Nové zaměření ZNetLive na cloud přináší IT infrastrukturu a softwarová řešení nezbytná pro úspěch na dnešním konkurenčním trhu

TL; DR: Přestože je ZNetLive významným hráčem na indickém hostitelském trhu, pokračuje v inovacích a přizpůsobování, aby zůstal na špičce. Společnost nedávno získala společnost RP tech India, která podporuje výzkum a vývoj společnosti ZNetLive v oblasti připravovaných řešení AI, IoT a cloudových řešení. ZNetLive také rozšířil svůj trh SaaS, aby pomohl svým klientům najít ještě užitečnější softwarové programy pro růst jejich podnikání v Indii. Trh přilákal více než 500 nezávislých poskytovatelů softwaru a společnost se vždy snaží přidat do svého rozmanitého výběru produktů.

ZNetLive byl již jedním z nejspolehlivějších poskytovatelů webhostingu v Indii. V únoru 2019 však její mateřská společnost ZNet Technologies získala společnost RP tech India. Toto partnerství postavilo ZNetLive na cestu k dosažení ještě většího růstu na rozvíjejícím se indickém technologickém trhu zvýšením cloudových služeb a dalších technologií.

“Minulý rok byl jedním z nejvíce fascinujících a vzrušujících z hlediska nového úspěchu ZNetLive,” řekl Barkha Singh, CMO ZNet Technologies.

RP tech India koupila většinový podíl ve společnosti ZNet Technologies, protože chtěla pomoci společnosti rozšířit své nabídky. Zejména společnost RP tech India poskytuje společnosti ZNetLive zdroje, personální obsazení a čas zaměřit se na vývoj cloudových služeb, možností internetu věcí (IoT) a umělé inteligence. Za účelem podpory tohoto vývoje zvýšila RP tech India rozpočet společnosti ZNetLive na výzkum a vývoj a zvýšila nábor.

A ZNetLive použije tyto inovace a vylepšení k dalšímu uspokojování potřeb svých indických SMB a podnikových zákazníků.

ZNet Technologies získal RP tech India banner

ZNetLive začal s výzkumem a vývojem nových AI, IoT a cloudových řešení po akvizici společností RP tech India.

Barkha uvedla, že je fúzí velmi nadšená, protože ZNetLive je nyní lépe vybavena tak, aby vyhovovala potřebám měnícího se světa IT. A společnost je v dobré pozici, aby učinila významné pokroky v cloudových službách prostřednictvím technologie zaměřené na digitální transformaci a robustní nabídku SaaS..

“ZNetLive identifikoval výzvy hostitelského průmyslu a zaměřil se na poskytování více cloudových nabídek, pokud jde o hostingový prostor, zálohy, zabezpečení a komunikační služby,” řekl Barkha.

Vzhledem k přílivu investic do inovací plánuje společnost v příštích 24 až 36 měsících zavádět nová backendová řešení. Partnerství nakonec pomůže poskytovat špičkové služby více indickým podnikům tím, že vyvine masivní infrastrukturu, která osloví klienty v celé Indii..

“S digitální transformací, která se postupně stává normou pro podniky, můžeme tuto transformaci pro klienty s našimi schopnostmi urychlit,” uvedl Munesh Jadoun, generální ředitel a zakladatel ZNet Technologies v rozhovoru s WIRE19.

Rozmanité hostingové balíčky vytvářejí více možností pro klienty

Partnerství se společností RP tech India umožňuje společnosti ZNet přidat do svého již tak rozsáhlého seznamu služeb. Jednou z hlavních výhod společnosti je to, že dokáže uspokojit rozmanitou škálu obchodních potřeb. Společnosti si mohou přizpůsobit své konfigurace ZNetLive při zachování stejné úrovně služeb.

“Můj oblíbený aspekt ZNetLive je jeho přístup zaměřený na lidi a fantastická podpůrná struktura, která posiluje základnu naší existence,” řekl Barkha.

Mezi další oblíbené nabídky patří hosting WordPress, SSL certifikáty, řešení kybernetické bezpečnosti proti ransomwaru a nástroje pro posílení týmové spolupráce a komunikace.

Zákazníci i nadále důvěřují ZNet, protože jim společnost šetří peníze a čas a poskytuje vysoké sazby za provozuschopnost a přizpůsobitelné služby.

“Při pohledu na nepředvídatelné chování průmyslu IaaS, ve kterém pracujeme, bych řekl, že návratnost investic je výhodou číslo jedna, kterou ZNetLive přináší podnikům,” řekl Barkha..

Přizpůsobené služby přinášejí hodnotu indickým podnikům

Jako indická společnost se ZNetLive vždy zaměřovala na konkrétní potřeby malých a středních podniků a podniků v zemi. A díky partnerství s RP tech India se ZNetLive také spojil s globálními podniky, aby rozšířil své služby a rozvíjel další nabídky.

V dubnu 2019 se společnost ZNet Technologies spojila s GMO GlobalSign a Acronis, aby klientům poskytla špičkové možnosti identity a zabezpečení. Prostřednictvím tohoto partnerství získala společnost ZNetLive nástroje potřebné k tomu, aby všem klientům ve své síti nabídla ochranu GlobalSign a anti-ransomware..

Některé z těchto nových možností zabezpečení zahrnují ověřování a řízení přístupu, podepisování dokumentů, zabezpečení webového serveru a platformy spravované SSL a infrastrukturou veřejných klíčů (PKI)..

“Je nám ctí, že společnost GlobalSign, vedoucí společnost v oblasti globálních řešení PKI, IoT a digitálního podpisu, si vybrala jako svého distributora pro Indii společnost ZNet Technologies,” řekl Munesh po oznámení partnerství společnosti CRN India.

Partnerský banner ZNetLive a GlobalSign

Partnerství ZNetLive se společností GlobalSign zajišťuje, že její klienti mohou obchodovat po celém světě.

Společnost ZNet Technologies také spojila své síly se společností Acronis s cílem vybavit partnery inovativními řešeními kybernetické ochrany. ZNet Technologies pomůže rozšířit dosah snadné, efektivní a bezpečné technologie kybernetické ochrany Acronis pro místní podniky prostřednictvím široké partnerské sítě. V dnešní digitální éře, kdy jsou řešení kybernetické ochrany kriticky potřebná, poskytují funkce umělé inteligence, které jsou součástí produktů Acronis, zvýšenou bezpečnost a spolehlivost a představují účinnou metodu pro blokování útoků ransomware. „Naším cílem je zajistit, aby bezpečnostní řešení Acronis byla snadno dostupná pro partnery s flexibilními možnostmi fakturace pomocí naší domácí platformy pro poskytování služeb a automatizace podnikání,“ řekl Munesh Jadoun, generální ředitel společnosti ZNet Technologies. “Plánujeme velmi úzce spolupracovat s Acronis, abychom našim partnerům vyzbrojili správnými technickými dovednostmi pro přijímání tolik potřebných řešení kybernetické ochrany pro masy široko daleko.”

Tato nová partnerství objasňují, že společnost ZNetLive vždy hledá řešení, která její indičtí klienti považují za užitečná. A co víc, společnost se stále více stává primárním indickým poskytovatelem užitečných řešení na celém světě, o čemž svědčí její partnerství se společností GlobalSign se sídlem v U.K. a Singapurskou společností Acronis. A další hlavní hráči v hostitelském průmyslu – včetně AWS, IBM a Microsoft – spolupracují se společností ZNetLive na řešeních založených v Indii..

Přestože se ZNetLive zaměřuje na indické klienty, prostřednictvím svých partnerství také shromáždil globální sledování a nyní poskytuje služby více než 90 000 klientům v mezinárodním měřítku. Během prvního desetiletí podnikání se společnost významně rozšířila a vytvořila nová partnerství, která se zaměřují na budoucnost.

A ZNetLive bude i nadále inovovat a rozšiřovat své služby kvůli svému cíli vyvinout jedinečná řešení důležitých problémů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me