Yola arvustused: fantastiline veebisaitide koostaja aastaks 2020

TL; DR: Veebilehtede ehitajate konkurentsitihedal turul on Yola oma tipptasemel funktsionaalsus. Minu kogemus leidis, et Yola on sirgjooneline ja lihtne. Liides on klanitud ja hõlpsasti kasutatav, samal ajal kui selle loodud saidid on kirevad ja hästi üles ehitatud.

Veebiarendajana puutun kokku lõputu sõprade ja tuttavate vooga, kes soovivad oma saite luua. Olenemata sellest, kas toetada nende telliste ja müüride kauplust, tutvustada nende käsitöö käivitamise ideed või jagada nende isiklikku kaubamärki, olen leidnud, et kaasaegsed veebisaidi ehitajad saavad rahuldada peaaegu kõik nende vajadused digitaalse kohaloleku järele.

Yola on üks neist veebisaitide ehitajatest, millel on tipptasemel funktsionaalsus ja funktsioonid. Neil on kaasaegne liides ja suurepärane tugimeeskond, kes pakub e-posti, vestlust ja isegi videokonverentse, et aidata teil alustada ja rakendada kõiki tööriistu, mida soovite oma veebisaidil kasutada.

Selle integreerimine e-kaubanduse ostukärude ja Google Analyticsiga võimaldab kasutajatel kasutada kõiki kohandatud saidi eeliseid ilma probleemideta arendaja palkamisel..

Yola ametlik koduleht

Yola funktsioonide ülevaade

Enne kui ma oma Yola-ga kogu kogemuse kohta liiga palju üksikasju uurin, on siin lühike ülevaade saadaolevatest vingetest funktsioonidest:

✔ Kolmandate osapoolte reklaame pole (isegi tasuta versiooni korral)
✔ Lihtne e-poe veebipoodide integreerimine
✔ Integreeritud sotsiaalsed funktsioonid, sealhulgas Facebooki kommentaarid
✔ Veebisaidi lihtne jälgimine Google Analyticsi ja muude tööriistadega
✔ Alustamiseks tasuta veebiseminarid
✔ 24/7 tugi

Registreerumine

Yola kaudu registreerumine ja sellega alustamine ei saaks olla sugugi lihtsam. Seda saab ise proovida ja saate luua täieliku veebisaidi ilma peenraha maksmata (krediitkaarditeavet pole vaja). Kui olete veendunud, et Yola töötab teie vajaduste jaoks, saate vaadata nende suurepäraseid tasulisi funktsioone.

Nende tasuliste funktsioonide hulka kuuluvad e-poe ostukärud, SEO tööriistad / ülevaated, kohandatud domeenid, isikupärastatud e-posti aadressid, mobiilse kirjastamine ja täpsema kasutaja jälgimine.

Meie läbivaatamisprotsess

Yolale tõeliselt põhjaliku ülevaate andmiseks otsustasime ehitada oma saidi, kasutades seda. Lõppude lõpuks tundus see kõige loogilisem viis.

Ilma oma sisemisi arendus- või disainiressursse kasutamata otsustasime luua HostingAdviceTeam.com, kasutades ainult Yola-d.

Malli valimine

Alustamine oli üsna lihtne. Kõik, mida pidime tegema, oli klõpsata “looge sait” ja Yola viis meid sealt minema. Nad pakuvad kena malligalerii põhidisainidest või teisel juhul on teil võimalus alustada tühja lõuendiga.

Üks meie lemmikfunktsioone Yola kohta on see, et peaaegu kõike saab redigeerijas kohandada (mida me hetkega puudutame).

Yola - malli valimine

Põhisaidi loomine

Pärast malli või lõuendi valimist võite oma saidile pilte ja teksti lisada. Tahtsin lihtsat saiti, mis näitaks tiimi ja meie kontorit, samuti linki veebipoele, et müüa HostingAdvice.com swag.

Oma iPhone’iga kõndisin lihtsalt üle ja tegin kontorist pilti; laadisin selle siis Yolasse. Samuti avasin saidi logo tegemiseks lihtsa pilditöötlusprogrammi.

Yola kasutamise esimese viie minuti jooksul oli mul juba teostes väga kasutatav sait.

Minu järgmiseks sammuks oli kodulehe põhja lisamiseks piltide lisamine, mis mitte ainult ei näitaks meie swagi, vaid ka paneks inimesi meie poodi klõpsama. Veelkord kasutasin pilditöötlusprogrammi, viskasin kokku paar pilti meie toodetest ja laadisin need üles lehele.

Umbes viieteistkümne minuti jooksul oli mul täielik koduleht. Pean tunnistama – kuuldava ‘WOW’ abil – see ei võtnud peaaegu nii kaua aega, kui olin ette näinud.

Hostimisnõustajate meeskonna koduleht

Veebipoe seadistamine

Kuna see oli nii lihtne, räägime millestki, mida on tavaliselt keeruline teha: veebipoe seadistamisest. Mured maksete aktsepteerimise ja saatmisvõimaluste ning laoseisu integreerimise asemel saidi lihtsalt haldamisega põhjustavad sageli tõeliselt kohutavat peavalu, kuid mitte Yola puhul.

Yolal on teie poe seadistamiseks kena eraldi vahekaart, aga ka ilusa kujundusega tutvumisvõimalused. See võimaldab teil hõlpsalt tooteid lisada, seada kohaletoimetamise asukohast, seada kohaletoimetamisvalikud (FedEx, UPS jne), seadistada maksevõimalused (krediitkaardid, PayPal, Google Wallet jne), teha testtellimuse, ja käivitada!

Yola e-kaubanduse seadistamine

Veelkord hämmastas mind lihtsus. Kui seal oleks üks varjukülg, siis ütleksin, et veebipoe stiilimisvõimalused olid pisut arenenumad ja tõenäoliselt ei kasutaks enamik inimesi neid. Isegi siis on Yola sujuv ja lihtne sait, mis võimaldaks kõigil oma tooteid veebis müüa, kui nad seda valivad.

Veebipood HostingAdvice

Integreerimine Google Analyticsiga

Veel üks Yola suurepärane omadus – nende suurepärane integreeritus Google Analyticsiga. See võimaldab teil teada saada, kust teie külastajad tulevad, kuidas nad teie saiti kasutavad ja mida nad sellega teevad. Samuti võimaldab see teil uuesti turundamise hõlpsalt oma veebipoodi integreerida.

Järeldus

Kokkuvõttes ei saanud mulle tootest, mida Yola tarbijatele pakub, rohkem muljet avaldada. Yola on suurepärane ressurss alates võimalusest luua tasuta sait ja enne pühendumist proovida oma teenuseid ning lõpetada vinge integreerimine analüütika ja e-kaubandusega, eriti saidi loomise algajatele.

Ma tean, et paljud inimesed soovivad veebisaiti, kuid neil pole tehnilisi võimalusi ega eelarvet selle loomiseks. Yola kõrvaldab need mõlemad takistused, võimaldades klientidel ehitada saite, mida nad on alati soovinud.

Kudos Yola meeskonnale sellise suurepärase toote pakkumise eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me