Snižte náklady, udržujte kvalitu: VPSDime přináší cenově dostupná a spolehlivá řešení pro správu virtuálních hostitelů pro vývojáře

TL; DR: Pokud jste technologicky zdatný vývojář, který hledá cenově dostupná řešení VPS pro systémy Linux a Windows, vyplatí se VPSDime vyzkoušet. Poskytovatel šetrný k rozpočtu využívá model podpory s vlastním řízením, který zákazníkům umožňuje využívat nízké ceny výkonných balíčků virtuálního hostování. VPSDime se v současné době zaměřuje na přechod na Virtuozzo / OpenVZ 7, čímž zdůrazňuje svůj závazek poskytovat vývojářům vysoce kvalitní nástroje, které potřebují.

Pro podnikatele, který nemá technické zkušenosti a snaží se vybudovat online přítomnost, je nezbytná praktická podpora zákazníků. I když je to nákladné, většina tech nováčků by považovala zvláštní pomoc za každou cent.

Technicky zdatní vývojáři by to neměli – protože nemá smysl platit prémii za rozsáhlé podpůrné služby, které nepotřebují. Těmto zákazníkům by lépe posloužila společnost, jako je VPSDime, cenově dostupný poskytovatel samosprávných virtuálních řešení hostování navržený s ohledem na vývojáře..

Logo VPSDime

VPSDime je cenově dostupný poskytovatel virtuálních hostingových řešení.

Společnost, založená v roce 2013, udržuje náklady a kvalitu prostřednictvím samosprávného systému podpory. Tento jedinečný model umožňuje uživatelům samostatně řešit většinu problémů prostřednictvím ovládacího panelu VPSDime, zatímco pracovníci zákaznických služeb společnosti reagují na problémy související se sítí, hardwarem a výkonem.

“Poskytujeme skromný produkt, který funguje výjimečně tím, že zůstáváme v našem rozsahu podpory,” řekl Damian Harouff, vedoucí týmu podpory ve společnosti VPSDime. “Nikdy tě neopustíme.” Nasměrujeme vás správným směrem a je jen na vás, abyste to dokázali. To poskytuje dobrý prostřední základ mezi cenou a podporou. “

Rovněž umožňuje společnosti poskytovat širokou škálu dostupných, ale výkonných řešení VPS pro systémy Linux i Windows. Podle Damiana zahrnují tyto štědré prostředky zdroje vysoce výkonné servery, 99,9% záruku dostupnosti a SSD úložiště.

VPSDime také poskytuje 10Gbitovou síť složenou ze šesti geograficky rozmanitých lokalit v Texasu, Washingtonu, Kalifornii, New Jersey, Amsterdamu a Velké Británii. VPSDime se zaměřením na modernizaci své virtualizační technologie usiluje o poskytování špičkových produktů pro nadcházející roky.

Cenově dostupné, přesto výkonné řešení Linux a Windows VPS

VPSDime umožňuje zákazníkům vybrat si ze čtyř různých plánů. Za cenu šálku kávy za měsíc zahrnuje Linux VPS plán plný přístup root, 30 GB SSD úložiště a vlastní ovládací panel včetně.

“Líbí se mi, jak můžete začít s našimi levnými Linux VPS, vyvíjet vaši aplikaci v tomto VPS a dostat ji tam, kde musíte být,” řekl Damian. “A pak později si v případě potřeby můžete koupit jeden z našich prémiových VPS.”

Plán Linux VPS je založen na virtualizační technologii Virtuozzo / OpenVZ 7, zatímco nabídka Premium VPS zahrnuje virtuální stroj založený na jádře (KVM), kompletní virtualizační řešení pro Linux. A zatímco plán Linux VPS zahrnuje sdílený procesor, Premium VPS poskytuje předdefinované, plně vyhrazené prostředky včetně bezplatných nočních záloh. Konečně, s výjimkou Windows, mohou uživatelé využívající prémiový plán spouštět jakýkoli operační systém, včetně FreeBSD, CoreOS a RancherOS..

Ikony zobrazující funkce VPSDime

Plány společnosti bohaté na funkce byly navrženy tak, aby sloužily potřebám vývojářů.

VPSDime také nabízí plán úložiště VPS s ochranou RAID s velkou kapacitou až 2 TB prostoru a zjednodušený a spolehlivý hosting Windows VPS prostřednictvím své sesterské společnosti Winity..

Všechny plány VPSDime jsou účtovány měsíčně bez roční uzávěrky a zákazníci se mohou kdykoli zrušit. Aby bylo zajištěno, že jste se službou zcela spokojeni, nabízejí VPSDime a Winity plné vrácení peněz do 72 hodin od první faktury. Prostřednictvím Partnerského programu poskytuje VPSDime také 10% kredit na účet pro jakoukoli firmu, na kterou zákazník odkazuje na společnost, zatímco má aktivní účet.

Technicky zdatní uživatelé potřebují podporu, zdroje a zásady

Od svého založení před šesti lety je poslání VPSDime konzistentní: poskytovat služby nejvyšší kvality a zároveň poskytovat nejlepší hodnotu pro vaši investici. Damian řekl, že vývojáři a další zákazníci s technologickými dovednostmi na vysoké úrovni mají obvykle jasnou definici toho, co se službou dělají..

“Naši zákazníci mají tendenci se samoobsluhovat, pokud jde o problémy s řešením problémů – půjdou dovnitř a prohledají si své deníky a uvidí, co musí udělat, aby problém vyřešili,”.

Tím se posádce VPSDime ponechává čas a prostor na vytvoření technicky robustní nabídky. Například všechny hardwarové uzly společnosti jsou vytvořeny na míru, aby poskytovaly vysoce výkonná virtualizační prostředí, s prostředky vyhrazenými pro každý hardwarový uzel, aby byla zajištěna služba během špičkového využití.

Mapa infrastruktury VPSDime

Síť VPSDime se skládá z geograficky rozmanitých míst po celém světě.

Společnost také vytváří vlastní monitorovací nástroje, aby zajistila hladký chod jejich sítí. Za tímto účelem Damian řekl, že se VPSDime rozhodne pouze pro nejlepší dostupné sítě. “Při výběru našich datových center jsme nikdy levnější,” řekl.

Protože zákazníci sdílejí CPU na vybraných plánech, je VPSDime také opatrný při výběru důvěryhodných sousedů. Společnost každou objednávku manuálně kontroluje, aby zajistila, že ti se špatnými úmysly s vámi nebudou sdílet stejný fyzický server a společnost má zavedeny přísné zásady pro boj proti zneužívání.

Pokud například zákazník pošle spam v síti VPSDime, společnost tento problém prošetří a na základě vlastního uvážení pozastaví nebo ukončí účet účastníka. Kromě toho bude společnost neprodleně sdělovat jakékoli problémy se svými uživateli.

Zdá se, že zákazníci tyto tvrzení ověřují.

“Mám s nimi několik účtů – jsou pro nás zatím nejlepším poskytovatelem,” uvedl uživatel v LowEndBoxu, jak uvedla Chandra v recenzi. “Sleduji provozuschopnost pomocí StatusCake a za posledních několik měsíců byla provozuschopnost 100%!” Také jsem měl problém s načtením jednoho z našich serverů před několika týdny a podpora byla opravdu užitečná a přátelská, abychom to vyřešili. “

Flexibilní cestovní mapa inspirovaná vstupem zákazníka

Damian nám řekl, že budoucí plány VPSDime budou do značné míry dány zpětnou vazbou od zákazníků, spíše než z průmyslových trendů. “Opravdu posloucháme, co nám zákazník říká, že chtějí – to je to, co nakonec řídí náš vývojový proces,” řekl.

Pokud značná část zákaznické základny společnosti požaduje konkrétní funkci, můžete si být jisti, že ji VPSDime přidá do svého plánu. Společnost nedávno doložila tento přístup začleněním Virtuozzo / OpenVZ 7. Přidání virtualizačního softwaru přináší podporu Docker pro VPSDime, kterou požadovalo mnoho zákazníků..

“Docker změnil způsob, jakým lidé provozují své servery,” řekl Damian. „Vzali jsme iniciativu, abychom šli na Virtuozzo / OpenVZ 7, a naši zákazníci jsou s tím opravdu spokojeni. Jsme rádi, že se jim to podařilo. “

VPSDime bude pokračovat ve svém závazku ke stabilitě. “Naši zákazníci často píšou kladné recenze o naší dostupnosti a výkonu sítě a to jsou pro nás body hrdosti,” řekl Damian. “Chceme se ujistit, že udržujeme tento typ kvality pro naše zákazníky.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me