HostingCon 2014: kuumad teemad, seansid ja lõbusad teemad

HostingAdvice.com meeskond on naasnud meie külastusest HostingCon 2014 ja meil oli plahvatus!

HostingCon’is saadaolev teave on tohutu ja meie meeskond rääkis iga riistvara müüja, veebimajutaja ja saidiehitajaga boksis..

Neli HostingAdvice.com meeskonna liiget osalesid ka paljudel sessioonidel ja vestlustes ning õppisid palju tööstuse olukorrast.

Allolevas artiklis käsitlen 2014. aasta kuumaid teemasid ja HostingConi parimaid seansse, samuti annan põgusa ülevaate selle aasta võrgustikutööst ja ööelust.

2014. aasta hostingu pakkuja kuumad teemad

Suur osa kohalviibijatest ja saatejuhtidest arutasid ühiseid suundumusi. 2014. aastal otsivad väikesed ja keskmise suurusega hostingu pakkujad lahendusi, mis erinevad Amazoni veebiteenuste (AWS) pakutavatest lahendustest, ja mõned üksikud üürnikud näivad valitsevat praegust mõtlemist.

1. Keskenduge klienditoele

Üks viis, kuidas majutusteenuse pakkujad on suutnud konkureerida suuremate hostidega, on keskenduda klienditoele. Laenutades Rackspace’i mudelist, saavad need ettevõtted kliente meelitada ja hoida, kuna nende kliendid teavad, et ettevõte seisab nende toote taga ja lähevad isegi SLA-st välja, et seda toetada.

2. Toote eristamine jõudluse ja / või hinnakujunduse kaudu

Teine võimalus väiksematele võõrustajatele tänapäevases konkurentsis konkureerimiseks on kõrgema teenuse pakkumine kui suurematele võõrustajatele.

Mitu korda saavad väiksemad hostid pakkuda täpsemaid lahendusi ja suuremat jõudlust. Sellised ettevõtted nagu Cloud Spectator aitavad tööstusel ja tarbijatel teha teadlikumaid otsuseid hinna- ja jõudlusmõõdikute osas.

Toote eristamine jõudluse ja / või hinnakujunduse kaudu

3. Avaliku ja erasektori pilvede kasv

Paljud kliendid liiguvad oma ettevõtete avaliku ja erasektori pilvelahenduste poole. Privaatse pilve poole pealt näivad kliendid, et nad kasutavad infrastruktuuri ja andmete salvestamise aspekte tihedamalt kui pilvandmetöötluse võimalused.

Pilvepõhistele serveritele juurdepääsu arendamine ja küpsemine oli samuti teine ​​kuum teema. Kuna arendajad on nüüd kõikjal API-dega harjunud, on see hostide vajaduseks klientide meelitamiseks.

4. Müra-naabri mõju arengu peamisele fookusele

Nagu arvata võis, on tööstusharu põnevil konteineritehnoloogia, näiteks Dockeri, arengu ja kohanemismäära üle. Kuna ettevõtted soovivad iga protsessori tsüklit, mälupulka ja kõvaketta sektorit oma riistvarast välja pigistada, on ilmne, et tehnoloogia peab arenema.

Sellised ettevõtted nagu SolidFire ründavad seda probleemi andmesalvestuslahendustega. Solidfire on loonud garanteeritud QoS-i SSD-lahenduse koos automaatsete tõrkesiirete ja kõigi kärpimistega, mida saaksite andmekeskuse salvestuslahendusest soovida..

Huvitavad, avameelsed seansid

HostingCon 2014. aastal toimusid hämmastavad sessioonid. Paljudel tööstuse võtmeisikutel olid väga avameelsed ja avameelsed arutelud kõigi ülalnimetatud ja enama teema üle. Seansid varieerusid väikestest, vähem kui 20 osalejaga, suurtest, enam kui paarisajast.

Mõned olulisemad sündmused hõlmasid tegevdirektori paneeli koos Matthew Porteriga (Contegixi tegevjuht) ja Lance Crosbyga (SoftLayeri tegevjuht).

Huvitavad, avameelsed seansid

Minu jaoks oli kõige huvitavam jutt “Ehita või osta? Kuidas oma väikeseid ja keskmise suurusega hostimisettevõtteid kasvatada? ”

Selles vestluses osalesid panelistid Hartland Ross (eBridge Marketing Solutions Inc.), Frank Stiff (Cheval Capital Inc.), Arvand Sabetian (Arvixe) ja Jamie Opalchuk (HostPapa). Istungil käsitleti kahte olulist viisi hostimisettevõtte kasvatamiseks. Püüan lühidalt käsitleda peamisi punkte.

1. Orgaaniline kasv (SEO, reklaamide jms kaudu)

Kuna SEM muutub PPC kulude kasvu tõttu vastuvõetamatuks, hoiatas see arutelu pool seda kasvumeetodi proovimist ilma seda täielikult mõistmata..

Võib olla lihtne (ja kulukas) reklaamidesse palju raha visata, ilma et oleks võimalik ROI-d arvutada, ning kui räägite enne sukeldumist kellegagi, kellel on vastava ala kogemus, siis võib see teie kampaaniate õnnestumises mängida otsustavat rolli.

Orgaaniline kasv suusõnaliselt näib olevat 2014. aasta parim mahepõllumajanduse platvorm. Tundub, et suurim võimalus tööstuses seisneb rakendusespetsiifilises hostimises, kus SERP-d ja parimad tõud on endiselt haarata.

2. Kasv omandamise kaudu

Hostimisettevõtteid ostetakse ja müüakse kogu aeg. Suurepärane viis hostimisettevõtte kasvatamiseks on oma klientide ostmine.

Kasv omandamise kauduSageli on võimalik mitte ainult kliente hankida, vaid ka pakkuda teenust, mis on suurem kui see, mida nad praegu saavad.

Oluline kaalutlus, mida selle otsuse tegemisel tuleb silmas pidada, on hea ja pikk uurimine klientide hoidmise ja rahulolu kohta ning proovimine hinnata klientide arvu, kes vahetamise tõttu lahkuvad.

Kokkuvõttes on see jutus minu poolt hääletamine “HostingCon 2014 kõige huvitavama sessiooni” poolt, kuigi see oli raske otsus.

Toredaid seansse oli nii palju ja minu võidukäik oli Antonio Piraino (ScienceLogic CTO) “Ideed hallatava AWS-pakkumise käivitamiseks”..

Pole kahtlust, et HostingConi õppimispotentsiaal oli paljudele osalejatele hindamatu. Ühe populaarse meemi mahavõtmiseks oli võimalus “kõik asjad selgeks õppida”.

Ööelu ja järelpeod HostingCon’is

Ööelu ja pärast pidusid HostingConNagu arvata võis, olid võrgustikuüritused ja järelpeod tipptasemel. Nende hulka kuulusid kolmetunnised jahisõidud, Lamborghini ja Ferrari autosõidud, rannaäärsed baarid ja kõik meelelahutused, mida te South Beachilt oodata võiksite.

Kõigi soovijatega kohtumiseks oli piisavalt aega ja ma usun, et iga osaleja oli avatud rääkima oma tehnoloogiast ja kuulma teistest turul tegutsevatest ettevõtetest ja mängijatest..

Ma ei kujuta ette sõbralikumat ja kaasahaaravamat konverentsi. WHIR-is olevad inimesed olid meie suhtes vastuvõtlikud ja pidasid vahva konverentsi!

Täname teid huvi vastu HostingCon 2014 vastu ja tänu kõigile, kes üritusel osalesid, toetasid või loovutasid. Meil oli tore!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me