Poes ja veebiturunduse ühendamine – Adobe võimaldab jaemüüjatel pakkuda kanalite kaudu sujuvaid ja kohandatud kogemusi

TL; DR: Klientide konversiooni suurendamine pole jaemüüja jaoks lihtne ülesanne, eriti kui paljud tehingud algavad veebist ja lõpevad kaupluses või vastupidi. Adobe aitab ettevõtetel vastu võtta nende kanalite ühendamise turundusväljakutse, et muuta kliendikogemus sujuvamaks ja isikupärasemaks. Adobe Marketing Cloudiga saavad jaemüüjad juurdepääsu tööriistadele, mis ületavad lõhe veebi- ja poes olevate kanalite vahel. Jaemüüjad saavad Adobe Creative Cloudiga integreerimise kaudu luua visuaalselt atraktiivsemaid kampaaniaid. Adobe’i patenteeritud AI-ga Sensei abil saavad nad kiiresti sisu luua ja ennustada, mida tarbijad järgmisena soovivad..

Ettevõttel võib tekkida hämming, kui üritatakse tänapäevasel kliendireisil erinevatest puutetundlikest punktidest saadud andmeid mõistma panna – eriti omnikanalises maailmas, kus teave võib koheselt koguneda. Ilma nende andmetega tegelemise ühtse plaanita võib turundusest kiiresti saada aimamismäng. Forbesi kirjanik Bernard Marr viitab vasturääkivusele, et ta on „andmete rikas, kuid halb ülevaade”.

Nii juhtus tuntud ülemaailmse ilutoodete jaemüüja Sephora puhul. Sephora, mis on veebipõhise müügi ja müügilaevade müük, genereeris oma veebi- ja kaupluskanalitest palju väärtuslikku kliendiandmeid. Kuid see teabe liigsus tekitas probleeme, määratledes peamiselt ühtse turundusstrateegia, mis ühendas füüsiliste ja virtuaalsete kontaktpunktide andmed.

Ettevõtte lahenduseotsing viis otse Adobe Marketing Cloudisse, kus Sephora leidis tooteid, mis sobivad oma universaalkanali väljakutsele vastamiseks. Adobe ületas poe ja veebiandmete vahelise lõhe ning võimalus kasutada loovat pilvi võimsate visuaalide tootmiseks andis Sephorale tervikliku platvormi, mis hõlmas kogu turundusspektrit.

“Oleme turunduspilve ehitanud tööriistakomplektiks, et käsitleda kõike alates klientide omandamisest kuni konverteerimise ja säilitamiseni,” rääkis Adobe Klein, Adobe turunduspilve tööstusstrateegia direktor Michael Klein, kui me temaga järele jõudsime. 2017. aasta riikliku jaemüügiliidu suur näitus New Yorgis.

Foto Adobe'i tööstusstrateegia direktori Michael Kleini ja kaubandusprogrammi ning strateegilise alaliidu direktori Errol Dengeri fotost

Rääkisime Adobe’i Michael Kleini (vasakul) ja Errol Dengeriga 2017. aasta riikliku jaemüügiliidu suurel näitusel New Yorgis.

Sephora kasutas Adobe’i turunduspilvi, et aidata luua oma klientidele isikupärasemat pilti nii poes kui ka veebis. Kasutades seda lähenemisviisi otsepostituskampaaniates, suutis Sephora suurendada tõhusust 70% ja topelt reageerimise määra ilma lisakuludeta.

Ja Sephora otsepostituskampaania edukus esindab vaid osa sellest, mida Adobe tootepere saab jaemüüjate heaks ära teha. Alates uimastavate visuaalide integreerimisest Creative Cloudi kaudu kuni tehisintellekti ja masinõppe sisenemiseni turundus- ja loovülesannetesse Sensei abil on Adobe otsast lõpuni lahendus, mis võib suurendada kampaania tõhusust, investeeringutasuvust ja efektiivsust.

Turunduspilv ™ pakub lahendusi kaasamiseks & Teisendus

Adobe’i turunduspilv koosneb kaheksast individuaalsest tööriistast, mis moodustavad kokku tervikliku turundusplatvormi. Jaemüüja saab kasutada kõiki või kõiki tooteid, et kohandada lahendus, mis vastab kõige paremini tema vajadustele.

Vahendite haldamise, sotsiaalse meedia kaasamise, meediumide ostmise optimeerimise ja isegi isikupärastatud digitaalse videosisu loomiseks pühendatud tööriistadega hõlmab turunduspilv kogu tarbijate kaasamise ja analüüsi spektrit. Kui me suurel näitusel Adobe’iga rääkisime, paistsid silma neli selle turunduspilve toodet: kampaania, Analytics, siht- ja kogemuste haldur.

Adobe’i kampaania on tööriist, mille abil Sephora jõudis klientideni mitmel kanalil, kasutades kliendi profiiliandmeid õigel ajal sõnumite ettevalmistamiseks ja saatmiseks. Kampaania abil saab ettevõte vaadata kaugemale klientide märgistamise kaupluses, veebis ja mobiilis, pakkudes isikustatud ja järjepidevat turundussõnumit kanalist sõltumata.

Adobe Marketing Cloud ja selle komponentide ekraanipilt

Adobe Marketing Cloud koosneb kaheksast tootest, mis aitavad jaemüüjatel oma haaret laiendada ja tarbijaid kaasata.

Jaemüüja saab ühest armatuurlaualt luua vaatajaskonna paljudele erinevatele segmentidele kampaaniaid ja kliendireise ning isegi tõhususe suurendamiseks neid automatiseerida. Teine tööriist, Adobe Target, võimaldab jaemüüjal uurida üksikasju selle kohta, mis ajendab kliendi osa teisendama. Targeti abil saab jaemüüja paremate konversioonide jaoks koostada kampaaniaid, mis on seotud tarbijatega isiklikul tasandil.

“Lisaks sellele, et me suudame sisu kohandada kõigile erinevatele tarbijatele vastavalt sellele, millist kogemust nad eelistavad, võimaldame jaemüüjal luua selle kogemuse, et viia tarbija müügikohta,” ütles Errol Denger, Adobe’i kaubandusprogramm ja strateegiline liit. Lavastaja.

Sihtmärk katsetab erinevaid kampaaniaid üheaegselt, et teada saada, mis on kõige tõhusamad ja mis sisu või toodet saaja kõige rohkem huvitab. Ja pärast konkreetse kampaania lõppu koondab Adobe Analytics kõik andmed kokku, et saada selge pilt edust, võimaldades jaemüüja, et reaalajas teadmistest õppida ja enne järgmist kampaaniat kohaneda.

Adobe Experience Manager viib interaktsioone veelgi kaugemale, aidates hoida kliendi teekonda ühtlasena kogu protsessi vältel – veebis, mobiilis ja isegi füüsilises kaupluses.

“Kui teil on müügikohas terminal ja soovite lisada selle sama rikkaliku kogemuse, võimendades seal sihitud sisu või kasutades digitaalseid signaale, on see probleem, mida me lahendame,” ütles Michael. “Meie platvorm tunneb ära, kui olete universaalteenuse ostja ja kui olete kaupluses, pakume teile kohandatud kogemusi.”

Creative Cloud ™ integreerib hõlpsalt uimastavaid visuaale kampaaniatesse

Adobe Marketing Cloud pakub palju kasulikke tooteid, mis asuvad intuitiivsel platvormil, mis hõlbustab teabe kogumist ja tarbijaga õigel ajal suhtlemist. Kuid visuaalsed elemendid on iga meeldejääva kampaania alus.

Sellepärast on Adobe täielikult integreerinud oma loomingulise pilve turunduspilvega, võimaldades jaemüüjal kaasata projekte Photoshopist, Dreamweaverist, InDesignist ja hulgast muudest visuaalsetele Adobe toodetele. Mõned e-turunduse tööriistad võimaldavad fotosid hõlpsalt pukseerida, kuid Adobe lubab jaemüüjatel töö otse üle viia programmidest, mis on tuntud nende toodetud kvaliteetsete piltide ja graafika poolest.

Adobe Creative Cloudi rakenduste ekraanipilt

Adobe Creative Cloud sisaldab paljusid turul tegutsevaid standardseid loomingulisi tooteid.

Adobe Dreamweaveri abil saab kasutaja kujundada sisukaid HTML-e-kirju, mis on sama funktsionaalsed kui ka kunstiliselt. Kui e-kiri on valmis, saab kasutaja selle otse turunduspilve importida ja kampaanias kasutada. Võimalus luua ainulaadne kogemus ja seda kiiresti levitada on oluline, eriti arvestades seda, kui oluline on ettevõtte e-posti teel turundamine.

“Jaemüügis eraldatakse 30–35% tuludest e-posti kanalile,” rääkis Michael meile. “Adobe Campaigniga kasutab 50% turundajatest Dreamweaverit e-kirjade sisu loomiseks, kuna loominguline ja turunduspilv on integreeritud.”

Sild, mille Adobe ehitas oma kahe võimsa pilve vahele, tähendab, et jaemüüjad saavad luua meeldejäävamaid sõnumeid, mis eristuvad mallist. Ettevõtte võime ennast eristada on kriitiline ja see võib otseselt mõjutada ettevõtte tulude voogu.

Tähelepanu väärivate piltidega ja võimalusega viia isikupärastatud kampaaniad laiali erinevatele tarbijatele, aitab Adobe jaemüüjatel tarbijaid kaasata. Kuid selle, kuidas tarbija täpselt aru saab, on vaja erinevat intelligentsustaset – just sinna tuleb Adobe Sensei sära.

Sensei ™ AI hõlmab masinõpet pilvetoodeteks

Ainult põhiteabe korral võib e-posti saatmine teatud hulgale tarbijatele olla lihtne. Kui jaemüüja soovib saata kõigile oma klientide nimekirjas olevatele meestele ühe meilisõnumi, kus on esile toodud meeste jaoks mõeldud asjad, ja sama teha ka oma naisklientide jaoks, saadaks ta kampaaniad kahele kliendi alamrühmale.

Kuid tarbijad ootavad enamat kui lihtsalt binaarset kohandamist, nad tahavad tooteid, mis on kureeritud just neile, kus Adobe Sensei lihaseid painutab. Sensei on AI ja masinõppe mootor, mis ei vii kogu võrrandisse kogu tarbijat puudutavat teavet, vaid ennustab selle põhjal, mida nad sooviksid näha..

Koos Adobe Experience Manageriga saab Sensei ennustada, kas suusajopega kampaania saab alguse moest huvitatud tarbijale, inimesele, kes aeg-ajalt nõlvu külastab, või tehnilisele alpinistile, ja see kohandab kampaaniat vastavalt.

Adobe Sensei integratsioonide ekraanipilt

Adobe Sensei integreerub nii turunduspilve ja loomingulise pilve kui ka dokumendipilvega.

“Sensei on sisse toodud mõistma: kes on ostja? Millisele puutepunktile nad pääsevad? Ja mis kogemust nad kogu kättesaadava teabe põhjal tahavad näha? ” Ütles Errol.

Oluline on teada, kuidas klient brändiga suhtleb, ja Sensei analüüsib, kas inimesele meeldib veebis sisseoste teha ja poest osta või vastupidi. Turunduse seisukohast võib see kõike muuta ja Errol võrdles seda soovitusmootoriga, mis on enamiku tuttavatega: Netflix.

“See, kuidas me füüsilises keskkonnas tegutseme, erineb veebis tegutsemise viisist,” sõnas Errol. „Näiteks DVD-de soovitamiseks kirjutatud algoritm Netflix ei kehti selle voogesituse sisu kohta. Asjade tarbimise viisil on peent nüansse. ”

Ehitades Sensei üles tundma neid peensusi, tagab Adobe, et iga vestlus saab rääkida otse selle konkreetse tarbijaga ja et ükski teisendusvõimalus ei jää kasutamata.

Adobe aitab jaemüüjatel tagada ostjatele järjepidev kogemus

Kui Sephora võttis kasutusele Adobe Marketing Cloud, suutis ta konversioonide suurendamiseks hakata tegutsema klientide toodetud globaalsete andmete alusel. Adobe pühendumust turunduslahenduste pakkumisele annavad tunnistust võimsad programmid, mida see ühendab, et jaemüüjatele tulemusi anda.

Kõigil Adobe uuendustel on sama eesmärk: luua kaasahaarav ja järjepidev klienditeekond. Suurel näitusel demonstreeris Adobe meeskond isegi seda, kuidas nad viivad digitaalse ostleja teekonna füüsilisse poodi, et tarbija saaks riietusruumides puutetundlike ekraanidega suhelda või asjakohaseid tooteid digitaalsiltidel kasutada. Adobe soovib keskenduda taas füüsilisele poodile, kuna see on jaemüüja edukuse jaoks kriitiline.

“Me teame, et 90% jaemüügist toimub endiselt füüsilises kaupluses,” rääkis Michael meile. “Muutame digitaalse kogemuse kaudu füüsilist jaemüügimaailma, et kasutada ära hiljutise puutepunktide ja kommunikatsiooni plahvatusoht.”

Adobe on positsioneerinud ennast turundustööstuses jõuna, otsides alati võimalusi tuleviku omaksvõtmiseks ning tarbijate ja jaemüüjate lähendamiseks. Kombineerides turunduspilve loova pilvega ja lisades masinõppe Sensei-ga, annab Adobe ettevõtetele võimaluse ka selle tuleviku omaks võtta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me