Jak Cloudways pomáhá online podnikům nasazovat, monitorovat a udržovat vysoce výkonné weby prostřednictvím spravovaného cloudového hostování jako služby

TL; DR: Společnost Cloudways byla založena v roce 2011 v reakci na tržní poptávku po hostitelském řešení zaměřeném na zákazníka a díky robustní spravované cloudové platformě rychle získala trakci v tomto odvětví. Cloudways vidí svůj účel jako řešení technických aspektů hostování, aby se majitelé stránek mohli soustředit na své hlavní obchodní cíle. Společnost Cloud Platform-as-a-Service (CPaaS) poskytuje a umožňuje organizacím vytvářet a škálovat webové aplikace prostřednictvím řady možností infrastruktury, mezi které patří AWS, Google a DigitalOcean. Cloudways je odhodlána vyvíjet své produkty a přístup k podpoře kolem uživatelského prostředí, proto se podniky z celého světa obracejí k hostiteli, aby napájely své kritické aplikace.

Jako rostoucí agentura pro vývoj webových stránek dohlíží na Joslex Studios na proces vytváření a sestavování responzivních webů stále se rozšiřující zákaznické základny. Přestože byla společnost velmi dobře připravena na vytváření kvalitních a funkčních webů, tým společnosti Joslex si uvědomil, že jeho servery nejsou schopny zvládnout rychlý růst. Na mnoha serverech jejích klientů doba načítání překročila pět sekund a Joslex to považoval za nepřijatelné.

Společnost věděla, jak důležité jsou doby zátěže pro podniky, které slouží k efektivnímu zapojení zákazníků, a zaměřila se na snížení sazeb na méně než sekundu. Tehdy se Joslex obrátil na Cloudways a hledal řešení.

“Opravdu jsme potřebovali partnera, který by pro nás zvládl optimalizaci serveru,” řekl Jeff Weese, zakladatel Joslexu. “Chtěli jsme spravovanou platformu, která byla optimalizována pro WordPress … A našli jsme perfektní zápas.”

Joslex testoval novou Cloud Platform-as-a-Service (CPaaS) od Cloudways pomocí bezplatné zkušební verze a viděl výrazné zlepšení rychlosti načítání. Jeff zjistil, že kombinace spolehlivé dostupnosti, stálé podpory a rychlého výkonu je ideální pro jeho společnost. A poté, co migroval svou infrastrukturu na spravovanou cloudovou platformu, Joslex byl schopen dosáhnout svého cíle načítání stránky na jednu sekundu a viděl stoupající míru spokojenosti zákazníků.

Od svého vzniku Cloudways spolupracuje s ústředním posláním pomáhat organizacím, jako je Joslex, spravovat a škálovat své webové aplikace, aby se mohly soustředit na to, na čem záleží nejvíce – na své zákazníky a jejich spodní linie.

“Měli jsme zkušenosti s weby používajícími WordPress, WooCommerce, Magento a mnoho dalších aplikací založených na CMS a PHP,” řekl Owais Khan, marketingový manažer v Cloudways. “Je naší prací jednat jako odborníci, kde se zabýváme optimalizací serveru, správou, zabezpečením, škálovatelností a výkonem.”

Společnost byla založena s cílem umožnit podnikům zaměřit se na klienty – nikoli podrobnosti o hostování

Cloudways vděčí za svůj časný úspěch své přizpůsobivosti a nabízí řešení šitá na míru jedinečným potřebám klienta. Dokonce i na konci 2000 let hostující průmysl stále neměl dostatek dostupnosti pro začínající podniky – problémy týkající se transparentnosti, cenové dostupnosti a pohodlí způsobily, že nalezení ideálního hostitele byla významnou výzvou..

“Začali jsme kolem roku 2011, kdy existovalo více možností hostování,” řekl Owais. „Mnoho z nich však bylo pro uživatele komplikované a chyběl jim tento prvek pohodlí. Zachytili jsme trakci, protože v té době jsme spravovali uživatele a servery individuálně. “

Screenshot rozhraní aplikace Cloudways

Náš tým byl schopen vyzkoušet platformu a zjistil, že je snadné přidávat aplikace za minutu pouhým kliknutím.

Jak vyplývá z Joslex Studios, Cloudways neposkytuje pouze technickou podporu – společnost poskytuje přímé konzultace ohledně nejlepších strategií a nastavení správy. Cloudways nabízí svým klientům vysokou úroveň všestrannosti a usnadňuje tak soustředit se na své vlastní konečné uživatele.

Společnost provádí odhady ze správy serverů, takže podniky nejsou ohromeny problémy s IT a technickými detaily. To je zvláště cenné pro malé podniky bez IT oddělení.

“Naším cílem bylo umožnit těmto agenturám a elektronickým obchodům zaměřit se na jejich hlavní podnikání a nechat na nás všechny ty technické věci,” řekl Owais. “Děláme špinavou práci a pomáháme těmto podnikům zaměřit se především na rychlý růst jejich podnikání.”

Platforma Managed Cloud Hosting Platform vytvořená pro škálování organizací

Flexibilita platformy Cloudways jde ruku v ruce s potřebami škálování podniků. Jeho model pay-as-you-go pomáhá rozvíjejícím se společnostem s omezeným rozpočtem získat zdroje, které potřebují, aniž by se museli zavázat k nadměrnému napájení balíčku. Jakmile začnou plynout širší toky příjmů, mohou tyto podniky podle toho škálovat.

“Můžete spravovat cokoli – ať už je to váš server nebo webová aplikace – i když nejste technický,” řekl Owais. “A proces přechodu na rozšířené služby je jednoduchý.”

Podle Owais je jen málo technických detailů, které by mohly být v provozu. Uživatelé si nejprve vyberou požadované aplikace, vyzvednou poskytovatele cloudu a poté preferovanou velikost serveru – to je vše.

V průběhu let Cloudways přidala podporu pro více aplikací, jako jsou Drupal a Magento, Laravel, které se často používají v internetových obchodech. Cloudways také spolupracuje s AWS, Google, Digital Ocean, Vultr a Kyup, aby pomohl posílit její platformu.

“Začali jsme tím, že jsme nejprve nabídli Amazonu jako poskytovatele, a měli jsme WordPress, Magento a několik dalších aplikací,” řekl Owais. „Nyní nabízíme pět různých poskytovatelů cloudu a více než 14 různých aplikací. A jakákoli aplikace založená na PHP může být také hostována na naší platformě bez problémů. “

Vývoj produktu a přístup k podpoře postavený kolem UX

Cloudways si klade za cíl poskytovat špičkovou podporu a výkon založený na nejlepší možné uživatelské zkušenosti. Původní produkt Cloudways CPaaS byl představen v roce 2014. Vývojáři si však do roku 2016 všimli, že uživatelské rozhraní začalo vypadat zastaralě. Když vylepšoval své rozhraní, Owais nám řekl, že Cloudways čerpal ze svého množství uživatelů pro inspiraci.

“Při zvažování naší zákaznické základny jsme velmi opatrní,” řekl. “Všechno bylo vylepšeno, bylo provedeno několik vylepšení a výsledná zpětná vazba byla velmi pozitivní.”

Headshot Owais Khan a logo Cloudways

Owais Khan, marketingový manažer v Cloudways, nám řekl, jak se společnost obrací k uživatelům pro inspiraci na R&D.

Protože Cloudways je bootstrapová společnost, nemusí investorům vykazovat velké výnosy. Výsledkem je, že společnost je schopna ovlivnit uživatelskou zkušenost a přesměrovat návratnost investic na zlepšení celkové spokojenosti zákazníků. Cloudways je ochoten poskytnout velkou míru flexibility, snadnosti a transparentnosti, která se v tomto odvětví běžně nevyskytuje.

“Dokud spokojíte své zákazníky, vaši zákazníci vám pomohou růst,” řekl Owais. “To je hlavní důvod našeho úspěchu.”

Když klienti vyberou přizpůsobené plány na základě modelu průběžného financování, získá Cloudways přímý přehled o tom, jaké možnosti jsou nejoblíbenější a jaké by měly být implementovány do budoucích plánů a produktů..

Protože Cloudways přitahuje tolik jedinečných klientů, jeho přístup k inovacím se plynule sladil s průmyslovými směnami. Společnost implementovala mnoho svých funkcí a aplikací postupně a podle potřeby, aby vytvořila nejefektivnější řešení CPaaS.

“Přidali jsme téměř 90% našich funkcí podle potřeb zákazníků,” řekl Owais. “Vše, co děláme, je založeno na tom, co naši zákazníci od nás požadují.”

Ve verzi beta: Nové pluginy navržené pro zvýšení výkonu aplikací

V roce 2016 byl tým zákaznických úspěchů v Cloudways zaplaven požadavky na podporu týkající se složitosti ukládání do mezipaměti na stránkách WordPress. Jako společnost CPaaS se Cloudways zajímá o rychlost webu a další faktory výkonu, které lze pomocí optimalizace vylepšit – takže vymyslel řešení.

Instalace pluginu CloudPress pro ukládání do mezipaměti WordPress Breeze je jedním z nejrychlejších a nejsnadnějších způsobů, jak zvýšit výkon webu. Breeze je zdarma a 100% plug-and-play. Uživatelé mohou jednoduše nainstalovat plugin a zapomenout na ukládání do mezipaměti.

Kromě aplikace WordPress se k vytváření obchodních webů používají i další oblíbené nástroje, například Magento, Joomla a WooCommerce. Pluginy nebo moduly pro tyto produkty pomáhají zjednodušit prostředí pro vývojáře i koncového uživatele. Cloudways nyní pro Magento nabízí plugin pro mezipaměť na celé stránce a plánuje v blízké budoucnosti vydat další funkce. Podle nedávného oznámení společnosti bude Cloudways uvádět nové funkce, včetně Cloudways Cluster, CDN, Linode a Block Storage.

Cloudways byl vytvořen na základě požadavku uživatele na nákladově přátelštější řešení zaměřené na zákazníka. Cloudways nakonec dokáže najít rovnováhu mezi dostupností, přizpůsobením a uživatelskou přívětivostí.

“Naším cílem bylo vždy přinášet hostům jednoduchost, snadnost a transparentnost za rozumnou cenu,” řekl Owais. “Za náš praktický přístup vděčíme hodně za náš úspěch.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me