Blackbaud kohtub mittetulundusühinguga tehnoloogia ja heategevuse ristumiskohas – nende ühendamine tarkvaraga, et teenida suuremat hüve

TL; DR: Õnneks ei ole kogu maailmas puudu mittetulundusühingutest ja heategevusorganisatsioonidest, mis töötaksid lugematu arvu põhjuste nimel, et edendada avalikku hüve. Need organisatsioonid võivad olla erineva suuruse ja missiooniga. Siiski on üks asi, mida nad kõik jagavad – vajadus meelitada ja säilitada doonorbaasid, mis rahastavad nende põhilisi põhjuseid. Blackbaud ühendab ja volitab organisatsioone oma mõju suurendama tarkvara, teenuste, ekspertiisi ja andmeside abil. Ettevõtte eesmärk on mõista oma klientide sisemist tööd ja ülesandeid. Seetõttu pakub Blackbaud nõuandvat lähenemisviisi, mis sobitab organisatsioone individuaalsetele vajadustele vastavate lahendustega. Nende tugev ettevõtte kultuuriline sotsiaalne vastutus (CSR) koos pühendumusega uuendusmeelsusele, kuidas heategevuslikke ettevõtmisi hallatakse, muudab Blackbaudist juhtrolli sotsiaalse majanduse edendamisel..

2010. aastal raputas Haitit katastroofiline maavärin. Seismoloogide hinnangul oli sündmus tänapäeva üks tugevamaid, selle saabumine oli kohutavalt 7,0. Riiki vaevati nädalaid järelhooge, millest vähemalt 52 olid iseenesest võimsad maavärinad, mille intensiivsus ulatus kuni 5,0 magnituudini..

Laiaulatuslikku laastamistööd olid tunda kogu riigis ning kodanikud vajasid abi peamise ellujäämiseks vajaliku elutähtsa infrastruktuuri taastamisel. Võib-olla oli kõige pakilisem vajadus välja töötada lahendus, et pakkuda puhast vett piirkondadele, kus see on kõige rohkem mõjutatud. Kohapeal oli palju mittetulundusühinguid, kes olid valmis abistama. Kuid infrastruktuuri rajamine ei ole odav ja need rühmad pidid abistamiseks vajalike ressursside saamiseks raha koguma.

Charlestonis asuv veemissioon oli üks neist organisatsioonidest. Nad olid kohe pärast maavärinat maapinnal null, et Haiti elanikele vett pakkuda. Nad teadsid siiski, et vaja on pikaajalist lahendust, kuna paljud nende teenindatavad alad olid ülerahvastatud ja neil puudusid piisavad sanitaartingimused, et vältida vees levivate haiguste, näiteks koolera levikut.

Veemissioon vajas annetajaid. Sotsiaalse hea pilvetarkvara pakkuja Blackbaud aitas mittetulundusühingutel neid leida ja on sellest ajast saanud Water Missioni pikaajaline partner, edendades sellist tööd, mida nad Haitil kogu maailmas tegid. Blackbaud’i lahenduste kasutuselevõtuga suutis kristlik inseneri mittetulundusühing koguda plahvatusohtlikke vahendeid ja meelitada ligi tuhandeid uusi annetajaid.

“Veemissioon suutis tuvastada kasutamata doonoripotentsiaali, mis võimaldaks neil pakkuda kogu eluks ohutut vett 100 000 inimesele, kasutades meie Raiser’s Edge NXT ™ lahenduse sisseehitatud analüütikat,” ütles Blackbaudi vanem asepresident Catherine LaCour. ettevõtte turunduse alal. “Kogukonnale veele juurdepääsu võimaldamise lihtsa toimingu uhkus ja eneseväärtustamine on mõõtmatu.”

Catherine LaCour, Blackbaud, ettevõtte turunduse vanem asepresident

Catherine LaCour, Blackbaud’i ettevõtte turunduse juht, aitab mittetulundusühingutel leida vajadustele vastavaid raha kogumislahendusi.

Catherine on näinud, kuidas paljud Blackbaud’i kliendid mõistavad oma missioone ja põhjuseid, mis on suunatud suuremale hüvangule. Blackbaud’i võime aidata organisatsioonidel seda teha on integreeritud nende tarkvaralahendustesse, mis toetavad vahendite kogumist, digitaalset turundust, rahandust ja raamatupidamist, analüütikat ning põhjuspõhiste organisatsioonide üldist juhtimist ja arendamist. Kuid nende konsultatiivne lähenemisviis muudab nende lahendused nii tõhusaks.

Catherine ütles meile, et Blackbaud on mõistlik mittetulundusühingute eesmärkidest aru saada. Seetõttu on ettevõtte kvartaalsetel kõigi kätega kohtumistel alati esindatud nende kliendibaas.

“Meil on tooteid tootvad insenerid, kes tunnevad põhjalikult klientide tehnilisi vajadusi ja kuidas kujundada optimaalselt sotsiaalselt häid lahendusi, kuid arvame, et ka nende jaoks on oluline olla ühenduses nende lõpptulemustega, mis neil jõudu aitavad”, Ütles Katariina. „Meie kliendid andsid arendajatele teada, et kui poleks olnud toote sisseehitatud funktsioone, poleks nad võinud elu päästa, last toita ega puu istutada. See seob missiooni tööga, mida teeme Blackbaudis. “

Alates õpilaste arvelduse programmi kirjutajast kuni sotsiaalse hea tarkvara arendajani

Blackbaud jälgib nende algust 1981. aastal New Yorgi ajalehes sisalduva salastatud reklaamini. Manhattanil asuv Nightingale-Bamfordi kool, mis on naissoost K-12 asutus, otsis kedagi, kes kirjutaks õpilaste arvelduse ja saadaolevate arvete programmi. Blackbaud asutaja Anthony “Tony” Bakker vastas sellele kuulutusele ja töötas välja kooli eduka lahenduse.

Arveldusprogramm andis Tonyle võimaluse näidata oma lahenduste väärtust Nightingale-Bamfordile ja sealt laienes ta kooli rahakogumisbüroosse.

“See oli Blackbaud’i teke ja sündiski meie idee kohtuda filantroopia ja tehnoloogia ristumiskohas olevate ettevõtetega,” sõnas Catherine. „Ööbik-Bamford oli meie esimene klient ja on endiselt meie klient. Me olime tegelikult lasknud nad ühel meie kõigi kätega kohtumisel maha tulla. Üks algse lepingu allkirjastaja läks 35 aasta pärast pensionile ja me pidasime tema jaoks erilise tseremoonia. “

Foto Blackbaud peakontorist ja HostingAdvice'i auhinna märk

Blackbaud’i ajalugu heategevusruumis pälvis neil selle aasta mittetulundusühingutele mõeldud tarkvaraauhinna Developers ‘Choice ™ auhinna.

Alates nende algsest suhtest Nightingale-Bamfordiga on Blackbaud laienenud tuhandete igas suuruses organisatsioonide teenindamisele kogu maailmas – hõlmates mittetulundusühinguid, sihtasutusi, korporatsioone, haridusasutusi ja individuaalseid muutuste vahendajaid -, et pakkuda sotsiaalse hea ruumi jaoks spetsiifilisi lahendusi..

Enamik inimesi on kuulnud viirusliku Ice Bucket Challenge’i kampaaniast, mille eesmärk on teadlikkuse tõstmine ja amüotroofse lateraalskleroosi (ALS) uuringute rahastamine. Mida paljud inimesed aga ei tea, on ALS Association (ALSA) võimendanud tarkvara Blackbaud, et rekordi purustavat kampaaniat juhtida. Nende kampaania oli edukas – otse kogutud rahalised vahendid viisid läbimurdelise geenide avastamiseni, mis võib kunagi viia ravi.

Blackbaud aitab organisatsioonidel, nagu ALSA, täita oma ülesandeid tõhusate pilvelahenduste, andmeluure ja ulatuslike kogemuste kaudu sotsiaalses heas ruumis..

Konsultatiivne lähenemisviis sobitab organisatsioonid vajaduspõhiste lahendustega

Mis eristab Blackbaudit mittetulundusühingute teenusepakkujana, on nende konsultatiivne lähenemisviis, mis kohandab vajadustele vastavaid lahendusi organisatsioonidele. Ettevõte hoiab sõrme tööstuses toimuva pulsil, kaasates kliente kvartalikoosolekutele. Kuid Blackbaud mõistab, et lahendused pole sugugi kõik, mis sobib kõigile. Nende eesmärk on anda organisatsioonidele ettekirjutavaid soovitusi parimate viiside kohta olemasolevate ja potentsiaalsete doonorite, pooldajate ja toetajate kaasamiseks.

“Suurema organisatsiooni jaoks langeb see, mida me soovitame, tegelikult nende eesmärkideni, kui tugev on nende IT-organisatsioon ja kui palju tuge nad vajavad,” sõnas Catherine. “Arvestades, et väiksem Excelist välja töötav ja nüüd kasvav organisatsioon vajab täielikult teistsuguseid lahendusi, teenuseid ja tuge.”

Foto Blackbaud töötajate istungisaalis

Blackbaud’i nõuandev lähenemisviis võimaldab neil sobitada mittetulundusühinguid konkreetsete vajadustega kohandatud ideaalsete lahendustega.

Catherine ei suutnud piisavalt kinnitada, kui oluline on, et Blackbaud saaks aru organisatsiooni ülesehitusest ja missioonist, tagamaks, et nad pakuvad parimat lahendust. Kui õiged tööriistad on paigas, aitab Blackbaud aidata välja selgitada parimad meetodid doonorite poole jõudmiseks ja nende meelitamiseks. Analüütika ja andmete sihtimise kaudu loovad Blackbaud’i lahendused efektiivsuse seal, kus neid pole võib-olla veel olemas olnud.

“Vaatame kogu andmete elutsüklit ja tervist,” sõnas Catherine. „Saame teada, kas andmebaasides on probleeme ja kas klient kaotab raha, kasutades seda postituse tegemiseks. Aitame neil andmebaase puhastada ja tõhusust leida. Meil on olemas kõik need strateegiad ja teenused, millest meie kliendid saavad kasu, kui nad on partnerid. ”

Pilverahastamine on arenevale mittetulundusühingule lihtsaks tehtud

Nagu Catherine märkis, on Blackbaudil lahendusi igas suuruses organisatsioonidele. Väikesed või tekkivad mittetulundusühingud saavad kasu oma eTapestry® vahendite kogumise lahendusest, mis aitab laiendada nende organisatsioone ja suurendada doonorite baasi.

Kasutajad saavad kasutada eTapestry andmeid sotsiaalmeediaplatvormide andmete analüüsimiseks, kasutades funktsiooni SocialMediaFinder ™. See aitab tuvastada võrgustikke, kus potentsiaalsed doonorid on kõige aktiivsemad, ning võimaldab mittetulundusühingutel nendega suhelda ja lasta neil kaubamärke märgata..

Aruandluse ja tulemuskaardi tööriistad on saadaval ka tsentraliseeritud, intuitiivses armatuurlaual, nii et organisatsioonid saaksid hõlpsalt hinnata, millised strateegiad toimivad kõige paremini. See terviklik tööriist sisaldab aadressi leidjat, sündmuste haldamise võimalusi ja e-posti turunduse funktsioone. Kuna see on pilvelahendus, pääseb eTapestry juurde igas asukohas ja igas seadmes.

Juhtimine & Turundusriistad loodud & Ettevõtlustaseme organisatsioonid

Blackbaud’s Raiser’s Edge NXT on tõhus vahendite kogumise lahendus väljakujunenud ja keskmise suurusega mittetulundusühingutele, kuid on skaleeritav ka ettevõtte tasemel organisatsioonide kasutamiseks. Pilvelahendus on varustatud selliste funktsioonidega nagu doonorhaldus, aruandlus, töökeskused ja turunduskomplekt, mis võimaldavad mittetulundusühingutel säilitada olemasolevaid toetajaid ja meelitada uusi.

Raiser's Edge NXT ekraanipilt

Tarkvara Blackbaud’s Raiser’s Edge NXT pakub tsentraliseeritud haldusplatvormi koostisosade andmete majutamiseks.

“Väiksemal organisatsioonil, näiteks kohalikul toidupangal, on väga erinevad vajadused kui näiteks Ameerika südameühendusel või riiklikul sclerosis multiplex’i seltsil,” sõnas Catherine. “Seda tüüpi mittetulundusühingud vajavad ettevõtte tasemel lahendusi, mida saab kohandada vastavalt nende vajadustele.”

Blackbaud’s Luminate CRM ™ on veel üks lahendus, mida ettevõtte tasemel organisatsioonid saavad kasutada koostisosade kaasamiseks. Luminate CRM on üles ehitatud Salesforce.com pilvandmetöötluse rakenduste platvormile Salesforce AppExchange kaudu. Lisaks suhete haldamise platvormile pakub see ka analüütikat ja andmearuandeid, nii et toetustega tegutsevad organisatsioonid saaksid näidata mõõdetavaid tulemusi sihtasutustele, millele nad toetuvad.

Tsentraliseeritud platvorm osalemiseks igas suuruses gruppidele & Kasvatage tugialuseid

Kuigi Blackbaud’i nõuandev lähenemisviis tagab, et kliendid saavad neile sobivad tööriistad, saab mõnda ettevõtte funktsioone kasutada igat tüüpi organisatsioon, olenemata nende suurusest. Kuigi Blackbaud’i kultuurikorralduslikku lahendust Altru® kasutavad peamiselt üldised vastuvõtuorganisatsioonid, näiteks muuseumid, saab iga mittetulundusühing kasutada ürituste külastatavusega seotud tulude jälgimiseks. Tööriist sujuvamaks muudab ka toodete müügi ning pakub mõõdikuid ja ülevaate sellest, millistel üritustel doonorid osalevad ja mida nad ostavad.

Blackbaud Merchant Services saab integreerida nende teiste lahendustega. Makseplatvormi on lihtne rakendada, see vastab valdkonna kõige rangematele andmeturbe standarditele, kui 1. taseme PCI-ga ühilduv teenusepakkuja ning pakub klientidele juurdepääsu reaalajas tehinguandmetele ja aruannetele 24 tundi ööpäevas.

Viimati lisas ettevõte Blackbaud Merchant Services’ile Apple Pay®, et kliendid saaksid doonoritele pakkuda digitaalse väljamakse tegemiseks lihtsat, turvalist ja privaatset võimalust – seda kõike turvalises, lihtsas ja taskukohases annetuste töötlemise süsteemis, millele nad on Blackbaudist lootma hakanud..

Tugev CSR-i kultuur tähendab tõhusat partnerlust mittetulundusühingutega

Blackbaud pakub mittetulundusühingutele lahendusi, mida nad vajavad oma põhimissioonide tõhusaks täitmiseks. Ettevõtte meeskonnad ja pühendumus uuendustegevusele tehnoloogiaruumis on nende edu suur panus. Kuid see, mis nende klientide abistamisel eelist annab, on Blackbaud’i tugev ettevõtete sotsiaalse vastutuse kultuur.

Ettevõte julgustab oma töötajaid tegelema sotsiaalse hüvanguga vabatahtlikuna tegutsedes ja kogukondadele tagasi andes. Tegelikult töötab rohkem kui 25% Blackbaudi töötajatest heategevusega seotud tahvlites. Kui töötajad on huvitatud laua taga istumisest, hõlbustab Blackbaud seda, pakkudes mentorile nende kirgedele vastava põhjuse leidmise ja pakkudes regulaarselt lauateenindusele suunatud ametialase arengu võimalusi.

Foto Blackbaud vabatahtlikest

Blackbaud’i tugev ettevõtete sotsiaalse vastutuse algatus julgustab töötajaid vabatahtlikuna tegutsema ja oma kogukondadele tagasi andma.

Kui tegemist on heategevusliku kinkimisega, kõnnib Blackbaud jalutuskäigu. Charlestonis asuv ettevõte tegi hiljuti miljoni dollari suuruse annetuse Rahvusvahelisele Aafrika-Ameerika muuseumile, mida praegu nende linna ehitatakse. Catherine ütles, et seda tüüpi heategevus on ettevõtte DNA-sse sisse ehitatud ja just see aitab neil mõista, kuidas aidata organisatsioone, kellega nad on partneriks.

“Meie tegevjuht soovib, et töötajad läheksid koju ja tahaksid oma päevast rääkida,” sõnas naine. “Mitte ainult sellest, kuidas nad koodi kirjutasid, vaid ka sellest, kuidas see kood aitas üles ehitada lahenduse, mida loomade varjupaik kasutab 500 koera päästmiseks. Kõik, mida me teeme, seisneb selles, et aidata oma klientidel oma ülesandeid täita. Leiame, et meil on selle sektori ees suur vastutus, mida võtame väga tõsiselt. ”

Sotsiaalmajanduse edendamine, kus tehnoloogia & Filantroopia kohtumine

Blackbaud’i töö koos Water Missioniga on vaid üks näide sellest, kuidas ettevõte on aidanud nende mittetulundusühingu klientidel positiivselt mõjutada elu ja tulevikku. 100 000 inimesele elu jooksul puhta vee kättesaadavuse tagamine on suur ettevõtmine, mille pealtnäha on ületamatud kulutõkked. Blackbaudi rahakogumislahendus suutis need takistused lagundada, et aidata doonorite baasi laiendada.

Ettevõttel pole mingeid märke nende jõupingutuste aeglustumisest. Catherine rääkis meile, et üks teema, millest nad Blackbaudil kõige rohkem räägivad, on sotsiaalmajanduse edendamise idee.

“Seal on nii palju organisatsioone ja eraisikuid, kes töötavad heaolu nimel nii sotsiaalses kui erasektoris erinevates organisatsiooni struktuurides – alates mittetulundusühingutest kuni korporatsioonideni ja lõpetades sihtasutustega,” sõnas ta. “Nii tihti vaadatakse neid pingutusi silos. Meil on kogu sotsiaalmajanduses uskumatu vaatepunkt – see tähendab, et kõik erinevad üksused töötavad sotsiaalse hüvangu nimel. Tahame mitte ainult paremini mõista kogu sotsiaalmajanduse väljundeid, vaid kasutada ka oma positsiooni, et aidata saavutada sotsiaalses heas ruumis suuremat tõhusust ja paremaid tulemusi. Ja me usume, et saame seda tehes olulist rolli mängida, edendades sügavat koostööd, vallandades andmete potentsiaali ja katalüüsides üksikute inimeste mõjusid. ”

Üks viis, kuidas Blackbaud seda juba teeb, on Blackbaudi filantroopiliste mõjude instituut. Eelmisel aastal asutatud Blackbaud Instituut teeb koostööd partneritega, et kutsuda kokku eksperte, viia läbi uuringuid ja leida strateegilise ülevaate sotsiaalse heaolu kogukonna kõige põhjalikumast andmekogumist..

Ka Blackbaud’i iga-aastane konverents bbcon on ettevõttele igal aastal pidev fookus. Catherine rääkis meile, et õppetunnid ja sisu on alati tipptasemel, kuid inimeste koondamine, et edendada kogukonda sotsiaalses heas ruumis, on lõppeesmärk.

„Meie jaoks jätkub tee meie klientidele hääle andmiseks,“ sõnas Catherine. „Me armastame näidata oma klientide tööd ja pakkuda oma partneritele bränditeadlikkust ja tunnustamisvõimalusi kõikjal, kus saame. Meie jaoks on see trendidest ettejäämine ning heategevuse ja tehnoloogia ristumiskoha mõistmine, et aidata head üle võtta. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me