Kleebi: lõikelauahalduri rakendus annab Maci kasutajatele ja multitaskeritele kõik koodilõikude, linkide ja muude andmete korraldamiseks vajalikud tööriistad

TL; DR: Kleebi macOS-i ja iOS-i jaoks töötab lõikelaua ajamasinana. Rakendus hoiab kinni kõigest, mida olete proovinud kopeerida, ja korraldab selle edaspidiseks kasutamiseks – te ei kaota enam olulist teksti, pilte ega muud teavet. Hästi hinnatud rakendus on loodud nii, et maksimeerida kasutajate töövoo tõhusust ning hoiab silma peal ka teistel tänapäevastel kasulikel funktsioonidel, mida Maci kasutajad ootavad. Juurdepääsetavale lihtsa kiirklahvi abil on rakendus Paste valmis arendajatele, kirjutajatele ja teistele suure jõudlusega kasutajatele abiks, et raske tööga aega ja peavalu kokku hoida..

Kopeerimine ja kleepimine on üks esimesi toiminguid, mida tutvustati tänapäevastele opsüsteemidele, ja üks esimesi klaviatuuri otseteid, mille noored arvutikasutajad õpivad. Ja veel, käskluse uuendamiseks selle varase funktsionaalsuse piires on tehtud väga vähe.

Kui olete koodilõigu või e-posti aadressi kopeerinud, seob hiiliv paranoia teabe kohe sihtkohta sihtkohta kleepimisega, kartuses kaotada ihaldatud andmeid ja peate kaevama läbi lõputud brauseri vahekaardid või dokumendid, et faktoid uuesti avastada.

Kopeerimis-kleepimisvõimaluse laiendamiseks peavad kasutajad tuginema erinevatele rakendustele või utiliitidele – paljud pöörduvad kleepimise poole. Kaasaegne, ainult Mac-i rakendus ühendab uimastamise ja kerge kasutajaliidese sujuvamate tahvlitega, mis koguvad ja salvestavad kõik teie kopeeritud üksused kasutamiseks, kui olete selleks valmis.

Hoides kogu teavet käeulatuses, võimaldab Paste igasuguse kuju ja suurusega Maci kasutajatel maksimeerida tõhusust ja minimeerida klahvivajutusi. Ja seal on olnud sadu tuhandeid uuringuid ja ülevaateid, kus kasutajad on kirjeldanud Paste’i vaevatu kasutajakogemust ja aja kokkuhoidu.

“Kleebi integreerub tihedalt suvalisesse töövoogu ja laadib vana seadme hea lõikelaua üle kõigi seadmete,” ütles Paste esindaja. “Kui hakkate kleepimist kasutama, muutub see teie igapäevase töövoo oluliseks osaks.”

Kasutajasõbralikud funktsioonid Saate säilitada ja korrastada olulist teavet

Pastat on regulaarselt võrreldud teise üldlevinud ja kasutajasõbraliku Maci rakendusega – Time Machine. Sisseehitatud varundustarkvara lihtsus koos automatiseeritud failide varundamise, salvestamise ja taastamisega on see, mida arendustiim kavandas kleepimiseks.

“Ma ütleksin, et kõik Paste’i funktsioonid täiendavad üksteist ja neil kõigil on sama eesmärk: tehke igapäevased toimingud hõlpsamini teostatavaks,” sõnas Paste esindaja. “Me kutsume kleepima isiklikku lõikelaua ajamasinat.”

Näpunäidete kleepimise ekraanipilt

Kleebi puutetahvlid pakuvad lühiülevaate teie kõige sagedamini kopeeritud ja kleebitud üksustest.

Kleebi integreerub sujuvalt macOS-iga, toimides sarnaselt missiooni juhtimisega – rakenduse saab konfigureerida laadima siis, kui arvuti on sisse lülitatud, ja kasutajad saavad intuitiivse klahvivajutusega juurdepääsu Paste’i sahtli stiilis kihile.

Seal kuvab kleebi teie hiljuti kopeeritud üksused, olgu siis selle tekst meilisõnumist, Wordi dokumendi vormindatud osa või pilt – visuaalsed kujutised tähendavad, et kasutajad leiavad vajaliku eriti kiiresti.

Rakenduse piiramatu ajalugu võimaldab kasutajatel salvestada kõike, mida nad on kopeerinud ja kleepinud ning arukas otsingufunktsioon aitab neil kadunud linke, retsepte, telefoninumbreid ja muud teavet uuesti avastada. Teisest küljest saab sagedamini kasutatavaid esemeid hõlpsasti juurde pääseda silmapaistvalt kuvatavatele tahvlitele.

Hoidke ja jagage seadmetes turvaliselt ainult seda, mida soovite

Disainerid ja arendajad esindavad suurimat Paste’i kasutajate kogumit ning paljud kirjutajad, klienditoe spetsialistid, juristid ja muud spetsialistid loodavad rakenduse abil tootlikkuse tõstmiseks.

“Kleebi saab kasutada väga erineval viisil,” sõnas Paste esindaja. „See on loodud universaalseks ja paindlikuks. Kuid ma usun, et peamine eelis on tootlikkus. Kleebi muudab teie töövoo efektiivsemaks. ”

Kuna Paste-kasutajate aeg-ajalt tundlik ja ärikriitiline teave käitleb, järgib rakendus kõiki Apple’i turvastandardeid. Kasutajad saavad luua ka paindlikke reegleid, mis välistavad teatud rakenduste andmete kleepimise Paste’i.

Kleebi logo seadme maketidega

IOS-i kleebi kasutuselevõtuga saavad kasutajad turvaliselt sünkroonida andmeid mitme seadme vahel.

“Paste ei kasuta teie andmete salvestamiseks ühtegi kolmandat osapoolt ega isegi meie enda teenuseid,” ütles Paste esindaja. “Kui see funktsioon, mis kasutab otspunktkrüptimist, on lubatud, salvestatakse kõik kohalikku draivi ja isiklikku iCloudi draivi.”

Valikuline iCloudi salvestusruum on eriti kasulik kasutajatele, kes võivad soovida kleepida mitmesse seadmesse. Integreerides kasutaja isikliku pilvesalvestusega, pakub rakendus Kleebi kasutajatele võimaluse sünkroonida lõikelaudu ja puutetahvleid teiste Macide, iPhone’i ja iPadi vahel.

“Kui iCloudi sünkroonimine on sisse lülitatud, salvestatakse kõik teie andmed turvaliselt ka iCloudi,” ütles Paste esindaja. “Kui kaotasite oma andmed kohapeal, saate need iCloudist alati taastada, isegi teises seadmes.”

Kleebi mängib hästi ka iOS 10-s ja macOS Sierras tutvustatud universaalset lõikelauda. IOS-i rakendus Paste jõudis App Store’i müüki 2018. aasta alguses, uhkeldades 467 töötunni ja 379 kapoti alla tehtud täiustusega.

Sujuv kasutajakogemus ja intuitiivne liidesetoe tootlikkus

Tootlikkusele suunatud rakenduste, näiteks lõikelauahaldurite abil leitakse ilu ja edu sageli lihtsuses. Need rakendused annavad kasutajatele ainult protsessi optimeerimiseks vajalikud põhiandmed ja väldivad tarbetuid nuppe või komponente.

See lähenemisviis on see, mille abil Paste’i meeskond suhtub skeptiliselt paljudesse potentsiaalsetesse uutesse arengunurkadesse.

“Oleme uutest funktsioonidest rääkides eriti vali,” sõnas Paste esindaja. “Meie eesmärk on hoida kleepimine võimalikult hõlpsasti kasutatavaks, sellepärast peame mitu korda päevas iseendale ütlema.”

Kiire ja kerge koodbaasi tasakaalustamine visuaalse kasutajaliidesega, mis integreerub nii hästi sellega, mida Maci kasutajad oma opsüsteemilt ootavad, tähendab enda kehtestatud piiranguid, et Paste’i meeskond vastaks klientidelt küsitluste, ülevaadete ja tugiteenuste kaudu saadud tagasisidele. vestlused.

“Meie kasutajad on meie peamine inspiratsiooniallikas,” sõnas Paste esindaja. „Me kuulame neid palju, sest just nemad on need, kellele me Paste’i ehitame. Meie tähelepanu arendamisel on kasutajakogemus ja usaldusväärsus, kuna pastat kasutatakse miljonid korrad päevas. Ta peab oma töö tegema kiiresti ja lihtsalt. ”

Huvitatud kasutajad saavad rakenduse veebisaidilt alla laadida tasuta prooviversiooni või üle minna versioonile Pro, mille hind on 14,99 dollarit. Rakendus on saadaval ka App Store’is ja Setapi kaudu.

Laadige alla kleepimise tasuta prooviversioon »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me