Prémiový řízený hosting za dostupné ceny: Robustní cloudové a VPS služby společnosti KnownHost poskytují flexibilní zabezpečení a výkon

TL; DR: Od nejjednodušších potřeb nastavení VPS po oceán složitějších otázek cloud computingu, technici podpory v KnownHost jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zajistili hladký chod webových stránek svých klientů. Od svého založení v roce 2006 využil hostitel silný, moderní hardware a virtualizaci k tomu, aby se postavil jako jediné místo pro spravovaný sdílený, virtuální, cloudový a dedikovaný hosting serverů..

Všichni víme, jaká to může být noční můra, když web nefunguje – zejména pokud je tento web základním kamenem vaší firmy. Ne každý má důvtipný server, aby zvládl každý technický problém, který může nastat v každodenních provozech, a proto jsou spravované služby, jako jsou služby od KnownHost, takovým přínosem pro podniky, které dnes působí v cloudu.

Technici v KnownHost pracují nepřetržitě, aby předvídali potřeby klientů, nabízeli inteligentní podporu a odstraňovali jakékoli problémy, se kterými se setkávají na webech, s nimiž se hostiteli setkávají, aby se majitelé podniků mohli soustředit na svou práci – s vědomím, že jejich web běží na nejvyšší výkon.

“Chceme být partnerem v podnikání, ne jen náhodným prodejcem, který se stará o webhosting,” uvedl ředitel společnosti KnownHost Daniel Pearson.

Odbornost v oblasti virtualizace vede k produktům Cloud a VPS

Zakladatelé KnownHost se setkali v Parallels, kde značně přispěli do Virtuozza a Plesku, než se obrátili na spravovaný hostingový trh a v roce 2006 uvedli na trh KnownHost..

Společnost vybudovala solidní jádro na spravovaném trhu VPS, než vydělala na vzestupu cloud computingu jako přístupného vysokorychlostního nástroje. KnownHost se primárně zaměřuje na správu cPanel, ale Daniel si byl jist, že zdůraznil, že společnost také udržuje účty DirectAdmin pro zákazníky, kteří hledají extra jednoduchost.

Kromě nabídky vysoce výkonných sdílených služeb, VPS, cloudu a vyhrazených hostingových služeb se KnownHost pyšní plným řízením veškerých problémů, které by se mohly vyskytnout na individuálním základě..

“Chceme, aby se naši klienti cítili bezpečně, protože věděli, že ať už je jejich problém jakýkoli, zvládneme to, co na nás házejí,” řekl. “Jsme opravdu hrdí na šíři nabízených služeb a my opravdu neradi říkáme zákazníkům ne.” Opravdu se snažíme zahrnout vše, co zákazník může potřebovat. “

Hosting v 21. století: Držet krok s rozvíjejícím se průmyslem

Vedoucí společnosti KnownHost jsou neustále na nohou, aby drželi krok s nejnovějšími technologiemi a trendy v oboru, řekl Daniel, který je v hostitelském světě od roku 1994.

“V 90. a začátcích dvacátých let to bylo všechno o hardwaru – závodu o nejnovější a nejrychlejší CPU,” řekl. “Nyní hardware není docela stagnující, ale ve skutečnosti nedošlo k tak slavnému průlomu, kde, pokud si koupíte tento kus hardwaru, budete mít trojnásobný rychlostní pokrok.”

Logo KnownHost před servery

KnownHost nabízí prvotřídní spravované servery se specializací na VPS, cloud a vyhrazenou infrastrukturu.

V posledních deseti letech dominoval v hostitelském průmyslu vzestup cloudové infrastruktury a výpočetní techniky, dodal Daniel. KnownHost se zaměřuje na poskytování rychlosti a prémiových funkcí bez účtování prémiové ceny. Trend prémiové dostupnosti, jak řekl, je patrný v nedávném přechodu od rotujících diskových jednotek a zvýšené míry přijetí SSD, protože technologie se stává stabilnější a dostupnější.

“Je to technologie, takže vždy existuje ten druh rasy krysy nejnovější, největší a nejnovější,” řekl. „Rozhodně bereme zpětnou vazbu od našich zákazníků a díváme se na to, co jim usnadní život. Jaká je další nabídka, kterou můžeme přinést a která jim z nich dá bolest? “

Již v roce 2018 vydala společnost KnownHost sdílené cloudové a distribuční cloudové služby a vyhrazenou linku WordPress, která vyhoví těmto požadavkům zákazníků..

“Pracujeme na doplňování naší produktové řady cloudů a zaměřujeme se na některé prémiové doplňkové služby pro naše zákazníky, které jim poskytnou větší flexibilitu,” řekl Daniel. „Pracujeme také na prémiové správcovské službě. Jde to jen o další na palubu a přinesení dalších věcí in-house. “

Péče o zákazníky jako nejvyšší priorita

V ideálním světě by změna hostitelských služeb neměla být častým jevem. Pochopení toho, jak může být tento proces skličující, nabízí KnownHost plný migrační tým, který klientům pomáhá s jejich přechodem během procesu na palubě.

“Chceme, aby se doma cítili pohodlně a věděli, že ať přijde cokoli, můžeme se o to postarat,” řekl Daniel. “V kanceláři bude vždy někdo, kdo jim může pomoci,”

Daniel, který také uvedl, že on a další vedoucí pracovníci na úrovni C budou běžně reagovat na vstupenky na podporu, uvedli empatii a umění interpretace zákaznických otázek jako klíčových faktorů úspěšných řízených služeb společnosti.

Obrázky z datového centra KnownHost

Společnost KnownHost působí ze tří amerických datových center a jednoho v Amsterdamu.

“Opravdu věříme – a je to víc než jen víra, to je fakt – že žijete a umíráte u zákazníka,” řekl. “Musíte se nejen starat o jejich problémy a poskytovat jim kvalitní služby, ale musíte také rozumět jejich postavení.” Pokud jsou blokovány bránou firewall a domnívají se, že obloha padá, musíte pochopit, že pro ně obloha opravdu padá. Na svůj web se nemohou dostat. “

Více než práce: Známé techniky jsou nadšení pro práci s počítačem

Téměř každý zaměstnanec začíná podle technické podpory na podlaží technické podpory a každý nájem musí přijít do práce připravené vykořisťovat o technologii.

“Nezáleží na tom, zda jsou fakturačním agentem, prodejním agentem nebo managementem,” řekl. “Jsme opravdu velcí, když jsme je uvedli a ujistili se, že chápou zákaznickou stránku firmy.” To nám opravdu hodně pomohlo v procesu prodeje, protože každý obchodní zástupce je stejně schopný jako jakákoli technika na podlaze. Jsou schopni identifikovat problémy zákazníků a pomoci jim najít to, co hledají. “

V rámci náborových postupů společnosti KnownHost úmyslně hledá „techniky, kteří jedí, spí a dýchají Linux – a užívají si to jako koníček stejně jako při práci,“ řekl Daniel. Tato praxe pomáhá rozvíjet prostředí, ve kterém se kolegové navzájem inspirují, protože KnownHost zůstává v souladu s průmyslovými trendy a inovacemi.

“Všichni sdílíme znalosti a milujeme je, když najdeme lidi, které můžete říci, hladoví po nich a chtějí přijmout další výzvy,” řekl. “V tomto odvětví – a já jsem v něm byl dlouho – nikdy se nepřestanete učit.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me