Deluxe-hostimine: kuidas optimeeritud veebimajutuse pioneerid jätkavad väikeettevõtluse toe kasvu ja täiustamist

TL; DR: Iga veebiettevõtte jaoks on vaja usaldusväärset hostimisplatvormi – aga kui rääkida konkreetsetest tööriistadest ja teenustest, mis on vajalikud veebiettevõtte kasvatamiseks, võib paljusid ettevõtjaid nüanss ja kõnepruuk kiiresti hävitada. Seetõttu pakub Deluxe Hosting kõiki teenuseid, mis on spetsiaalselt kohandatud väikeettevõtte edule. Alates domeeninimede registreerimisest kuni logo kujundamise ja maksete töötlemiseni teenindab Deluxe Hosting rohkem kui 800 000 veebisaiti, mille tööaeg on keskmiselt 99,99% – st veebipoed on huvitatud tarbijatele alati kättesaadavad.

Veebiühendusel on ettevõtetel erinevad eesmärgid. Mõned tellistest ja uhmritest tehtavad operatsioonid soovivad lihtsalt atraktiivset veebisaiti, mis meelitaks kliente põnevusega nende poodi või kontorisse külastama. Pulmaplaneerijad soovivad näidata potentsiaalsetele klientidele täpselt, kui hämmastav nende suur päev välja näeb. Inimesed, kes meisterdavad ja müüvad ainulaadseid tooteid, soovivad, et kliendid saaksid oma tooteid ühe klõpsuga osta..

Pole tähtis, Deluxe Hosting pakub hostimisplatvormi, mis annab väikestele ettevõtetele õiguse. Ettevõtjad saavad registreerida mitu domeeni, luua hämmastavaid logosid ja kasutada usaldusväärseid maksete töötlemise tööriistu ning uuenduslikke e-posti kampaaniaprogramme. Selle kõige taga on Deluxe põhitoode – usaldusväärne ja kiiresti liikuv hostiteenus, mida toidavad tahkis-draivid.

“Meie eesmärk on tagada turvaline ja stabiilne teenus, mis võimaldab meie klientidel lisada meie põhiturundustootele täiendavaid tooteid ja teenuseid,” ütles asepresident ja peadirektor Damon Fieldgate. „4,5 miljoni kliendiga teenindame tohutult erinevaid inimesi, paljude vajadustega; kuid meie kliendid ei otsi miinimumi. Pakume hõivatud ettevõtete omanikele suurt tuge. Ehkki meie toode on konkurentsivõimelise hinnaga ja väga väärtuslik, ei sobi see ka neile, kes arvavad, et 1,99 dollari suurune sooduspakkumine kuus on parem kui lahendus, mis tegelikult töötab. ”

Lai valik erinevaid teenuseid nutikatele ja nõudlikele klientidele

Deluxe Hostingi äripõhised plaanid hõlmavad kuni 40 GB SSD salvestusruumi ja 700 GB ribalaiust koos piiramatu domeenide ja ööpäevaringse toega. Tugevat turvalisust, domeenihaldust ja e-posti automatiseerimist otsivad ettevõtjad saavad saidiLocki ja teiste partnerite tooteid sujuvalt lisada ja installida.

Deluxe Hosting’i e-posti pakkumine tugineb sõsarettevõtte Vertical Response platvormile, mis võimaldab kasutajatel ajastada ja sujuvamaks järelteateid testida, erinevaid teemajooni testida ja edasijõudnutele aruandlusmõõdikutele jäädvustada. Uutele ettevõtetele, kes otsivad esmaklassilist kohandatud logo, ühendab Deluxe Hosting kliendid pühendunud disaineriga, kes pakub viie päeva jooksul välja erinevad kujunduskontseptsioonid.

Deluxe majutuse logo ja ikoonid

Deluxe-hostimine on valikuvõimalus ettevõtetele, kes soovivad hõlpsasti kasutatavate toodetega veebis kasvada.

“Oleme oma toodete ja teenuste kliendi juhtpaneelile lisamise protsessis, et nad saaksid sisse minna, vaadata saadaolevat ja seejärel lisada need oma kontole vastavalt oma äranägemisele,” ütles Damon. „Viimane asi, mida tahame teha, on oma lahenduste alla surumine klientide pihta, kuid meie vastutus on luua teadlikkus selle kohta, mida pakume ja mida teeme. Pole midagi pettumust valmistavat, kui kuuleme klienti ütlemas: „Oh, ma soovin, et oleksin teadnud, et sa seda tegid!” ”

Alati täiustatakse promootorite netitulede ja klientide tagasiside kaudu

Selle asemel, et oodata, millal kliendid ettevõtte tugimeeskondadega ühendust võtavad, rääkis Damon meile, et Deluxe Hosting otsib ennetavalt tagasisidet ja võimalusi platvormi täiustamiseks.

“Hindame oma promootorite netoskoori kõigi meie teenuste kohta iga kuu,” sõnas ta. „Lugesin seda alati ja meeskond kasutab seda teavet nii meie toodete kui ka klienditeeninduse täiustamiseks. Mõnikord saame teadmisi, mida kasutame oma juhtpaneeli täpsustamiseks. Muul ajal on mõni konkreetne tööriist, mis võiks lisaseadmeid kasutada. ”

Meeskond pöörab suurt tähelepanu ka klientide kommentaaridele. Nad on loonud protsessi, mis jõuab klientideni, kellel on nii positiivseid kui ka negatiivseid kommentaare. Ütles Damon,

“Me võtame ühendust iga kliendiga, kellel on tagasisidet,” ütles ta. „Kui keegi annab ühele meie lahendustest madala hinde, siis räägime selle inimesega. Meil on selle teema üle vestlus ja kasutame nende antud teavet probleemide lahendamiseks, funktsioonide lisamiseks ja tööriistade värskendamiseks. ”

Tugimeeskond, mis on keskendunud kliendi väljakutsetele ja kogemustele

Kuigi ettevõtte tugimeeskond keskendub klientide väljakutsetele, ütles Damon, et ta on huvitatud ka klientide õpetamisest võimalike probleemide ja lahenduste osas.

“Meie klienditugi ja müügimeeskond töötavad koos klientidega iga päev,” sõnas ta. „Kui keegi meie poole pöördub, on oluline, et kõigepealt lahendaksime kõik probleemid, mis neil on, olgu see siis tehnilisest küljest või kasutatavuse seisukohast. Kui suudame ennetada tulevast probleemi enne, kui see juhtub, siis veelgi parem. ”

Pildid Deluxe Hosting'i tugitiimidest

Deluxe hostimise tugimeeskonnad suhtuvad klientide probleemide lahendamisse ennetavalt.

Deluxe Hosting töötajad töötavad praegu veebisaidi turvalisuse ja turvaaukude teadlikkuse tõstmise nimel, kuna ärakasutamist juhtub sagedamini, kui paljud kliendid tavaliselt mõistavad.

“Kui meie kliendid ei tegele nende probleemidega nüüd, siis seisavad nad varem või hiljem silmitsi suurte probleemidega,” ütles Damon. “Meie tugispetsialistid on valmis lahendama klientidega seotud väljakutseid mõistliku aja jooksul, pakkudes samal ajal teavet ka silmapiiril olevate riskide kohta.”

Deluxe hosting pakub ärieesmärkidele kohandatud teenuseid

Deluxe Hosting kujundab oma tooted kasulikuks väga paljudele ettevõtetele – kuna mitte kõik väikeettevõtted pole ühesugused.

“Erinevatel ettevõtetel on erinevad eesmärgid,” ütles Damon. „Mõni ema- ja poppood ei taha tegelikult oma ettevõtet laiendada. Nad on rahul sellega, kus nad asuvad. Nende peamine eesmärk on hoida oma kliente õnnelikena. Muidugi, see ei tähenda, et nad oleksid uutele asjadele vastupidavad ja me saame aidata neil muuta nende head äri veelgi paremaks. “

Kliendispektri teises otsas teenindab Damon Deluxe Hosting teenust ka ettevõtjatele, kes tahavad kuu pärast pildistada.

“Mõned meie kliendid on keskendunud puhtale kasvule,” ütles ta. „Sellel on suur mõju nende toodete ja teenuste jaoks, mida nad vajavad. Kui soovite oma organisatsiooni laiendada, peate oma veebisaidile liikluse optimeerima ja liiklust juhtima, müügivihjeid genereerima ja müüki looma. Meie lahendused muudavad teie tööviisi. ”

Sõltumata äritegevusest ilmnevad siiski mõned ühised niidid. Turvalisus ja meiliturundus on kõige käegakatsutavamad tooted, kuid Damoni sõnul aitavad nad mõlemad kaasa ja toetavad ärimissiooni, milleks on lihtsalt klientide toetamine ja nendega ühenduse loomine..

“Ma räägin paljude ettevõtjatega, kelle peamine eesmärk on oma klientide parem kaasamine,” sõnas ta. „Kui nad saavad luua tugevamad suhted olemasolevate klientidega, loovad nad samal ajal tugevama ettevõtte. Jälle tarnime tööriistakomplekti, mis selle juhtub. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me