Tuleviku võiduajamine: miks on BIOSTAR-i emaplaadid meie mängijate valik mängijate jaoks, kes soovivad konkureerida ülelaadimisega ja stiilsete arvutitega

TL; DR: Uuendusena tipptasemel ja suure võimsusega emaplaatide kujundamisel ja tootmisel on BIOSTARil pikk nimekiri saavutustest. Ettevõte oli esimene, kes hõlmas sisseehitatud LED-valgustust ja C-tüüpi USB 3.1-d, andes klientidele võimaluse muuta videokaardi GPU-d ja mälu pingeid ja sagedusi. Pidades alati jõudlust tasakaalus elegantsi ja taskukohasusega, sai meie arendajate valiku auhinna võitja hiljuti esimeseks kaubamärgiks, kes varustas oma RACING-i kaubamärgi emaplaate pimestavate LED-tuledega – pakkudes mängijatele võimalust oma nullist süsteemi veelgi kohandada.

Aastaid on BIOSTAR-i turundusjuhi Kevin Chengi sõnul enamus arvutimängijaid hoolinud ainult jõudlusest – kuidas ma saaksin serva välja tõmmata?

Mängimise muutudes üldisemaks, muutusid eelised siiski väiksemaks. Mängijatel olid sageli samad töölaua konfiguratsioonid ja seadmed. Vaadates tagasi mõne konkurentsi ja võimenduse hõivamist, pöörduvad mängijad üha enam ise-ise masinate ja ülelaaditud BIOSTAR-i emaplaatide poole.

Juba rohkem kui 30 aastat on ettevõte olnud teerajajaks uutele integratsioonidele ja tehnoloogiatele, mis viivad jõudluse uutesse kõrgustesse. Ettevõtte RACING rida, mis on meie arendajate valiku auhinna võitjad, sisaldab esmakordselt omalaadseid LED-valgusribasid, mida kasutajad saavad kohandada, et lasta oma isiksusel läbi paista.

“Iga mängija soovib oma isiklikku arvutit,” sõnas Kevin. „Kuna turul on nii palju valikuid, tahame aidata kasutajatel luua arvuteid, mis vastavad nende individuaalsele stiilile. Oma mänguarvuti abil saavad nad lõbutseda ja nautida tegelikke kogemusi, kui nad ise seda teevad. ”

RACING emaplaadid suurendavad jõudlust ja heli LED-stiilis

Kevini sõnul tuli LED-tulede integreerimiseks BIOSTAR-i inseneridel kogu tahvli paigutus ümber kujundada. RACING emaplaatidel on tavaliselt kolm sõltumatut valgustustsooni: üks heli piirkonnas ja kaks 5050 päist, mis võimaldavad kasutajatel lisada värvi kraanikaussi, mällu ja muudesse kohtadesse.

Kliendid saavad valida 10 eelseatud valiku hulgast värvi, vilkuvate intervallide ja heleduse vahel või kasutada veelgi enamate võimaluste kasutamiseks BIOSTARi patenteeritud tarkvara VIVID LED DJ.

“Suur väljakutse oli see, kuidas neid uusi elemente emaplaadile integreerida, muutes selle ka väga stiilseks,” sõnas Kevin. “Saate muuta emaplaadi oma stiiliks ja muuta värvi, mida soovite iga päev meeleoluga sobitada, või mis tahes stiili, mida soovite.”

Pilt LED-valgustusega BIOSTAR RACING emaplaadist

BIOSTAR kasutas DIY-arvuti suundumust, võimaldades kasutajatel kohandada LED-valgustusefekte.

Kooskõlastatud valgusefektid võimendavad ettevõtte Hi-Fi helisüsteeme, mis sisaldavad mitmekihilist prinditud juhtpaneeli ja kahekordset võimendit kuni 120 detsibelli väärtuses heli tootmiseks.

“Integreerime oma Hi-Fi tehnoloogia igasse mängude emaplaati ja kasutame mängijatele parima helielamuse pakkumiseks väga tippklassi kondensaatorit,” rääkis Kevin.

Paratamatult lasub hea emaplaadi test jõudlusel, mida see kasutajatele annab. Kõige pühendunumad ja teadlikumad mängijad ajavad oma masinad üle või panevad riistvarakomponendid töötama kiiremini kui algselt sertifitseeritud.

Ohtlik protsess tekitab täiendavat soojust ja nõuab rohkem elektrit, mis võib põhjustada ebastabiilsust või täielikku rike.

Riski leevendamiseks lõi BIOSTAR puutetundliku paneeli GT Touch, mis võimaldab arvutil töötada Sport ja ECO režiimides. Sportrežiim tõstab Kevini sõnul automaatselt jõudlust umbes 20%, samas kui ECO-režiim optimeerib energiatarbimist.

“See aitab teil väga stabiilset, väga head jõudlust,” ütles ta. „See on äärmiselt lihtne ja seda funktsiooni saavad kasutada kõik. Meie kasutajatel võib olla väga stiilne, erakordne, lihtne ja lõbus kogemus. ”

Uuenduslikud jahutussüsteemid ja materjalid lisavad vastupidavust

Kõigi RACING-i emaplaatide pardal olevate funktsioonidega investeeris Kevin sõnul BIOSTAR palju ressursse, et arendada kogu seadme kõrgjõudlusega soojusjuhtimiskomponente stabiilsuse ja vastupidavuse suurendamiseks.

Kasutades näiteks raudklapi asemel ferriiti, võib BIOSTAR suurendada emaplaadi suutlikkust ja vähendada tuuma energiakadu 25%.

I / O-soomused, millel on sageli RACINGi joone kaubamärgi mustvalge ruuduline, kuldne või LED-i aktsent, kaitsevad paneeli ja elektroonilisi komponente staatilise elektri ja tolmu eest.

Võib-olla kõige tähtsam on see, et BIOSTAR kasutab iga jõudluskriitilise komponendi kaitsmiseks suuremahulisi jahutusradiaale. Tõelises BIOSTAR-moodis leidis Kevin aga, et meeskond leidis võimaluse jahutusradiaatorite stiliseerimiseks LED-ide abil.

Pildid BIOSTAR-i fännidest ja I / O-soomustest

LED-tulede kaasamisega ventilaatoritesse või värviliste I / O-soomuste lisamisega annab BIOSTAR kasutajatele stiili ja vastupidavuse.

“Tahtsime teha jahutusradiaatori ilusaks, kuid see on väga suur väljakutse, kuna LED-id toota soojust ja muudavad komponendi töö palju raskemaks,” ütles ta. Selle asemel lõi ja paigaldas ettevõte tehnoloogia, mis eraldas radiaatori ja LED-i funktsioonid – kasutajad saavad nautida valgusefekte jahutades samal ajal jahutusradiaatori temperatuuri. “LED ei mõjuta jahutusradiaatori jõudlust üldse.”

Lõpuks arendas BIOSTAR välja tööstuse esimese jahutussüsteemi tahkis-draivide uusima formaadi jaoks. M.2 SSD-d, mis asendavad mSATA standardi, kasutavad PCI Express Mini kaardi paigutust ja pistikuid. Salvestusseadme paindlikud füüsilised kirjeldused ja keerukamad liidestamisfunktsioonid pakuvad eelist traditsiooniliste SSD-de ees.

“Kõik need asjad põhjustavad emaplaadile tavaliselt suuri kulusid, kuid me rõhutame uute tehnoloogiate sidumist kulutõhusate materjalidega,” sõnas Kevin. “Näiteks alumiinium võib soojuse jaotamisel pakkuda väga häid tulemusi, kuid see aitab meil pakkuda ka väga konkurentsivõimelisi hindu. Kulutame palju aega ja raha, et leida häid materjale ja disainilahendusi. ”

Samuti BIOSTARilt: Professional-klassi krüptokaevandamise emaplaadid

Krüptovaluuta kaevandamiseks optimeeritud Inteli ja AMD emaplaatide rivistusega tegi BIOSTAR koostööd ethOS-iga, et luua plug-and-min lahendus klientidele, kes pole veel jahil ZCash, Monero, Ethereum ja muud graafikatöötlusseadmete kaevandatud mündid..

BIOSTAR TB250-BTC PRO tahvlid toetavad kuni 12 GPU-d – jällegi on see tööstusharu esimene – ning ettevõtte hinnangul kasutavad 1–5 kaevandussüsteemid oma emaplaate.

“Tahame, et kaevurid leiaksid hõlpsalt lahenduse,” sõnas ta. “Oleme teinud krüptokaevandamise valdkonnas kõvasti tööd alates Bitcoini algsest arenguetapist, 2012. aastast. Kuna krüptokaevandamise toodete professionaalne kaubamärk, on BIOSTARil pakkuda parimat kogemust klientidele kogu maailmas.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me