS, jsou nejlepší hostingové balíčky často v oku pozorovatele. Vývojáři a vlastníci webů se spoustou technických zkušeností budou chtít dostatek prostředků, přístup root a širokou škálu operačních systémů, vyrovnávačů zatížení, bezpečnostních systémů a dalších nástrojů.

Ti noví v řadách hostitelů VPS však mohou raději spravovat hostingové služby, aby pomohli postarat se o každodenní úkoly údržby spojené s opravami zabezpečení a aktualizacemi operačního systému. Spravované hostingové plány VPS umožňují majitelům stránek soustředit se na růst jejich podnikání a práci na jejich online obsahu namísto technických podrobností o fungování základní infrastruktury.

Při nakupování na VPS hosting obvykle hledáme množství – a kvalitu – výpočetních zdrojů přidělených každému plánu. To znamená SSD pro úložiště, snad nakonfigurované v poli RAID pro větší redundanci. Budete si chtít vybrat hostitele, který nabízí silnou záruku dostupnosti, snad se zahrnutými zálohami a ochranou zabezpečení, spolu se společností, která poskytuje snadno použitelné nástroje pro správu účtu. Přirozeně budete chtít tolik výhod, kolik můžete, a přitom dávejte pozor na cenovku. Ulehčili jsme vám to tím, že níže uvádíme seznam našich tří nejlepších poskytovatelů VPS hostingu:

Zobrazit další nejlepší hostitele VPS »

Je VPS lepší než sdílený hosting?

Jiná otázka, stejná odpověď jako dříve. To, zda je hosting VPS lepší než sdílený hosting, závisí na mnoha faktorech, jako je váš aktuální provoz, obchodní cíle, technologické znalosti a množství peněz, které jste ochotni utratit. Z hlediska čistého výkonu je hosting VPS skokem a limitem před sdíleným hostingem. Dobře nakonfigurované vyhrazené zdroje budou mít okamžitý dopad na dobu načítání stránky.

Odtud hodně záleží na stavu vašeho online projektu. Nové nebo malé iniciativy se pravděpodobně nejlépe hodí k testování vod ve sdíleném hostitelském prostředí, včetně osobních blogů, portfolií a podniků zaměřených na cihly a malty, které podnikají první kroky ve světě elektronického obchodování. Rozdíly mezi sdíleným vs. VPS hostingem lze shrnout níže:

KLADY

 • Více serverových zdrojů
 • Flexibilní škálovatelnost
 • Velmi přizpůsobitelné

NEVÝHODY

 • Dražší
 • Vyžaduje více technických dovedností a času
 • Dohled může být složitý

Vše řečeno, hosting VPS je obecně lepší než sdílené hostitelské prostředí. Máte k dispozici více zdrojů a větší kontrolu nad tím, jak je rozptýlit – ale také máte více lana, se kterými se můžete pověsit. Máte-li jakékoli výhrady ohledně toho, jak konfigurovat, zabezpečit nebo udržovat VPS, nezapomeňte se zaregistrovat do plně spravovaného plánu, který se postará o drobné podrobnosti.

Kolik je hosting VPS?

Obecně lze říci, že hosting VPS je dražší než sdílené hostingové služby – ale stále je to ve srovnání s nejlepšími dedikovanými možnostmi hostování serverů celkem výhodná cena. Zajímavé je, že se cítíme, že hosting VPS má nejširší kolísání cen. Můžete získat kvalitní hostovací balíček VPS na základní úrovni za zhruba stejnou cenu jako špičkový sdílený hostingový plán. Nebo můžete utratit nahoru o 40 $.

Obrázek ruky se prodlužuje platit kreditní kartou

Přestože mnoho našich oblíbených plánů VPS začíná kolem 20 $, ve VPS Land najdete velké nabídky – nebo velké výdaje.

Máme tendenci stanovovat měřítko pro VPS hostingové ceny kolem 20 $ měsíčně. Jak uvidíte, mnoho našich oblíbených hostingových služeb VPS je na stejné úrovni nebo nižší, a to z dobrého důvodu – VPS je především o škálovatelnosti a pomoci majitelům stránek přejít ze sdíleného hostingu na dedikované servery. Nejlepší hostitelé poskytují jednoduchý úvod do virtualizace a pomalu vám umožňují přidávat další zdroje, dokud nenastane čas převzít celý server.

Jak již bylo řečeno, pravděpodobně uvidíte mnohem větší rozdíly v cenách na úrovni VPS než sdílený nebo vyhrazený hosting. Jen na HostingAdvách najdete plány VPS za méně než 4 $ měsíčně nebo vzestupně o 80 USD měsíčně – a oba tyto plány máme opravdu rádi.

Proč jsou nejlepší hostitelé VPS často nejrychlejší – a proč na tom záleží

Kromě technických výkonů při přenosu dat z webových stránek po celém světě v mžiku oka může mít vysoce výkonný webhosting obrovský dopad na váš online obchod nebo na úspěch webu. Jistě, chcete najít plán VPS s tunami úložného prostoru a šířky pásma, ale systémy zvyšující výkon, jako je dostatek SSD, paměť, síť optimalizovaná na trase, CDN a možnosti ukládání do mezipaměti, váš dobrý plán ještě vylepší..

Pokud je váš poskytovatel hostingu ochoten investovat do své infrastruktury, aby poskytoval zrychlený hosting, je pravděpodobné, že vaše služba bude velmi spolehlivá, bezpečná a dobře podporovaná. Spravované služby společnosti se pravděpodobně také rozšíří nad rámec jednoduchých aktualizací operačního systému, aby se konkrétně zaměřily na příležitosti pro váš online růst.

Pokud jde o důležitost rychlého webhostingu, marže na chyby je extrémně nízká. Podle společnosti Pingdom se 100 nejlepších maloobchodních webů na světě načítá v průměru 2,51 sekundy – a věřte tomu nebo ne, což ponechává dostatek prostoru pro zlepšení.

Nalezení tohoto kompletního řešení hostování není nic malého, a proto jsme předvedli tucet nejuznávanějších, důvěryhodných a výkonných hostitelů v oboru. Zachyťte sílu udržitelné a škálovatelné technologie díky hostingovým plánům VPS postaveným na rychlosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me