Brightcove oživuje publikování videa prostřednictvím integrovaných platforem pro marketing a bezpečnou podnikovou komunikaci

TL; DR: Jako průkopník ve světě online videa Brightcove pokračuje v objevování toho, jak organizace používají multimédia k informování, inspirování a zábavě. Ať už zákazníci používají video pro marketing nebo interní komunikaci – nebo obojí – online platformy Brightcove zajišťují, že správné publikum bude mít přístup ke správnému obsahu, analytice a interaktivním zážitkům, které se očekávají od společnosti poskytující vysoce kvalitní videa tisícům zákazníků ve více než 70 zemích..

V roce 2004 byla sociální média stále v plenkách. MySpace dominoval scéně pro mladé dospělé a představoval přizpůsobitelné hudební přehrávače. Mezi všudypřítomnou distribucí programu Flash Player ve spojení s rychle se rozvíjejícími širokopásmovými a wifi sítěmi se hudba a videa začaly objevovat na stále více webech.

Přestože popularita MySpace zmizela, popularita online zábavy přetrvává; kdokoli může nahrávat a sdílet videa se zbytkem světa během několika minut. Společnost Brightcove vydělala na počátku technologie a propagovala koncept online distribuce videa – několik měsíců před YouTube.

Poté, co si Brightcove užil více než deset let stabilního růstu a inovací, ocitl se v krizi dalšího posunu ve videu. Podle viceprezidenta pro produktový marketing a strategii Paul Casinelli se trh rozšiřuje za mediální vydavatele a předplatné na podporu marketingových kampaní a podnikových komunikací v celé řadě průmyslových odvětví..

Platformy Brightcove nyní pomáhají firmám efektivněji komunikovat a využívají analytické nástroje k řízení interního i externího video úsilí. Ať už se přizpůsobuje novým zařízením, zvukovým formátům nebo kompresním technologiím, Brightcove provádí práci, aby zajistil, že zákazníci mohou dodávat videa kdekoli, kde je jejich publikum.

“Exploze technologie založené na videu je prostě vynikající,” řekl Paul. „Zjednodušujeme to vše pro naše zákazníky. To je jeden z klíčových pilířů naší mise, aby lidé mohli vidět videa, která chtějí, kdy, kde a jak chtějí. “

Inventing the industry: Brightcove’s Early Days of Online Videos

Po vynalezení ColdFusion a řízení produktové strategie pro Macromedia Flash Player vytvořil Jeremy Allaire v roce 2004 Brightcove a stal se jedním z prvních hráčů v online publikování videa.

“Když Brightcove začal, nebylo online online žádné video,” řekl Paul. „Náš zakladatel založil společnost na začátku hnutí, když se právě začalo video. Viděl, že to bude obrovský měnič her, a začal Brightcove přinášet do světa streamování videa. “

Obrázek Paula Casinelliho a loga Brightcove

Podle viceprezidenta pro produktový marketing a strategii Paul Casinelli stále roste obliba online videí.

V následujících letech společnost Brightcove spolupracovala se společnostmi Reuters, Discovery a Sony na spuštění nové internetové video platformy. Brightcove Studio umožnilo uživatelům vytvářet vlastní přehrávače videa a widgety. Později byla firemní hostingová a vydavatelská platforma Video Cloud zajištěna pro začínající uživatele video marketingu.

“Před rokem 2014 byla většina videí zaměřena na mediální stránku s novinami, vydavateli a časopisy,” řekl Paul. “V poslední době vidíme společnosti, které chtějí používat video pro lepší komunikaci se svým publikem a využití analytiky.”

Platforma All-in-One pro video marketing zajišťuje rychlost konverze

Přestože bylo online video v průběhu let rozšířeno, jeho implementace přináší řadu výzev, uvedl Paul. S cílem pomoci společnostem přizpůsobit se této rychle se měnící krajině zjednodušuje Brightcove streamování videa tím, že se stará o technické procesy v zákulisí.

„Každé řešení má základní video platformu, která vám umožní zpracovávat nahrávání, správu, vytváření a přizpůsobení přehrávačů, analýzu, správu uživatelů a správu,“ řekl. „Pro každou platformu máme také unikátní sadu funkcí založenou na hodnotách, která těmto společnostem pomáhá dělat více s externím i interním videem.“

Pro společnosti, které chtějí používat videa k budování rozpoznávání značky a přilákat více zákazníků, poskytuje Brightcove Video Marketing Suite bezproblémovou integraci s různými platformami sociálních médií, systémy pro správu obsahu, reklamu a další marketingové programy a vztahy se zákazníky. Brightcove Gallery poté videa doručí divákům prostřednictvím přizpůsobitelných rozvržení.

“Bude to plně hostovaná galerie Brightcove nebo video portál, který tam bude mít všechna vaše videa s výzvami k akci, tlačítky sociálního sdílení a hlavními formami,” řekl Paul. “Můžete jej aktualizovat automaticky, takže máte místo, kde můžete spravovat všechna svá videa způsobem, který udržuje vaše webové stránky organizované a aktuální.”

Zabezpečené služby pro správu videa vhodné pro podniky

Kromě kampaní na videoreklamy zaměřené na veřejnost Paul uvedl, že zákazníci z podniků stále častěji hledají interní použití videí. Ať už pro sdílení tréninkových videí nebo streamování radnice s generálním ředitelem, Brightcove Enterprise Video Suite umožňuje podnikům snadno vytvářet a publikovat videa v celé společnosti – při zachování přísného zabezpečení pomocí jediného přihlášení, tokenů URL a omezení IP.

“Nejdůležitější věc, kterou naši zákazníci podnikového videa hledají, je:” Když vložím tato videa na tuto stránku pro své zaměstnance, jak mohu zajistit, aby nikdo jiný nezískal přístup k tomuto důvěrnému videu? “Řekl Paul. “Máme několik robustních bezpečnostních nástrojů, abychom se ujistili, že pokud chcete, aby vaši zaměstnanci viděli pouze video, mohli to vidět pouze vaši zaměstnanci.”

Obrázky Brightcove Enterprive Video Suite

Produkt Brightcove Enterprise Video Suite představuje bezpečnostní funkce, které umožňují organizacím chránit svůj videoobsah.

Je zábavné, že podle Pavla je zavedení bezpečnostních prvků a omezeného přístupu v rozporu s původní filozofií společnosti a produktu.

“Když jsme začali, šlo to o to, abychom naše videa rozdali co nejvíce lidem,” řekl. “Byla to pro nás opravdu vzrušující změna, abychom byli součástí.”

Tato sada umožňuje videa na vyžádání a živé přenosy, aniž by docházelo k výpadku sítě společnosti. Analytické údaje a údaje o zapojení uživatelů umožňují zákazníkům měřit dopad na podnikání a návratnost investic.

Mantra: Využití nejlepších zkušeností s vizuálními médii

Je navržen tak, aby pomohl podnikům a jejich zákazníkům vytěžit maximum z videa. Brightcove se neustále přizpůsobuje měnícím se technologiím, uživatelům a strategiím spojeným s online publikováním a distribucí videa. Evoluce podle Paula odlišuje společnost od konkurentů, kteří nabízejí pouze stripped-down video hosting.

“Naše systémy jsou mnohem víc než to,” řekl. “Můžete přidat interaktivitu, můžete získat hlubokou analytiku, můžete spojit vše s návratností investic, publikovat na sociálních sítích a živě streamovat.” Video hosting sám o sobě není tím, co vzbuzuje vzrušení mezi našimi zákazníky. “

Brightcove kombinuje své odborné znalosti v oboru se zpětnou vazbou od zákazníků a identifikuje nové funkce a způsoby, jak zlepšit uživatelský dojem.

“Mantra naší strategie vývoje funkcí je o tom, jak co nejlépe zažít,” řekl Paul. “Nesnažíme se jen opakovat na naší platformě.” Snažíme se podívat na další vlnu, která přijde. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me