Andmepanga proaktiivsete ettevõtlusteenuste abil saate jätta kõrvale infrastruktuurihaldus ja keskenduda oma põhipädevustele

TL; DR: 2005. aastal asutatud DataBank on missiooniks kasutada oma äriklassi hallatavate andmekeskuse tooteid ja teenuseid, et aidata klientidel riske juhtida ja tulemuslikkust parandada, keskendudes samal ajal oma ärieesmärkidele. Ettevõte pakub oma andmekeskuse, pilve- ja ühendusteenuseid tipptasemel vahendite, tugeva salvestusvõrgu ja mitmeotstarbelise Interneti-juurdepääsu jaoturi kaudu. Kuna plaan laieneda täiendavatele turgudele, on DataBank valmis aitama veelgi enam kliente ennetavalt hallatavate teenuste taristu muredega.

Pole saladus, et IT-turg on viimase kümnendi jooksul arenenud vastavalt muutuvatele klientide vajadustele.

Infrastruktuuri osas peab üha suurem arv ettevõtteid hakkama saama üha hübriidsema töökoormusega (mõelge asukoha muutmise, avaliku pilve ja privaatse pilvekeskkonnaga). Mitme müüja toe haldamine sellel eraldatud maastikul on õudusunenägu, mis muudab IT-administraatori töö märkimisväärselt raskemaks ja aeganõudvaks.

DataBanki inimesed teavad seda ja on viimased 15 aastat veetnud ennetava infrastruktuuri haldusteenuse pakkumist koos kiiresti muutuva tööstusega.

DataBanki logo

DataBank pakub hallatud hübriidtaristu teenuseid, mida ühendab kasutajasõbralik kliendiportaal.

“Hübriidpilve teekonna osas pole iga kliendi jaoks olemas kõigile sobivat lahendust,” ütles DataBanki tehnikadirektor Vlad Friedman. “See on kõigi nende erinevate platvormide liitmine – ja kui hakkate neid kokku panema, muutuvad need uskumatult võimsateks, kuid keerukateks.”

Kulisside taga ühendab DataBanki professionaalide meeskond sellised võrgud ühtseteks lahendusteks, tagades samas nende turvalisuse, jälgimise, varundamise ja kättesaadavuse. See võimaldab kliendil keskenduda olulistele ärieesmärkidele, mitte infrastruktuuriprobleemidele.

DataBank kasutab tipptasemel rajatisi, tugevat riiklikku võrku, skaleeritavat pilveinfrastruktuuri ja mitmeotstarbelist turvalist Interneti-juurdepääsu jaoturit, et pakkuda oma andmekeskust, pilve- ja ühendusteenuseid ettevõtetele. Oma infrastruktuuri, raamistike ja sisemise talendi vahel püüab ettevõte pakkuda paindlikke, kliendikeskseid lahendusi, mis on sujuvalt ühendatud ettevõtte täiustatud tugiportaali kaudu..

Tuleviku osas töötab DataBank lisaturgudele jõudmiseks, parandades samal ajal hallatud pilve, Interneti- ja vastavuslahendusi, mis leevendavad kogu riigi klientide taristukoormust.

15-aastase kogemuse kasutamine esmatähtsas infrastruktuuris

DataBank, mis asutati 2005. aastal eesmärgiga rahuldada turunõudlust isikupärastatud ühiskasutuslahenduste järele, asub Dalasis endises föderaalreservi pangas, mis muudeti kuus aastat enne andmekeskuseks.

Aastatel 2014 kuni 2018 koges ettevõte kiiret kasvu, osaliselt tänu omandamisstrateegiale, mis sai alguse Arsalon Technologiesi ostmisega. Kolimine tõi kokku kaks täiendavat andmekeskust, ulatusliku tehnilise meeskonna ning hulgaliselt robustseid pilvi ja hallatavaid teenuseid..

2016. aastal ostis ettevõte hallatava teenusepakkuja Edge Hosting, mille 1998. aastal asutas Vlad ise.

“Edge Hosting käivitati, et keskenduda missioonikriitilistele hallatavatele teenustele ja rakenduste töökoormustele, mis pidid olema väga ühilduvad, ei tohiks kunagi alla minna ega jääda turvaliseks,” rääkis Vlad meile. “Täna on Edge täiustanud DataBanki hallatavate teenuste haru sarnase fookusega, kuid palju suuremas mahus.”

Andmepanga erinevus

Ettevõtte pakkumised olid üles ehitatud kliendi ümber – mitte vastupidi.

2017. aastal omandas DataBank C7 Datacentersilt kolm rajatist ning 365 Datacentersilt kaks rajatist Clevelandis ja Pittsburghis. Lõpuks, tänu oma viimasele LightBoundi omandamisele 2018. aastal, lisas ettevõte segule kaks andmekeskust ja Midwest’i turu kliendibaasi.

2018. aastaks oli ettevõte ehitanud ka mitu andmekeskust ja palganud hulga võtmejuhte, sealhulgas tegevjuht Raul Martynek, kes juhib ettevõtet tänaseni.

„Lõppkokkuvõttes on see, mida oleme teinud, ehitatud platvormiks, mis võimaldab hübriidseid IT-lahendusi ettevõtetele, kes tarbivad segu meie kolbimiskeskkondadest, privaatsete pilvepakkumiste, salvestus- ja turvalahenduste ning vastavusplatvormidega,“ ütles Raul. “Idee on luua sujuv kliendikogemus.”

Hallatud andmekeskuse teenused turvalises, tõrketaluvuses keskkonnas

Mitmete omandamiste ja väljaostmiste vahel opereerib DataBank nüüd kogu riigis 20 andmekeskust, sealhulgas asukohas Atlanta, Baltimore, Cleveland, Dallas, Indianapolis, Kansas City, Minneapolis, Pittsburgh ja Salt Lake City..

“Paljud meie kliendid on väga konkreetsed selle osas, kuhu nad oma töökoormust soovivad, mis tõestab, et geograafia on endiselt oluline,” sõnas Raul. “Meie ulatuse tõttu on kõik meie rajatised ühendatud Metro tumeda kiu ja pikamaavedudega, suure võimsusega Etherneti vooluringiga.”

Raul rääkis, et ettevõte on teinud suuri investeeringuid oma infrastruktuuri, et toetada nõudlust suure jõudlusega andmetöötluse, masinõppe ja tehisintellekti jaoks mõeldud arvutusplatvormide järele.

DataBanki lõppeesmärk on muidugi kasutada oma hallatavaid teenuseid tollide vabastamiseks infrastruktuurile keskendumise koormast. Samuti on ettevõte investeerinud turvalisusesse ja vastavusse viimise võimalustesse, et rahuldada oma kliendibaasi vajadusi.

DataBanki ennetavad teenusmeetodid kergendavad tehnilist koormust, tagades samas kõrge jõudluse.

“Maailm muutub privaatsuse ja vastavusraamistike osas üha keerukamaks ja arvame, et see on üks valdkond, kus saame palju väärtust lisada,” sõnas Raul. “Meil on palju kliente, kes teevad koostööd riiklike ja kohalike asutustega ning oleme võimelised võtma arvesse kõiki nõuetele vastavuse ja turvalisusega seotud probleeme, et nad saaksid keskenduda oma rakenduste loomisele.”

DataBankis ei ole vastavus ja turvalisus seotud mõne kasti märkimisega – see on Rauli sõnul IT-valdkonnas väga levinud.

“See on tõesti sisuline töö, mis tuleb iga päev ära teha, et tagada nende süsteemide turvalisus ja seejärel olla teenuse pakkuja, kes saab osaleda kliendi auditiprotsessis,” sõnas ta. “Nii vähendab see nende koormust, sest nad teavad, et nende taga seisab tugevate protsessidega meeskond, mis muudab auditeerimisprotsessi lihtsamaks.”

Diferentseeritud teenuse loomine turuga kohanemise kaudu

Lisaks võimele töötada paindlikkusega, meelerahu kaudu turvalisuse ja vastavusvõimaluste kaudu ning kõrgetele tööaja määradele sisaldab DataBanki väärtuspakkumine märkimisväärselt ennetavat lähenemist hallatavatele teenustele.

Tegelikult on ettevõtte eesmärk avada 70% tugipiletitest, mis tekivad igas keskkonnas ise.

“Selle tulemuslikkuse põhinäitaja (KPI) saavutamine tähendab, et oleme pigem ennetavad kui reageerivad, me oleme ennustavad ja kavandame suutlikkuse planeerimist, et pigem vältida kui reageerida,” sõnas Vlad. “Meie tehnoloogia võtab ennetavalt kinni klientide platvormide vastu algatatud rünnakuid kiiremini, kui inimesed kunagi võiksid.”

DataBank vastab kõrgetele standarditele ka mitmel viisil. Seistes silmitsi pidevalt muutuva vajaduste maastikuga, pöördub ettevõte parima võimaliku kasutajakogemuse tagamiseks ka klientide tagasiside ja uusimate turusuundumuste poole.

“Mitu korda nädalas peavad meie inseneride meeskonnad oma müügimeeskondadega kõnesid, et saaksime arutada võimalusi, mida turul kuuleme ja mis asjad ei tööta, et saaksime kohaneda ja kohaneda,” rääkis Vlad. “Tihti annavad kliendid meile parima ülevaate.”

Vlad ütles meile, et ülioluline on ka DataBanki talentide koolitamine uusimate tehnoloogiate alal, mida kasutatakse edukate digitaalsete muundumiste saavutamiseks. See võimaldab neil kasutada omamoodi ettekirjutavat strateegiat.

“Meie meeskond kavandab mitme elemendiga lahenduse – võib-olla nende meeskonna hallatav kolikoosimine ja meie meeskonna hallatavad privaatsed pilveelemendid, mis on kooskõlas mis tahes arvu vastavusstandarditega,” ütles ta. “Meid natuke teistsugusteks teeb selle kokkupanek selle asemel, et keskenduda ainult südamikele ja kontsertidele ning juhtpaneelidele.”

Jätkuv kasv laienemise kaudu lisaturgudele

DataBank on viimase kolme aasta jooksul ettevõtte suuruse kolmekordistanud ja teenindab üheksat strateegilist turgu. Ettevõtet rahastatakse ka hästi, seda toetavad blue-chip investorid, Digital Bridge, TIAA ja Allstate.

“Meil on õnne, et meil on väga edumeelseid pikaajalisi investoreid, nii et saame suunata märkimisväärset kapitali maailmatasemel rajatiste ehitamisele ja uutele turgudele laienemiseks,” ütles Raul.

Lisaks nendele eesmärkidele ütles Vlad, et DataBank töötab selle nimel, et luua tõeline töökoormuse teisaldatavus kõigil platvormidel.

“Me kasutame kõiki oma süsteeme, kõiki pilvi kõigil meie geograafilistel aladel ja loome tööriistu, mis võimaldavad töökoormuste reaalset rännet, võimaldades siiski kasutada kogu meie olemasolevat tööriista,” ütles ta..

Lisaks VMware laiendamisele avalikku pilve, uurib ettevõte ka seda, kuidas integreerida AWS-i väljundid ja Azure Stack eel-colocationi keskkondadesse..

“Teisaldatavus ja paindlikkus on meie edasise edu võtmeelemendid,” sõnas Vlad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me