Mitme pilveplatvormi haldamine Cloud Application Manager ™ abil – kuidas CenturyLinki hallatavad teenused kergendavad infrastruktuuri peavalu

TL; DR: CenturyLink kasutab IT-allhanget ja pilvehaldust, et leevendada IT-infrastruktuuri haldamise keerukust ja aidata ettevõtetel pakkuda rakendusi mitme pilve kaudu. Ettevõtte hallatavad IT-teenused pakuvad ettevõtetele paremat turvalisust, migreerimisjuhiseid ja lihtsustavad nende müüjate nimekirja, kellega nad töötavad. CenturyLinki pilverakenduse halduri abil saavad ettevõtted kasutada pilvekeskkondade täiustatud ja lihtsustatud haldamist, mis säästab raha ja võimaldab meeskondadel keskenduda vähem IT-probleemidele – ja ärieesmärkidele ei jõuta.

Leonteq seisis silmitsi väljakutsega. Investeerimislahenduste sõltumatu pakkuja koges piiranguid sõltuvuse tõttu infrastruktuurinõuetest ja vajas infrastruktuuri pakkuja jaoks agnostilist platvormi. Nii saaks Leonteq käivitada mis tahes uue rakenduste komplekti, muretsemata sõltuvuste pärast.

Lisaks sellele pidi ettevõte tegelema ka konfiguratsiooni- ja turvanõuetega, mis hõlmasid paroolide hoidmise, sertifikaatide hankimise ja virtuaalsete masinate (VM) konfigureerimise õiget viisi. Sel ajal töötas Leonteqis terve komplekt rakendusi, mis olid välja töötatud erinevates programmeerimiskeeltes ja mida kasutati erinevat tüüpi keskkondades. Ettevõte valutas lahenduse järele, mida saaks kasutada omaenda andmekeskuses.

CenturyLinki logo

CenturyLink aitab ettevõtetel IT-konsultatsioonide ja pilverakenduste haldamise kaudu rakendada mitme pilve strateegiaid.

Õnneks esitas CenturyLink vastuse Cloud Application Manager’is – platvormis, mis on loodud täpselt sedalaadi probleemi lahendamiseks. Pärast partnerlust CenturyLinkiga nautisid Leonteqi IT-meeskonnad erinevates geograafilistes kohtades kohest jagamist ja koostööd erinevates rakendustes, olenemata infrastruktuuri nõuetest. Samuti hakkas ettevõte kasutama kolmanda osapoole tööriistu, et pakkuda terviklikumat lahendust juurutamiseks, halduseks ja pidevateks turvanõueteks.

Kuna pilverakenduse haldur võimaldas Leonteqil tarkvaraarendusprotsesse täiustada, saavad arendusmeeskonnad nüüd tooteinseneridega kooskõlastada rakenduse skriptibokside pakkimise ja tagada, et ettevõtte GIT-i hoidlas on ühised teenused saadaval.

See terviklik pilvehalduse lähenemisviis koos pilverakenduse halduri meeskonna kõrge toetusega on põhjus, miks nii paljud ettevõtted pöörduvad CenturyLinki poole, et aidata leida parimaid lahendusi keerukate rakenduste ja keskkondade haldamiseks.

CenturyLinki eelised – meeskondade aja, raha ja IT-ressursside kokkuhoid

CenturyLink pakub terviklikke ja paindlikke hallatavaid IT-teenuseid, võimaldades ettevõtetel keskenduda pigem oma missioonidele, mitte IT-infrastruktuuri hooldamise keerukusele. Ettevõte tegutseb ühe lähtekoodiga käivitusvalmis lahendusena, mis toetab otsast otsani. CenturyLink pakub klientidele ka pühendunud spetsialistide meeskonda, kes “areneb IT keerukuses”.

CenturyLinki tootehaldusdirektor Brannan Matherson rääkis, et CenturyLinki hallatavad teenused on hiljuti arenenud, et rahuldada tänapäevaste IT-väljakutsetega silmitsi seisvate ettevõtete vajadusi.

“Nüüd saame pakkuda pilvemetoodika lähenemisviisi rakendustele ja infrastruktuuridele,” ütles ta. “Arvan, et just siin on meil mõni võimalus, kuna meil on täna seal suur põhiklientuur.”

Graafika, mis tähistab CenturyLinki hallatavaid IT-teenuseid

CenturyLinki hallatavad teenused võimaldavad ettevõtetel keskenduda ärieesmärkidele, mitte IT-infrastruktuuri hooldamisele.

Brannani sõnul võimaldab uus lähenemisviis CenturyLinkil pakkuda tarkvara ja automatiseerimist, et kliendid saaksid hallata rakendusi ja infrastruktuuri mitmes keskkonnas. Need kliendid võivad paluda CenturyLinki hallata neid teenuseid nende jaoks.

Brannan tõi välja kolm eelist, mida ettevõtted saavad IT-ressursside laadimisel CenturyLinki. Esiteks võimaldab ettevõte klientidel lihtsustada oma müüjate ja pakkujate valikut. Selle põhjuseks on asjaolu, et CenturyLink toimib pilvehalduse ühtse kontaktpunktina.

See ei tähenda aga, et ettevõte sunnib inimesi võtma vastu teatud tüüpi teenuseid. Brannan osutas kiiresti, et CenturyLink pakub tohutut paindlikkust, võimaldades klientidel ise oma lahendusi valida.

Brannan nimetas hallatavate teenuste eeliseks tõhustatud turvalisust. CenturyLinki spetsialistid pakuvad juhiseid turvastandardite ja parimate tavade kohta, et klientidel oleks meelerahu, teades, et nende süsteemid on lukus.

Lõpuks pakub CenturyLink ettevõtetele juhiseid kogu nende rakenduste ja infrastruktuuri olelustsükli vältel. See hõlmab meeskondadele kasulike nõuannete pakkumist rännete kohta, näiteks DevOps-i ümberkujundamisprojektid või pilves sündinud tüüpi töökoormused ja teenused, mis tuleb pilvekeskkonnas üles ehitada ja kujundada.

Pilverakenduse haldur kohandab teenuseid klientide teadmistele

Paljud organisatsioonid on leidnud vajaduse hallata mitut pilvekeskkonda. Samuti peavad nad oma rakendused sobitama õiget tüüpi pilveplatvormiga. CenturyLinki pilverakenduste haldur on mitme pilve haldamise lahendus, mis pakub hulgaliselt funktsioone ja eeliseid.

Foto CenturyLinki pilve arendusmeeskonnast

CenturyLinki pilvearendusmeeskond aitab ettevõtetel rakendusi mitme pilve kaudu pakkuda.

Koostöös CenturyLinkiga saavad ettevõtted täiustada pilvekeskkondade haldamist ja ulatust. Hallatud teenuste abil säästetakse pilve juurutamisel aega, ressursse ja seega ka raha. Ja CenturyLinki töökindlus võimaldab klientidel keskenduda oma ärile, ilma et peaksite muretsema IT-infrastruktuuri pärast.

Tarkvara automatiseerimise pakkumine pilvesõbralikele organisatsioonidele

Brannan tõi välja konkreetsed klienditüübid, keda CenturyLink näeb osana oma sihtturust – esimesed on ettevõtted, kus on tehniline meeskond pilvesõbralikke spetsialiste. Neid huvitab kolimine andmekeskusest avalikku pilvekeskkonda.

Nende sõnul on Brannan öelnud, et see kõik seisneb tarkvara tarnimises ja automatiseerimises.

CenturyLink pakub neile klientidele virna teenuseid, mis aitavad neil pakkuda oma ettevõtte jaoks vajalikke rakendusi. Nii saavad nad tugineda tehnoloogiale, millesse nad on juba investeerinud.

Brannan märkis ka, et mitme pilve haldamine tähendab, et CenturyLink hõlmab kolmanda osapoole platvorme. Ettevõte teeb seda nii, et kliendid pole sunnitud kasutama ainult CenturyLinki tehnoloogiat või selle andmekeskust. Selle asemel saavad nad kasutada Microsoft Azure või Amazon Web Services ja CenturyLink pakub vahendeid nende investeeringute paremaks haldamiseks.

Hallatud teenused aitavad algajate pilvekasutajatel rännata ja neid korraldada

Brannan ütles, et tema meeskond teenindab seda ka ettevõtetele ei ole pilvesõbralikud, kuid soovivad liikuda pilve. Kliendid, kes sobivad selle profiiliga, ei tea Microsoft Azure’ist või AWSist kuigi palju, kuid nad otsivad hallatavaid teenuseid või IT-teenuse sisseostmise partnerit.

Seda tüüpi ettevõtete jaoks on CenturyLink üles ehitanud sisemised teadmised. Spetsialistid, kes on Microsoft Azure’i ja AWS-i platvormide sertifitseeritud eksperdid, saavad klientidega rääkida töökoormuste haldamisest ja nende keskkondade varustamisest.

Ettevõtte omanikud, kes on huvitatud vähendatud IT-kuludest, on samuti oluline osa CenturyLinki sihtturust. Ettevõtte pilverakenduse haldur aitab klientidel paremini mõista, millised ressursid on eraldatud, kui palju need maksavad, kui palju neid kasutatakse ja kuidas ettevõtted saavad oma keskkondi ümber paigutada ja optimeerida..

Brannan märkis, et IT-poodides on mõnikord probleeme läbilaskevõime ja kulude ületustega, kuna nad ei kavandanud oma infrastruktuuri õigesti. Sageli juhtub, et petturlikud IT-elemendid kasutavad IT-ressursse, rikkudes ettevõtte poliitikat.

Pilverakenduse haldur võimaldab ettevõtetel luua IT-poliitikaid, tsentraliseerida IT ressursside haldamist ja jälgida ressursside kasutamist. Lisaks pakub platvorm turvajuhiseid, mida Brannan nimetas osaks terviklikust lahendusest, mida CenturyLink klientidele pakub.

Edasiliikumine: kiired värskendused, turvalisus ja paremini hallatavad teenused

Brannani sõnul kasutab CenturyLink DevOps lähenemisviisi, mis hõlmab kiire edastamise ja pideva integreerimise mudelit. Siiski kinnitas ta kindlasti arusaama, et midagi pole kliendile sunnitud. CenturyLinki teenuseid kasutavad ettevõtted saavad paindlikult otsustada, millal ja kuidas oma keskkonnas soovitud värskendusi, plaastreid ja teenuseid juurutada.

Edasi minnes ütles Brannan, et CenturyLink liigub hallatavate teenuste osas järjest kõrgemale. Ta ütles meile, et ettevõte ehitab klientidele loodavate rakenduste tüüpide jaoks laia valiku lahendusi.

Brannan ütles ka, et CenturyLink integreerub turvalahendustega. See suurendab meelerahu klientidele, kes tunnevad muret andmeturbe ohtude pärast.

Kahtlemata on see turvalisuse tagamine üks põhjusi, miks Leonteq CenturyLinki pilverakenduse halduri juurde köitis ning toob välja, miks nii paljud ettevõtted pöörduvad ettevõtte poole pilvega äritegevuse peavalu leevendamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me