Kasvatage ja hoidke oma kohalolekut Regxa abil: pakkuge Cloud ja VPS Hosting Plus edasimüüjalahendusi madala hinnaga

TL; DR: Kurdistanis asuv Regxa asutati 2018. aastal, et pakkuda taskukohaste hindadega kvaliteetseid veebimajutusteenuseid, võimaldades ettevõtetel oma saite luua ja laiendada. Kiiresti kasvav ettevõte töötab ööpäevaringselt, pakkudes erinevaid funktsioonirikkaid pilve-, virtuaalseid ja edasimüüjalahendusi, mis sisaldavad raha tagasi garantii ja ööpäevaringset tuge. Pideva arendamisega kirgliku meeskonna kaudu eemaldab ettevõte tõkked veebiturgudele sisenemiseks klientidele kogu maailmas.

Ettevõtjate ja väikeettevõtete jaoks on tehnoloogiaajastul esimene samm klientide nõudmistega sammu pidamiseks ilmne: saate Interneti-ühenduse.

Kogu maailmas on poodmüük viimase kümnendi jooksul suurenenud – enam kui 2,14 miljardit inimest ostab 2021. aastaks kaupu ja teenuseid veebis. Ja kuigi paljud väikeettevõtted müüvad nüüd oma tooteid veebis, ei vaja need veel virtuaalset kauplust suurendada usaldusväärsust ja pakkuda elutähtsat kontaktteavet.

Kuid väikeettevõtete omanikud ei saa tavaliselt oma veebisaitidele sularaha visata – kaevavad nad oma püüdluste rahastamiseks sageli oma hoiukontodele..

Väikeettevõtte administratsiooni andmetel kasutavad väikeettevõtete omanikud isiklikke ja perekontode säästukontosid ettevõtte kasvu rahastamiseks sagedamini kui kasumit ja varasid, krediitkaarte või finantslaene. Arvestades, et 23% väikeettevõtetest läheb alla, kuna neil on raha otsa, peavad väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted oma eelarvet hoolikalt jälgima.

Regxa logo

Regxa aitab VKEdel edu saavutada taskukohaste, fikseeritud hindade ja ööpäevaringse toega.

Regxa missioon on aidata neil ettevõtetel veebipõhist kohalolekut üles ehitada ja säilitada, pakkudes suure jõudlusega pilve ja virtuaalseid hostimislahendusi võimalikult soodsate hinnaga..

“Alates Regxa loomisest pole kõik meie õnnelikud kliendid kunagi tahtnud lahkuda,” rääkis Regxa esindaja. “Selle põhjuseks on asjaolu, et meie eesmärk on pakkuda parimat, kiiremat ja turvalisemat teenust kõige tipptasemel tehnoloogiaga madalaimate hindadega, et kõik osapooled ja klassid saaksid meist kasu.”

Pideva arendamisega kirgliku meeskonna kaudu eemaldab ettevõte tõkked veebiturgudele sisenemiseks klientidele kogu maailmas.

Kellaaeg töötamine kiire ja turvalise hostimise tagamiseks

Pole saladus, et pilvandmetöötluse ja hostimise tööstus on väga küllastunud. Aastal 2018, kui Regxa asutati, oli selle väärtus umbes 118 miljardit dollarit.

Selles konkurentsikeskkonnas ei ole Regxa-sugustel ettevõtetel muud valikut, kui end konkurentidest eristada. Sellepärast tegutseb Regxa, pidades silmas kolme kõige levinumat kliendi muret – maksumus, jõudlus ja teenindus.

“Meie esimene eesmärk on pakkuda parimat teenust,” ütles Regxa esindaja. „Teine eesmärk on aidata klientidel oma projektidega jätkuvalt edu saavutada. Meie lõppeesmärk on, et kliendid saaksid Regxast kasu. ”

Ettevõtte veebimajutuspaketid on heaks lähtepunktiks enamikule väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Töö ei peatu kunagi Regxas – ettevõte on avatud 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas. Meeskond töötab päeval ja öösel oma teenuste parendamiseks, toodete arendamiseks ja klientidele uute suurepäraste pakkumiste pakkumiseks. Ettevõte on praeguste klientide jaoks eelte suurendamisest palju rohkem huvitatud kui uute klientide ligimeelitamisest.

“Me ei hooli endiselt reklaamimisest kuigi palju,” ütles Regxa esindaja. „Oleme reklaamitööks kulutanud ainult umbes 3000 dollarit. Oleme rohkem keskendunud meie teenust kasutavate inimeste abistamisele. ”

Regxal on õnne, et tal on palju õnnelikke kliente, kes levitavad ise teavet ettevõtte hostimise, domeeniteenuste ja e-posti lahenduste kohta.

“Peaaegu iga osaleja, kes on meie teenuseid kasutanud, on suurema osa oma teenustest meile reklaaminud,” sõnas esindaja. “Jumal tänatud, et meil on nüüd üle 1000 osaleja, sest konkurents on Regxa üks eesmärke!”

Valik funktsioonirikkaid pakette koos raha tagasi garantiiga

Regxa hostimislahendused juhivad ulatust. Ettevõte pakub jagatud ja virtuaalseid servereid, lisaks e-posti ja edasimüüjate hostimist ning mitmesuguseid domeeniteenuseid. Paljud paketid sisaldavad domeene, SSL-sertifikaate, professionaalseid e-posti aadresse ja privaatsuse kaitset tasuta.

Blogijad, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikud, veebidisainerid ja arendajad alustavad sageli oma Regxa-teekonda ühe ettevõtte kiire ja soodsa hinnaga veebimajutusplaaniga, mis sisaldab pahavara eemaldamist, DDoS-i kaitset, tasuta igapäevaseid varukoopiaid ja 99,9% -list tööaja garantii.

Regxa virtuaalse privaatserveri (VPS) lahendused on kiired, taskukohased ja paindlikud, sisaldades NVMe (Non-Volatile Memory Express) protokolli kiirele andmekandjale juurdepääsu saamiseks. Kõik VPS-i paketid võetakse automaatselt kasutusele paljude operatsioonisüsteemivalikutega, sealhulgas CentOS, Debian, Ubuntu, Windows ja FreeBSD.

Graafika, mis kirjeldab ettevõtte äärmist kiiruse ja töökindluse normi

Regxa pakub klientidele meelerahu, et nad valivad usaldusväärse ja turvalise hostimisteenuse.

Ettevõte pakub ka WordPressile kohandatud hostimisteenuseid – kasulik lisa lisaks nähes, kuidas sisuhaldussüsteemi kasutab peaaegu 36% veebist. Kohandatud lähenemisviisi vajavad ettevõtted saavad individuaalse pakkumise saamiseks pöörduda Regxa müügiesindajate poole.

“Püüame oma hostimislahendusi alati kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele, selle asemel, et pakkuda ülehinnatud paketti” kõigile sobivad “,” selgub Regxa veebisaidist.

Suurema klienditoe tähtsus hostimise valdkonnas on vaieldamatu, eriti kui arvestada, et hinnanguliselt 44% tarbijatest vahetab pärast ebapiisavat teeninduskogemust uue ettevõtte või teenusepakkuja. Värske raporti kohaselt peaks klienditeenindus muutuma tähtsamaks kui hind või isegi toode ise.

Regxa taga olev meeskond mõistab, et negatiivsed kliendikogemused viivad kasutajad ära. Sellepärast on ettevõtte tugiteenistujad kogu aeg abiks reaalajas vestluse või e-posti teel.

“Me usume ka, et iga pakutav teenus peab vastama kasutaja vajadustele,” rääkis esindaja. „Pakette ja teenuseid pakutakse alati õigesti ja ilma igasuguse mureta. Kui mõni klient pole meie teenustega eriti rahul, tagame, et nad saavad oma raha seitsme päeva jooksul ilma kõhkluseta täielikult tagasi. ”

Pidev arendamine kirglikust ja pühendunud meeskonnast

Klientide tagasiside on väärtuslik vara. See võimaldab ettevõtetel probleeme kiiresti ja tõhusalt tuvastada ja lahendada, täiustades pidevalt kliendikogemust. Kuid mitte kõik hostingu pakkujad ei paku seda. Microsofti 2017. aasta globaalse klienditeeninduse aruande kohaselt usub 52% kogu maailma inimestest, et ettevõtted peavad tarbijate pakutavale tagasisidele rohkem tähelepanu pöörama.

Regxa ei kuulu nende ettevõtete hulka. Tegelikult on võõrustaja mängu ees, kuna otsib aktiivselt klientide panust edasise arengu teavitamiseks.

“Kuulame alati oma kliente,” rääkis esindaja. „Regxa juhatus koguneb iga seitsme päeva tagant, et luua uusi ideid ja arutada meie osalejate nõudmisi. Püüame alati olla paremad. ”

See aitab kaasa sellele, et ettevõtet toetab 13-liikmeline kirglike töötajate meeskond, kes usub ettevõttesse ja selle missiooni aidata klientidel üles ehitada ja säilitada veebis tugevat kohalolekut.

“Me töötame kõik koos austuse ja armastuse põhimõttel,” rääkis Regxa esindaja meile. “Ettevõte on meid ka kokku viinud, nagu ka meie kultuur ja usk armastusse, pingutusse ja edusse.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me