Vajalik elukäik: Bluelounge’i CableBox ja juhtmehalduse lisatarvikud vähendavad teie tööruumis visuaalset segadust

TL; DR: Bluelounge, asutatud 1999. aastal, on rahvusvaheline disainistuudio, mis keskendub tänapäevaste probleemide lahendamisele hästi läbimõeldud toodete abil. Üks selle populaarseimaid tooteid, CableBox, pakub tarbijatele viise, kuidas varjata ebakorrapäraseid kaableid ja voolujuhtmeid kontoris, kodus või mujal, mis vajab pisut korrastamist. Edasi liikudes kasutab nüüd Advantuse katuse all asuv Bluelounge oma kliendipõhist lähenemisviisi, et laiendada oma tooteportfelli veelgi enamate tehnoloogiakorraldusvõimalustega.

Hoolimata raadiosidetehnoloogia lubadustest, on meie kaasaegne elu nööride džunglisse mässitud. Meie hulgas olevatele A-tüüpi isiksustele on need sasipuntrad igapäevased hädad, toimides nii silma kui ka tolmu püüdjana.

Kui te ei soovi oma telefonide, telerite, arvutite ja Interneti-asjade vidinate loovutamist organisatsiooni nimel loovutada, on kaablihaldusboksid suurepärane lahendus. Sellised tooted nagu Bluelounge’i CableBox pakuvad turvalist ja kindlat viisi nööride kerimiseks, kõrvaldades segadused ja hoides neid eemal lastest, lemmikloomadest ja tolmuimejatest.

Bluelounge'i logo

Bluelounge’i CableBox hoiab räpased kaablid silmist – ja vaimu.

Ja neid on lihtne kasutada. CableBoxi abil pole vaja ülepingekaitset ega vooluvõrku pistikust lahti ühendada – asetage kõik sisemusse, juhtige kaablid läbi kahe pistikupesa ja koputage kaas. Süsteemi põhjas olevad kummijalad hoiavad selle libisemise eest, samas kui leegiaeglustav plastik pakub meelerahu.

“Meile on pidevalt öeldud, et maailm on traadita, kuid kõigil juhtmeta laadijatel on laadija ühendamiseks kaabel – mis ühendatakse seejärel liigpingekaitsmega, mis seejärel seina külge,” ütles asutaja Dominic Symons. & Tootedisainer Bluelounge’is. “Me ei ole veel tõeliselt juhtmevaba maailma näinud ja ma arvan, et selle juhtumiseni on veel natuke aega.”

Kuni me ootame, täiendavad Bluelounge’i disainerid ettevõtte nutikate toodete valikut, mis lahendavad igapäevaseid probleeme disaini kaudu, alates kaablihaldusvahenditest ja -rihmadest kuni stendide, kottide ja isegi spetsiaalselt elektroonikaseadmete jaoks loodud töölaudadeni..

Kaabli ülevõtmise taltsutamine alates iPodieelsest ajastust

Dominic ja Melissa Sunjaya, mõlemad disainerid, asutasid Bluelounge’i 1999. aastal loomeettevõttena, mis pakub kogu maailmas klientidele graafilist disaini, brändistrateegiat ja nõustamisteenuseid.

Bluelounge, mis käivitati enne seda, kui iPhone’id – või isegi iPodid – hakkasid mustusest haaratavate valgete laadimiskaablitega plaate raputama. Kui ettevõte hakkas oma tooteid kavandama, otsustas Dominic lahendada tänapäevased probleemid elegantse ja keeruka disaini abil.

„Eesmärk oli pakkuda kaablihalduslahendusi, mille üle võiksite uhkust tunda ja ekraanil olla. Sel ajal oli kogu kaablihaldus inetu tööstuslik “laua all” lahendus, “ütles Dominic. “Otsustasime tuua selle lauale.”

Bluelounge CableBox tootekaadrid

CableBox on saadaval mitmesugustes kaasaegsetes värvides, mis on loodud teie ruumi suurendamiseks.

Algselt mustvalge versioonina välja antud karbid olid mõeldud pigem ruumi kujunduse täiustamiseks kui selle eemaldamiseks. Aastal 2018 tutvustas Bluelounge kahte uut värvivalikut, mis sobivad paljude sisekujundustega – Moonlight Blue ja Light Sage.

“Värvi valimine oli peamine,” sõnas Dominic. “Õigete julgete ja tolmuste toonide leidmine esitas väljakutse, kuid oleme kindlad, et Moonlight Blue ja Light Sage on ideaalsed varjundid siseruumide ümardamiseks.”

Aastate jooksul on Bluelounge’i praktilised ja kaunilt kujundatud tooted pälvinud arvukalt rahvusvahelisi auhindu ettevõttele, mille peakontor asub Singapuris koos loominguliste stuudiote ja R&D-osakonnad Indoneesias Jakartas ja Californias Pasadenas.

Nende hulka kuuluvad Red Dot Design Awards ja iF International Forum Design Awards Saksamaal, Jaapani Good Design Awards ning Green Good Design Awards ja Spark Design & Arhitektuuriauhinnad Ameerika Ühendriikides.

Brand-Agnostic, pika riiuliga igapäevased klambrid

Investeerime riistvaramaailmas liiga sageli millessegi, et see järk-järgult kaotada aasta või kahe pärast. Õnneks ei pea Bluelounge tootekujunduses ja arenduses seda tüüpi mentaliteeti.

Selle asemel soovib ettevõte, et kliendid tunneksid end kindlalt, et kulutavad oma raskelt teenitud dollareid arukalt.

“Me usume, et Bluelounge’i toodete säilivusaeg peaks olema vähemalt 5-10 aastat,” ütles Dominic. “Bluelounge ei tee seadmepõhiseid tooteid, mis on üheksa kuu jooksul vananenud. See on mõistlik kontseptsioon, nii ökoloogiliselt kui ka äri mõttes. ”

Tundub, et kliendid on sellega nõus.

“Ostsin kaks umbes aasta tagasi kaks ja armastan neid endiselt,” ütles USA klient Melissa Bluelloogi saidi ülevaates. “Need näevad välja tõeliselt kenad, eriti võrreldes nööride segamisega, mis mul varem oli, ja sobivad hästi nendesse ruumidesse, kus ma neid kasutada tahtsin.”

CableDrop toote kaadrid

Muud Bluelounge’i lahendused, näiteks CableDrops, hoiavad juhtmeid täpselt paigas.

Samuti üritavad Bluellouni disainerid luua tooteid, näiteks CableBox ja CableDrops, millest saavad klientide igapäevaelus klambrid. CableDrops saab kinnitada töölaudadele, seintele ja öökappidele, et hoida kaablid paigas lihtsa koorimis- ja kleepimisrakendusega.

Kliendid saavad valida originaalse CableDrop, mis on mõeldud suurte kaablite jaoks, nagu Thunderbolt ja Apple 30-pin pistikud, või väiksema CableDrop Mini, mis on valmistatud väiksemate kaablite jaoks nagu Apple Lightning või Micro-USB kaabel.

“Kõigi meie toodete juhtmõte on see, et need peaksid olema äärmiselt kasulikud ja ilusad, kuid vähenõudlikud,” ütles Dominic.

Klient-esimene lähenemisviis innovatsioonile

2018. aasta alguses omandas Bluelounge’i Floridas Jacksonville’is tarbe-, äri- ja kestvuskaupade tootja Advantus Corp. Dominic jätkab kaubamärgi loomingulist suunda kujutlusvõimega õhutatavate praktiliste ja kokkupandavate toodete kavandamisel.

Alates 1988. aastast on Advantus omandanud enam kui 30 ettevõtet ja tuginedes Advantuse OS-iga integreeritakse nende tootesarja tugevatele külgedele.

„Advantus on kliendikeskne ettevõte, mis keskendub kasvule omandamise teel,“ ütles Rana Coggins, müügihalduse asepresident & Advantuse turundus. „Meie eesmärk number üks on jätkuvalt mitmekesistada oma äri ja rahuldada klientide vajadusi. Iga omandamine on ainulaadne ja meie meeskond veedab lugematuid tunde, tagades, et kõik olulised tooted, inimesed ja protsessid oleksid terved, et jätkuvalt vastata klientide ootustele ja lõpuks seda brändi või joont kasvatada. ”

Rana sõnul on ettevõtte edu võti lihtne. “Olge keskendunud kliendile,” sõnas naine. „Otsige ettevõtteid, kes täiendavad meie tootesarju. Pange põhivarad sisse. Jätkake suurepäraste toodete valmistamist. Korda. ”

Dominic rääkis meile, et sisemise arengu puhul põhineb protsess ja arutelud tarbija vajadustega kohanemisel.

“Klientide tagasiside ja uusimate suundumuste kuulamine arvestab meie otsuseid alati – kuid protsessi kõige keerulisem osa on välja selgitada, milline trend või muutus tarbijakäitumises tingib vajaduse uue tooteliigi järele,” sõnas ta..

Advantuse tooteportfelli laiendamine

Mis puutub tulevikku, rääkis Rana meile, et Bluelounge omandamise ainus eesmärk oli Advantuse tooteportfelli laiendamine ja klientide parem teenindamine.

“Bluelounge’i tootepere täiendab ilusti meie organisatsiooni jooni,” sõnas ta. “Need on lihtsad, intelligentsed ja probleemide lahendamise lahendused.”

Vahepeal jätkab Dominic vaevatu lahenduste loomist tänapäevase elu sujuvamaks muutmiseks.

“Bluelounge’i asutaja ja disainer Dominic jätkab tootearenduse tööd aastaringselt, nii et silmapiiril on alati midagi – näiteks meie kaablisidemed – lihtne keermega konks ja silmusrihm,” rääkis Rana. “Uute värskenduste saamiseks külastage meie saiti Bluelounge.com.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me