Rozvíjejte a udržujte svou online přítomnost s Regxa: Poskytování řešení pro cloud a VPS Hosting Plus Reseller za nízké ceny

TL; DR: Regxa se sídlem v Kurdistánu byla založena v roce 2018 s cílem poskytovat vysoce výkonné webhostingové služby za dostupné ceny, což podnikům umožňuje založit a rozšířit své stránky. Rychle se rozvíjející společnost pracuje nepřetržitě a poskytuje řadu cloudových, virtuálních a prodejních řešení bohatých na funkce, která zahrnují záruky vrácení peněz a nepřetržitou podporu. Díky neustálému rozvoji prostřednictvím vášnivého týmu odstraňuje společnost překážky vstupu na online trhy pro zákazníky po celém světě.

Pro podnikatele a malé firmy je první krok k udržení krok s poptávkou zákazníků v technické éře zřejmý: připojte se online.

Celosvětově se v posledním desetiletí zrychlil prodej v elektronickém obchodování. Odhaduje se, že do roku 2021 odhaduje více než 2,14 miliard lidí nakupovat zboží a služby online. Ačkoli mnoho malých podniků nyní prodává své zboží na webu, ty, které ještě nepotřebují virtuální výkladní skříň zvýšit důvěryhodnost a poskytnout důležité kontaktní informace.

Majitelé malých podniků však obvykle nejsou schopni na své webové stránky házet hotovost – nakonec se často financují na své spořicí účty, aby financovali své úsilí.

Podle správy malých podniků používají majitelé malých podniků osobní a rodinné spořicí účty k financování růstu podniků častěji než zisky a aktiva, kreditní karty nebo finanční půjčky. Vzhledem k tomu, že 23% malých podniků klesá, protože jim docházejí peníze, musí malé a střední podniky pečlivě sledovat své rozpočty.

Logo Regxa

Regxa pomáhá malým a středním podnikům uspět s dostupnými, pevnými cenami a nepřetržitou podporou.

S cílem pomoci těmto podnikům budovat a udržovat online přítomnost je společnost Regxa povinna poskytovat vysoce výkonná cloudová a virtuální hostingová řešení za co možná nejlevnější ceny..

“Od chvíle, kdy byl Regxa vytvořen, všichni naši spokojení zákazníci nikdy nechtěli odejít,” řekl nám zástupce společnosti Regxa. “Je to proto, že naším cílem je poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejbezpečnější služby s nejmodernější technologií za nejnižší ceny, aby z nás mohly těžit všechny strany a třídy.”

Díky neustálému rozvoji prostřednictvím vášnivého týmu odstraňuje společnost překážky vstupu na online trhy pro zákazníky po celém světě.

Práce nepřetržitě poskytuje rychlý a bezpečný hosting

Není žádným tajemstvím, že cloud computing a hostingový průmysl je vysoce nasycený. V roce 2018, kdy byla založena společnost Regxa, stála hodnota zhruba 118 miliard dolarů.

V tomto konkurenčním prostředí nemají podniky jako Regxa jinou možnost než odlišit se od konkurence. Proto Regxa pracuje se třemi nejčastějšími obavami zákazníků – náklady, výkon a služby.

“Naším prvním cílem je poskytovat ty nejlepší služby,” řekl zástupce společnosti Regxa. „Druhým cílem je pomoci zákazníkům pokračovat v úspěchu se svými projekty. Naším konečným cílem je, aby zákazníci profitovali z Regxa. “

Firemní webhostingové balíčky jsou dobrým výchozím bodem pro většinu malých a středních podniků.

Práce nikdy nekončí v Regxa – společnost je otevřena 24 hodin denně, 365 dní v roce. Tým pracuje ve dne i v noci na zlepšování svých služeb, vývoji produktů a nabízet svým zákazníkům skvělé nové nabídky. Společnost má mnohem větší zájem na upřednostňování ante pro stávající zákazníky, než o získání nových.

“Stále se o reklamu moc nestaráme,” řekl zástupce společnosti Regxa. „Na reklamní práci jsme utratili jen asi 3 000 $. Zaměřujeme se více na pomoc lidem, kteří využívají naše služby. “

Regxa má štěstí, že má mnoho spokojených zákazníků, kteří sami šíří informace o hostingu společnosti, doménových službách a e-mailových řešeních.

“Téměř každý účastník, který využil naše služby, inzeroval většinu svých služeb pro nás,” řekl zástupce. “Díky bohu, nyní máme více než 1 000 účastníků, protože konkurence je jedním z cílů Regxy!”

Řada balíčků bohatých na funkce se zárukami vrácení peněz

Herní řešení společnosti Regxa spouští gamut. Společnost nabízí sdílené a virtuální servery, e-mail a hosting hostitelů a řadu doménových služeb. Mnoho balíčků zahrnuje domény, certifikáty SSL, profesionální e-mailové adresy a ochranu soukromí zdarma.

Bloggers, majitelé SMB, weboví designéři a vývojáři často začínají svou cestu Regxa s jedním z rychlých a dostupných plánů webhostingu společnosti, mezi něž patří odstranění malwaru, ochrana DDoS, bezplatné denní zálohy a 99,9% záruka dostupnosti za provozu.

Řešení virtuálního soukromého serveru (VPS) společnosti Regxa jsou rychlá, cenově dostupná a flexibilní a obsahují protokol NVMe (Non Volatile Memory Express) pro přístup k vysokorychlostním paměťovým médiím. Všechny balíčky VPS jsou automaticky nasazeny s celou řadou možností operačního systému, včetně CentOS, Debian, Ubuntu, Windows a FreeBSD..

Grafika popisující standard extrémní rychlosti a spolehlivosti společnosti

Regxa nabízí zákazníkům klid, že si vybírají spolehlivou a bezpečnou hostingovou službu.

Společnost také nabízí hostingové služby šité na míru pro WordPress – užitečný doplněk, protože systém správy obsahu využívá téměř 36% webu. Podniky, které potřebují vlastní přístup, se mohou obrátit na obchodní zástupce společnosti Regxa s žádostí o individuální nabídku.

“Vždy se snažíme přizpůsobit naše řešení hostingu tak, aby vyhovovala individuálním potřebám, spíše než nabízet předražený jednostranný balíček obleků”, uvádí web Regxa..

Význam špičkové podpory zákazníků v hostitelském průmyslu je nepopiratelný, zejména s ohledem na to, že se odhadem 44% spotřebitelů přepne na novou společnost nebo poskytovatele po nedostatečném servisu. Podle nedávné zprávy se předpokládá, že zákaznický servis bude důležitější než cena nebo dokonce samotný produkt.

Tým za společností Regxa si uvědomuje, že negativní zkušenosti zákazníků odvádějí uživatele pryč k dobrému. Proto jsou pracovníci podpory společnosti neustále k dispozici, aby vám mohli pomoci prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu.

“Věříme také, že jakákoli poskytovaná služba musí odpovídat potřebám uživatele,” řekl nám zástupce. „Balíčky a služby jsou vždy poskytovány správně bez jakýchkoli potíží. Pokud není některý zákazník s našimi službami příliš spokojený, garantujeme, že své peníze vrátí v plné výši do sedmi dnů bez váhání. “

Nepřetržitý vývoj od vášnivého a angažovaného týmu

Zpětná vazba od zákazníka je cenným aktivem. Umožňuje společnostem rychle a efektivně identifikovat a řešit problémy a neustále zlepšovat zákaznický zážitek. V tomto ohledu však ne všichni poskytovatelé hostingu poskytují. Podle zprávy společnosti Microsoft o stavu globální zprávy o zákaznických službách za rok 2017 se 52% lidí na celém světě domnívá, že společnosti musí podniknout více kroků na zpětnou vazbu, kterou spotřebitelé poskytují.

Regxa není jednou z těchto společností. Ve skutečnosti je hostitel před hrou v tom, že aktivně vyhledává vstupy od zákazníků, aby informoval budoucí vývoj.

“Vždy nasloucháme našim zákazníkům,” řekl nám zástupce. „Představenstvo společnosti Regxa se schází každých sedm dní, aby vytvořilo nové nápady a diskutovalo o požadavcích našich účastníků. Vždy se snažíme být lepší. “

Pomáhá to, že společnost je podporována 13-členným týmem vášnivých zaměstnanců, kteří věří ve společnost a její poslání pomáhat zákazníkům budovat a udržovat silnou webovou přítomnost.

“Všichni spolupracujeme na základě úcty a lásky,” řekl nám zástupce společnosti Regxa. “Společnost nás také spojila, stejně jako naše kultura a víra v lásku, úsilí a úspěch.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me