Vähendage kulusid, hoidke kvaliteeti: VPSDime pakub arendajatele taskukohaseid ja usaldusväärseid isehaldustatud virtuaalserverlahendusi

TL; DR: Kui olete asjatundlik arendaja, kes otsib taskukohaseid VPS-lahendusi Linuxi ja Windowsi jaoks, siis on VPSDime väärt tutvumist. Eelarvesõbralik pakkuja kasutab enesekorraldatud tugimudelit, võimaldades klientidel nautida madalate hindadega võimsaid virtuaalseid hostimispakette. VPSDime on praegu keskendunud üleminekule Virtuozzo / OpenVZ 7-le, rõhutades oma pühendumust pakkuda arendajatele vajalikke kvaliteetseid tööriistu.

Tehnilise kogemuseta ettevõtja jaoks, kes soovib luua veebipõhist kohalolekut, on hädavajalik praktiline klienditugi. Isegi kui see on kulukas, kaaluks enamik tehnilisi uustulnukaid iga penni väärt lisaabi.

Nutikad arendajad seda ei tee – kuna pole mõtet maksta lisatasu ulatuslike tugiteenuste eest, mida nad ei vaja. Neid kliente teenindab paremini selline ettevõte nagu VPSDime, eelarvesõbralik pakkuja, kes arendajaid silmas pidades isehaldusega virtuaalseid hostimislahendusi pakub..

VPSDime logo

VPSDime on taskukohane virtuaalse hostimise lahenduste pakkuja.

2013. aastal asutatud ettevõte hoiab kulusid madalal ja kvaliteeti läbi isehajutatava tugisüsteemi. See ainulaadne mudel võimaldab kasutajatel lahendada enamiku probleeme iseseisvalt VPSDime’i juhtpaneeli kaudu, samal ajal kui ettevõtte klienditeenindajad vastavad võrgu-, riistvara- ja jõudlusprobleemidele.

“Pakume tagasihoidliku hinnaga toodet, mis toimib erandkorras, püsides oma tugiteenuste piires,” ütles Damian Harouff, VPSDime tugimeeskonna juht. “Me ei hülga sind kunagi. Suuname teid õiges suunas ja see on teie ülesanne. See loob hea kesktee hinna ja toetuse vahel. ”

Samuti võimaldab see ettevõttel pakkuda laias valikus taskukohaseid, kuid samas võimsaid VPS-lahendusi nii Linuxi kui ka Windowsi jaoks. Damiani sõnul hõlmavad need helded ressursijaotused suure jõudlusega servereid, 99,9% tööajagarantiid ja SSD-salvestust.

VPSDime pakub ka 10 Gbit võrku, mis koosneb kuuest geograafiliselt mitmekesisest asukohast Texases, Washingtoni osariigis, Californias, New Jerseys, Amsterdamis ja Suurbritannias. Praegu keskendub oma virtualiseerimistehnoloogia ajakohastamisele ja VPSDime eesmärk on pakkuda tipptasemel tooteid lähiaastateks.

Eelarvesõbralik, kuid võimas Linuxi ja Windowsi VPS-lahendused

VPSDime võimaldab klientidel valida nelja erineva plaani vahel. Tassi kohvi eest kuus sisaldab Linuxi VPS-i pakett täielikku juurjuurdepääsu, 30 GB SSD-salvestusruumi ja kaasavat kohandatud juhtpaneeli.

“Mulle meeldib, kuidas saate alustada meie madala hinnaga Linuxi VPS-iga, arendada oma rakendust selles VPS-is ja hankida sinna, kus peate olema,” ütles Damian. “Ja siis hiljem saate vajadusel osta ühe meie esmaklassilisest VPS-ist.”

Linuxi VPS-kava põhineb Virtuozzo / OpenVZ 7 virtualiseerimistehnoloogial, samas kui Premium VPS-i pakkumine sisaldab Kernel-based Virtual Machine (KVM), mis on Linuxi täielik virtualiseerimislahendus. Ja kuigi Linuxi VPS-kava sisaldab ühist protsessorit, pakub Premium VPS eeljaotatud, täielikult pühendatud ressursse koos tasuta öiste varukoopiatega. Lõpuks, välja arvatud Windows, saavad premium-paketti võimendavad kasutajad käivitada mis tahes opsüsteemi, sealhulgas FreeBSD, CoreOS ja RancherOS.

Ikoonid, mis tähistavad VPSDime funktsioone

Ettevõtte funktsioonirikkad plaanid töötati välja arendajate vajaduste rahuldamiseks.

VPSDime pakub ka RAID-iga kaitstud VPS-i plaani, mille massimaht on kuni 2 TB, pluss lihtsustatud ja usaldusväärne Windows VPS-i hostimine oma sõsarettevõtte Winity kaudu.

Kõikide VPSDime-pakettide arveid arvestatakse kord kuus ilma iga-aastase sisselogimiseta ja kliendid võivad selle igal ajal tühistada. Tagamaks, et olete teenusega täiesti rahul, pakuvad nii VPSDime kui ka Winity 72 tunni jooksul pärast esimest arvet täielikke tagasimakseid. VPSDime pakub oma sidusprogrammi kaudu ka 10% kontokrediiti igale ettevõttele, mille klient osutab ettevõttele, samal ajal kui tal on aktiivne konto.

Tugiteenused, ressursid ja põhimõtted, mida Tech-Savvy kasutajad vajavad

Alates ettevõtte asutamisest kuus aastat tagasi on VPSDime missioon olnud järjepidev: pakkuda kõrgeima kvaliteediga teenust, pakkudes samas oma investeeringule parimat väärtust. Damian ütles, et arendajatel ja teistel kõrgetasemeliste tehniliste oskustega klientidel on tavaliselt selge määratlus selle kohta, mida nad teenusega tahavad teha.

“Meie kliendid on enamasti tõrkeotsinguga seotud probleemid ise teenindavad – nad lähevad sisse ja kaevavad oma logid läbi ning ei näe, mida nad peavad probleemi lahendamiseks tegema,” ütles ta..

See jätab VPSDime meeskonnale aega ja ruumi tehniliselt tugeva pakkumise loomiseks. Näiteks on kõik ettevõtte riistvara sõlmed kohandatud selleks, et pakkuda kõige paremini toimivaid virtualiseerimiskeskkondi, iga riistvara sõlme jaoks reserveeritud ressurssidega, et tagada teenus tipptasemel kasutamisel.

VPSDime infrastruktuuri kaart

VPSDime’i võrk koosneb geograafiliselt mitmekesistest asukohtadest kogu maailmas.

Samuti loob ettevõte kohandatud jälgimisriistu, et tagada nende võrkude tõrgeteta töö. Selleks väitis Damian, et VPSDime valib ainult parimad saadaolevad võrgud. “Me ei vali oma andmekeskuste valimisel kunagi odavalt,” ütles ta.

Kuna kliendid jagavad valitud plaanidel protsessoreid, on VPSDime ettevaatlik ka usaldusväärsete naabrite valimisel. Ettevõte kontrollib kõiki tellimusi käsitsi, tagamaks, et halva kavatsusega kliendid ei jagaks teiega sama füüsilist serverit ja ettevõttel on kuritarvituste vastu võitlemiseks ranged eeskirjad..

Näiteks kui klient saadab VPSDime’i võrgus rämpsposti, uurib ettevõte seda probleemi ja peatab või peatab abonendi konto oma äranägemise järgi. Lisaks teavitab ettevõte viivitamatult kasutajatega seotud probleeme.

Tundub, et kliendid kinnitavad neid väiteid.

“Mul on mitu kontot nendega – nad on meie jaoks siiani parim pakkuja,” tuvastas LowEndBoxis kasutaja, nagu Chandra arvustuses väitis. „Jälgin töötamise aega StatusCake’i abil ja viimase paari kuu jooksul on tööaeg olnud 100%! Mul oli mõni nädal tagasi probleem ka ühe meie serveri laadimisega ning tugi oli selle lahendamiseks tõesti abivalmis ja sõbralik. ”

Kliendi sisendist inspireeritud paindlik tegevuskava

Damian rääkis, et VPSDime tulevikuplaanid dikteerivad suuresti klientide tagasiside, mitte tööstussuundumused. “Kuulame tõesti seda, mida klient ütleb meile, et nad tahavad – see juhib meie arendusprotsessi lõppkokkuvõttes,” sõnas ta.

Kui suur osa ettevõtte kliendibaasist soovib konkreetset funktsiooni, võite olla kindel, et VPSDime lisab selle oma teekaardile. Hiljuti näitas ettevõte seda lähenemisviisi koos Virtuozzo / OpenVZ 7 kaasamisega. Virtualiseerimistarkvara lisamine toob Dockeri toe VPSDime’i, mida paljud kliendid on taotlenud.

“Docker on muutnud seda, kuidas inimesed oma servereid haldavad,” ütles Damian. „Me tegime initsiatiivi Virtuozzo / OpenVZ 7-le minna ja meie kliendid on sellega väga rahul. Meil on hea meel, et see nende jaoks korda läks. ”

Edasi liikudes töötab VPSDime oma stabiilsusele pühendumise edendamisel. “Meie kliendid kirjutavad sageli positiivseid ülevaateid meie tööaja ja võrgu jõudluse kohta ning need on meie jaoks uhked punktid,” ütles Damian. “Tahame veenduda, et säilitame klientidele seda tüüpi kvaliteeti.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me