Jak 365Hosts rozšířil svou evropskou hostitelskou stopu tím, že upřednostnil vztahy se zákazníky a pohotovou zákaznickou podporu

TL; DR: Hostitelské společnosti, které si kladou za cíl konkurovat na trhu, se často rozhodnou omezit cenné služby, jako je zákaznická podpora, které přímo nezvyšují příjmy. Ale 365Hosts založený na U.K. má odlišný přístup. Plně spravovaný poskytovatel řešení hostingu dělá příkladnou podporu kritickou vlastností jeho retenční strategie a zároveň nabízí konkurenceschopné ceny. A jak roste, 365Hosts využívá zpětnou vazbu k vývoji nových služeb a funkcí, které přidají zákazníkům větší hodnotu.

Poskytovatelé webhostingu, kteří chtějí uspět ve vysoce konkurenčním odvětví, čelí dvěma významným výzvám. Zaprvé, marže na mnoha nabídkách služeb na nadměrně dotovaném trhu mohou být malé. Zadruhé, jejich obchodní modely obvykle musí vyloučit služby s přidanou hodnotou, které nepřinášejí příjmy.

Tato dynamika příliš často vede ke snížení zákaznické podpory a výsledný bourač může zvýšit náklady na získávání nových zákazníků pro společnosti – které dále poškozují jejich spodní linie.

Screenshoty z 365Hosts na různých zařízeních

365Hosts se odlišuje tím, že buduje vztahy se zákazníky prostřednictvím robustních služeb a podpory.

Ale založený na U.K. 365Hosts má odlišný přístup. Generální ředitel Chris Withington nám řekl, že společnost nevidí zákaznický servis jako nákladové středisko. Spíše se hostitel zaměřuje na poskytování robustní podpory, což umožňuje 365hostům rozlišit na přeplněném trhu, který ponechává málo příležitostí vyniknout inovacemi.

“Když jsme poprvé začali, na trhu bylo mnoho webových hostitelů, kteří nabízejí buď velmi drahá, nebo velmi levná řešení hostingu,” řekl Chris. “Chtěli jsme tedy nabídnout model hostingu, který by oslovil masové publikum, ale také přitahoval bohatý konec trhu.” Proto nabízíme podporu a radu, ale bez nákladů, které jsou s takovými přidanými hodnotami často spojeny. “

Tato filosofie je v souladu s výzkumem, který předpovídá zákaznickou zkušenost, je nastavena na předjíždění ceny a produktu jako nejkritičtějšího rozlišovače značky.

Webové služby postavené na jasném diferenciačním modelu

365Hosts má rozsáhlé portfolio sdílených, distributorských a platformově optimalizovaných možností hostování, včetně WordPress a CloudLinux. Nabízí také širokou škálu řešení VPS a dedikovaných serverů – vše dodávané prostřednictvím svých datových center po celém světě, včetně Velké Británie, Kanady, USA, Německa, Francie a Polska.

Společnost, která je v provozu od roku 2010, dohlíží na vývoj tržních trendů a posunů a využívá možnosti rozšíření. V posledním desetiletí 365Hosts rozrostla svou stopu jak organicky, tak prostřednictvím dobře načasovaných akvizic.

Na rozdíl od konglomerátů, které nakupují menší poskytovatele hostingu, aby rozšířili a komoditizovali své zákaznické základny, 365Hosts upravil vzestupně některé ze svých cen pro své nově získané zákazníky – se Chrisem, podle Chrisa, zanedbatelná ztráta.

Screenshoty k 365Hosts nabídkám

Portfolio 365Hosts zahrnuje řadu dostupných možností hostingu pro podniky.

Pro tuto retenci je rozhodující přidaná hodnota s příkladnou podporou služeb, díky které se zákazníci cítí spokojeni. A Chris uvedl, že spokojenost často vede k tomu, že zákazníci vychovávají ctnosti 365Hostů na revizních platformách, včetně Trustpilot. Společnost také přitahuje nespokojené zákazníky od poskytovatelů hostingu získaných hráči konglomerátu, jejichž kvalita služeb se v důsledku změny vlastnictví snížila.

Klienti 365Hosts těží z bezplatných webových stránek, migrace CRM a e-mailů, registrace doménových jmen a certifikátů SSL.

“Rozhodně nevidíme podporu jako přílišnou režii.” Ve skutečnosti povzbuzujeme zákazníky, aby spolupracovali s naším týmem podpůrných služeb – může to být skvělý způsob, jak posílit výhody placení o něco vyšší než rozpočtové sazby, “řekl Chris. “Připomíná jim to, jakou hodnotu získávají.”

Podnik založený na vždy dostupné službě a přidané hodnotě

Společnost je připravena kdykoli spolupracovat se zákazníky prostřednictvím vstupenek na podporu, telefonních hovorů nebo přímého online chatu, řekl Chris. To znamená, že pro tým podpory neexistuje mimo pracovní dobu kontakt se zákazníkem – tým je k dispozici nepřetržitě.

A živý chat se rozrostl na podpůrný kanál, který zákazníci hodnotí nejlépe.

“Naše diferenciace je využívána hlavně prostřednictvím zákaznické podpory, a tím myslíme budování opravdu dobrých vztahů se zákazníky,” řekl Chris. „Existuje jen velmi málo hostingových společností, které nabízejí živou podporu v časných ranních hodinách. Prostě nemají úspory z rozsahu. S menšími hostiteli s nízkými cenami je mnoho skupin pro jednu osobu a jedna osoba musí v určitém okamžiku přejít do režimu offline. “

Další oblastí, kde 365Hosts přidává hodnotu, je rychlá migrace webových stránek – mnoho rychle jako stejný den a někdy do hodiny nebo dvou.

„Zákazníci neradi čekají, až se něco stane, když si koupí nový produkt. Chtějí to hned použít, “řekl Chris.

365Hosts logo a fotografie datového centra

Tři datová centra 365Hosts nabízejí pokročilé funkce zabezpečení a redundance.

365Hosts také nabízí bezplatné zálohy zákaznických dat. Podle Chrisa je toto uspořádání výhodné pro všechny, protože pokud dojde ke ztrátě dat z jakéhokoli důvodu, 365Hosts pravděpodobně ztratí zákazníka.

“Nenabízet zálohy jako standard je falešná ekonomika,” řekl Chris. “Data našich zákazníků jsou pro nás stejně vzácná jako pro ně.”

Společnost také informuje zákazníky o problémech s kybernetickou bezpečností prostřednictvím upozornění od svého vyhrazeného týmu pro zpravodajské hrozby. Všechny tyto služby pomáhají 365Hosts spojit se zákazníky a maximalizovat hodnotu po celou dobu jejich vztahu.

“Pro nás je to o dlouhé hře, udržování skvělých vztahů se zákazníky a získávání ještě větší hodnoty, když doporučují ostatním 365hostů,” řekl Chris.

U 365Hosts je koncept udržitelnosti o udržení vysoké spokojenosti zákazníků do budoucnosti.

365Hosts: Vývoj produktů založených na klientech, které splňují závazky v oblasti sociální odpovědnosti podniků

Společnost se řídí zpětnou vazbou od svých zákazníků při vývoji budoucího portfolia produktů a služeb. Tým neustále sleduje požadavky zákazníků na další funkce.

“Na co žádají?” Existuje dostatek vzorů, které by informovaly o spuštění nové služby? Pokud si to myslíme, jednáme na základě těchto informací – zpětná vazba klienta rozhodně nezůstane bez povšimnutí. “

Chris nabídl dva nedávné příklady této strategie: zavedení nástroje pro správu hesel a služby sdílení souborů v cloudu, která má být spuštěna koncem tohoto roku.

365Hosts online ratingová grafika

365Hosts nabízí pohotovou zákaznickou podporu a je vysoce hodnocen na mnoha webech s recenzemi online.

Další iniciativa odráží obavy společnosti ohledně jejího uhlíkového profilu. Ve spolupráci s místním specialistou na strom se společnost 365Hosts zavázala zasadit dub pro každého nového zákazníka, který se zaregistruje.

“Udržitelnost je pro nás obrovská,” řekl Chris. “Zda nám to dává nějaký vliv na trhu, nejsem tak obtěžován.” Je důležitější, abychom jednali odpovědně a činili něco dobrého. “

Snad nejúčinnějším diferenciačním činitelem společnosti je integrita, která informuje o své hodnotové nabídce, což je patrné z jejího zářícího hodnocení zákaznických služeb na platformách pro přezkum.

Podle Chrisa je konkurence na dnešním globálním trhu webhostingových řešení v oblasti nabídky produktů poněkud ztracenou příčinou. Proto společnost 365Hosts vytvořila zkušenost, která zahrnuje vynikající zákaznickou podporu a standardní možnosti, které zákazníkům dodávají klid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me