Kasvatage oma pilveäri Odini abil – kuidas eraldamise, arvelduse ja toe sujuvamaks muutmine teenib kasumit

TL; DR: Kuna 300 arendajat töötavad oma automatiseerimiskoodide baasi täiustamise nimel, pakub Odin tarkvara suurte ja väikeste ettevõtete pilveökosüsteemide toiteks. Odini Automation Essentials võimaldab organisatsioonidel müüa sündikaatpilve ja hostimisteenuseid ühe tervikliku platvormi kaudu, mis tegeleb pilveteenuste ja nendega seotud lisandväärtusega pakkumiste müügi, arvelduse, maksete töötlemise, pakkumise ja haldamisega. Parimate telekommunikatsiooniettevõtete ja suurte pilveteenuste pakkujate toiteks lisab Odin Automation Premium lisafunktsioonide kihi, mis hõlmab kõrget saadavust, äriteavet ja paindlikkust, et integreerida partneri eelnevate protsessidega äri- ja kliendisuhete haldamiseks. Pärast seda, kui IT-levitaja hiiglaslik Ingram Micro selle 2015. aasta detsembris ostis, on Odin jätkanud uuendusi automatiseerimisel ja partnerite toetamist, jagades äritegevust ja töötubade kaudu.

Aastaid tagasi juhtis Alex Goncharov oma hostiettevõtet ja juhtis teisi Singapuris, Venemaal ja Kanadas. Ainult viie täistööajaga töötajaga kasutas ta Odini äriautomaatika standardit oma ettevõtte laiendamiseks, et teenindada 5000 klienti ja saada miljoni dollariga korduv tulu vaid mõne aasta pärast.

“Väikeste või keskmiste hostide jaoks on hostimise automatiseerimise lahenduse roll kriitiliselt oluline, kuna see võimaldab teil skaleerida väga väikese jalajäljega,” sõnas Alex. “See võimaldab võõrustajatel kasvada koos väikese operatiivmeeskonnaga, omades samas võimalust juhtida suurt hulka kliente.”

Nüüd loovad Odini vanem tootejuht Alex ja 300 tarkvaraarendaja meeskond uue põlvkonna äriautomaatikat hostimis- ja telekommunikatsiooniettevõtetele. Automaatika Essentialsi ja Automation Premiumi abil on Odini eesmärk aidata partneritel kiirendada oma äritegevust, teenida kasumit ja laiendada neid, navigeerides ja automatiseerides pilveteenuseid kõigis müügikanalites.

Automaatika põhialused: tõhususe ja kasumlikkuse täielik platvorm

Ehkki Business Automation Standard on Odini juhtiv automatiseerimistoode alates 2004. aastast, katkestab ettevõte sellel aastal platvormi Automation Essentials kasuks, millel on sama koodipõhi kui Odini automaatikasüsteemi premium versioonil. Üle 300 tarkvaraarendaja panustab platvormi ja selle teenindusmoodulitesse, ütles müügi- ja turunduse asepresident Pavel Ershov.

“Ühtse koodibaasi omamine on see, et kõik meie arendajad töötavad sama koodi kallal,” ütles ta. “Meie pakutav ja platvormile edaspidigi pakutav uuenduste mägi on saadaval mitte ainult meie suurimatele partneritele, vaid ka väiksematele hostingu pakkujatele, mis on minu arvates üsna põnev.”

Automation Essentialsi funktsioone illustreeriv graafika

Automation Essentials koondab ja automatiseerib hosti teenused ja toimingud ühes liideses.

Alexi sõnul on Automation Essentials iseseisev hostitud, ise hallatav platvorm, mis sarnaneb äriautomaatika standardiga. Lisaks tavapärastele hostimisteenustele, nagu domeeni registreerimine, jagatud hostimine, VPS-i hostimine ja SSL-sertifikaadid, pakub platvorm ka sündikaatteenuseid, sealhulgas Microsoft Office 365, Dynamics CRM, Enterprise Mobility Suite ja Azure.

“See on käivitusvalmis automatiseerimis- ja arvelduslahendus, mis hõlmab kõiki traditsioonilisi ja uusi hostimisteenuseid,” ütles ta. “Kaasas mitmed väga populaarsed pluginad, mida meie kliendid täna kasutavad, ning tarkvaraarenduskomplekt, mis võimaldab teil luua oma makse- ja domeenipistikprogrammid.”

Miks kasvavad ettevõtted kasutavad kiiruse ja mõõtmete suurendamiseks hädavajalikke asju

Odini insenerid arendasid välja Automation Essentialsi ettevõttelt Automation Premium, et pakkuda paremat ja terviklikumat süsteemi väikestele ja keskmise suurusega hosting ettevõtetele. Platvormi esmaklassiline versioon pakub Paveli sõnul suuremat paindlikkust ja integreerimist.

“See on suuremate mängijate jaoks üsna oluline, kuid sellega kaasnevad kulud,” sõnas ta. “Väiksemate võõrustajate jaoks on palju olulisem olla kiiremini ja odavamalt töökorras.”

Lepingute üle läbirääkimiste pidamise ning mitmelt pakkujalt erinevate toodete hooldamise ja tarnimise asemel pakub Automation Essentials ühtset platvormi, mis tegeleb veebipõhiste tellimuste, arveldamise, maksete töötlemise, konfigureerimise ja pakkumisega, pakkudes samal ajal eelpakendatud ja eelkonfigureeritud teenuseid, mida hostid saavad hakata müüma mõne tunniga..

„Igal ettevõttel on ilmselgelt lihtsam hallata ühte süsteemi, millel on ühtne kasutajaliides, võrreldes mitmete süsteemidega, millel on erinevad platvormid,“ sõnas Pavel. „Pakume teenustes Odin Automation Essentials ja Premium kõikidele teenustele sujuvat ja intuitiivset kasutajakogemust, mis on väiksemate ettevõtete alustamisel väga oluline. See lihtsustab ka registreerumise ja müügi protsessi, suurendades majutajate tulu. ”

Likvideerides pilveteenuste partnerluse seadistusajad, saavad hostiettevõtted kiiresti uusi tooteid ja värskendusi pakkuda, et suurenenud tuluvoogudest kasu saada. Äritegevuse automatiseerimine aitab väiksematel organisatsioonidel suunata oma jõupingutused pigem klienditeenindusele, turundusele, äriarendusele ja hallatavatele teenustele kui infrastruktuuri ehitamisele ja hooldamisele.

Kuidas Odin lihtsustab pilveteenuste haldust

Automation Essentials, mis toetab kuni 30 000 lõppkliendi kontot, koondab pilveettevõtete juhtimise ühe juhtpaneeliga müügi, kliendiandmete, kasutusmõõdikute ja muu jaoks. Lisaks mitmele makse töötlemise ja domeeni registreerimisel kasutatavale pistikprogrammile mainis Alex mitmeid Automation Essentialsi praeguseid ja tulevasi eeliseid:

  • Eelkonfigureeritud ja valmis müüma Microsofti CSP-teenuseid, sealhulgas Office 365, Dynamics CRM ja Enterprise Mobility Suite
  • Jagatud hostimismoodul, toiteallikaks Plesk Onyx, mis toetab ka WordPressi hostimist
  • Uus VPS-i hostimoodul, mis mahutab Virtuozzo 7
  • Microsoft Azure’i teenindusmoodul
  • SSL-sertifikaatide müük ja juurutamine

Arendades kliendi tagasisidet silmas pidades mooduleid, ütles Alex, et uued funktsioonid, nagu ühtne kasutajaliides, WordPressi hostimisteenused ja sellised funktsioonid nagu Pleski serverite ülevõtmine ja võimaldamine hostidele pakkuda sama riistvara abil konteinereid ja virtuaalseid masinaid, tugevdavad Automation Essentialsi platvorm, millel on mõned “tõesti, väga lahedad” tööriistad.

“Need on asjad, mida meie partnerid ja nende kliendid juba mõnda aega küsivad,” sõnas ta. “Lisaks, olles osa Ingram Micro Cloudist, oma laia pilvemüüjate portfelli, ülemaailmse taristu ja strateegilise keskendumisega pilvele ja mobiilsusele, näeme oma toodetes jätkuvalt palju uusi põnevaid pilveteenuseid.”

Automation Premium: integratsioonid pilveettevõtete moderniseerimiseks

Vaatamata ühise koodbaasi jagamisele võtab Alex enda sõnul automatiseerimisplatvormide eristamisel arvesse Odin igas suuruses ja eri vajadustega ettevõtete vajadusi.

„Suurtele hostidele ja telcosse mõeldud Automation Premium on paindlik platvorm, mis sisaldab kohandatud tarkvaraarendusteenuseid ja on professionaalselt juurutatud, kohandatud ja integreeritud olemasoleva või välise taristuga,” ütles ta. “Automation Essentials on seevastu mõeldud väikestele ja keskmise suurusega teenusepakkujatele ning sarnaneb karbitootega, millelt saate riiulilt välja tulla. Installite mõne tunni jooksul ja saate e-poe, arveldus- ja edastussüsteemide abil kasutusele kõigi vajalike teenuste ning need on kõik eelseadistatud ja müügivalmis. ”

Graafik, mis näitab, kuidas Automation Premium abistab suuri masinaid

Automation Premium integreerub sadade programmidega, et lihtsustada pakkujate ja nende klientide majutamist.

Suuremahulistel võõrustajatel on sarnased vajadused kui väiksematel ettevõtetel, kuid tavaliselt on juba loodud CRM või raamatupidamissüsteemid, ütles Pavel. Sel juhul integreerub Automation Premium tarkvaraga, pakkudes andmeid, mis sisestatakse välistesse programmidesse.

“Kõik see eeldab, et tarkvaras esinevad üsna ulatuslikud avatud API-liidesed, ja see nõuab ka professionaalseid teenuseid, mida pakume neile klientidele, et need integratsioonid ja kohandatud tarkvaraarendus vajadusel toimuks,” sõnas ta. “Meie üldine strateegia on teenindada kogu majutustööstuse spektrit, alates väiksematest idufirmadest kuni suuremate organisatsioonideni, kellel võib olla miljoneid kliente.”

Ostu omandamine Ingram Micro Leadinguga konsolideeritud pilveturule

Globaalne IT-jaotusettevõte Ingram Micro ostis 2015. aastal Parallelsilt Odini, et tugevdada ettevõtte pilveteenuseid. Nüüd, kui Odini äriüksused on integreerunud Ingrami mikropilve osakonnaga, on Paveli sõnul Odini 2017. aasta fookus selles, kuidas „Ingram Micro jalajälge ja jõudu ära kasutada, et oma olemasolevatele klientidele rohkem väärtust luua ja uusi väljavaateid luua”.

Ingram Micro Cloud osutab oma teenuseid turuplatsi kaudu, mida toetab Automation Premium, ja Odini insenerid loovad ühendatud turu, mis võimaldab tarkvarapartneritel müüa SaaS-i sündikaadiga teenuseid samas ruumis..

“Tahame olla sild, mis aitab hostisaitidel hallata mitut müüjat ja ISV-d, aga ka müüa rohkem teenuseid oma kliendibaasile,” sõnas Pavel. „See on üks põhiväärtus, mis minevikus polnud võimalik, kuna Odin oli osa väiksemast ettevõttest. Nüüd on see osa suurest rahvusvahelisest levitajast. ”

Innovatsioonimägede ja positiivsete partnerlussuhete edendamine

Paveli jaoks pakub tema meeskond enamat kui lihtsalt tööriistu, mis aitavad hostiettevõtetel edu saavutada – nad näitavad klientidele, kuidas platvormi eeliseid ära kasutada.

“Me toome oma klientidele palju väärtust nii tehnoloogia kui ka äri tundmise osas,” sõnas ta. „Kuna teeme koostööd sadade klientidega üle maailma erinevatest riikidest, koguneme palju teadmisi selle kohta, mis töötab ja mis mitte, pilve- ja hostimistööstuses.”

Paveli sõnul on klientide edukus otseselt ka Odini edu, mis tähendab, et töötajaid mõõdavad osaliselt nende klientide saavutused.

“Kogume üsna palju kogemusi ja parimaid tavasid, mida armastame oma partneritega jagada,” ütles ta, lisades, et Odin korraldab regulaarselt avalikke üritusi, tippkohtumisi ja individuaalseid töötubasid, et aidata partneritel edukamaks saada. „See ei puuduta ainult tehnilisi teadmisi või tehnilist tuge. See puudutab ka ärimeelsust, mida saame jagada. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me