Běh pro lidi, lidmi: HUMANS je rychle rostoucí platforma, která přetváří trh práce s decentralizovaným náborem

TL; DR: Společnost HUMANS, založená v roce 2016, je talentovaným trhem, který pomáhá lidem najít pracovníky, které potřebují, a pracovní místa, které chtějí – bez zprostředkovatelských nebo souvisejících poplatků. Společnost rychle vyvinula platformu na decentralizovanou síť typu peer-to-peer, která využívá vědy o datech a umělou inteligenci k napájení globální banky lidských zdrojů. Jak se HUMANS vrací na trh pohostinství B2B, doufá, že radikálně změní způsob, jakým zaměstnavatelé a zaměstnanci přistupují k lidským zdrojům.

Není pochyb o tom, že internet změnil způsob, jakým komunikujeme – což nám umožňuje skočit z izolovaných louží komunity do obrovských proudů sociálních médií, kde můžeme sdílet své nápady v celosvětovém měřítku.

Decentralizovaný internet, často označovaný jako Web 3.0, je však připraven otevřít záplavy komunikace na zcela nové úrovni. Využitím sítí typu peer-to-peer (P2P), místo aby se vzdali moci technologickým mamutům, mohou uživatelé převzít zpět kontrolu – řídit svá vlastní data a akce.

Logo pro lidi

HUMANS spojuje lidi s různými dovednostmi a potřebami.

V náborovém prostoru představuje decentralizace zaměstnavatelům a zaměstnancům příležitost eliminovat prostředníka a volně komunikovat prostřednictvím běžných komunikačních kanálů. Jeden takový kanál, platforma HUMANS, umožňuje zaměstnancům a uchazečům o zaměstnání připojit se bez vstupu, poplatků nebo omezení od centralizovaného orgánu..

“Právě teď máme více než 270 000 lidí, kteří používají HUMANy k bezproblémovému zapojení bez překážek,” řekl Konstantin Dylko, marketingový ředitel společnosti HUMANS. „Platforma jim umožňuje prozkoumat pracovní příležitosti nebo najít pracovníky s dovednostmi, které potřebují.“

S HUMANS mohou uživatelé procházet vše od postranních vystoupení po volná místa na plný úvazek a spojit se zkušenými profesionály v různých kategoriích – od čištění, stěhování a vylepšení domácnosti po obchodní služby, doučování a digitální design. Uživatelé mohou dokonce využít platformu k nákupu a prodeji zboží.

Lidé HUMANS nakonec doufají, že technologicky vyspělou platformu založenou na vědě o datech a umělé inteligenci vyvinou v globální banku lidských zdrojů. Prozatím tato mise zahrnuje vstup na trh pohostinství B2B – kde společnost v současné době zaměřuje své úsilí.

Pracujeme na humanizaci talentu na vyžádání

HUMANS byla založena v roce 2016 sériovým podnikatelem Vladem Dobryninem zrozeným v Moskvě. Než se pustil do decentralizovaného náborového prostoru, uvedl Vlad několik technologických a zábavních startupů.

Je to kreativní síla za Boobou, animovanou karikaturou zaznamenávající dobrodružství naivního, ale věčně radostného stvoření, když nasákne ve svém nově objeveném prostředí.

Vlad také působil jako generální ředitel ruské telekomunikační společnosti MVNO Yota. V roce 2019 odešel z pozice, kde vykonával mezinárodní projekty, včetně prací na LIDECH.

“Původně se on a andělský investor rozhodli vytvořit síť, která pomůže lidem, kteří začínají pracovat v nové zemi, najít krajany,” řekl Konstantin. “Ale rychle si uvědomil, že nejde jen o krajany – šlo o nalezení lidí obecně, kteří vám pomohou s tím, co potřebujete.”

Platforma se od svého založení v roce 2016 významně vyvinula.

V době, kdy zřídil infrastrukturu platformy, zjistil Vlad významnou mezeru na trhu, pokud jde o nábor pracovních míst v gigové ekonomice..

“Lidé měli skutečné problémy s hledáním zaměstnání na částečný úvazek a na plný úvazek v řadě sektorů, kde je přístup mnohem odlišnější než investiční bankéř využívající LinkedIn pro vytváření sítí,” řekl Konstantin. “Začali jsme tedy vyvíjet naši platformu, abychom pomohli spojit pracovníky se společnostmi.”

HUMANS se místo toho, aby poskytoval specializovanou platformu pro profesionály, snažil spojit širokou škálu lidí, kteří hledají a poskytují téměř jakoukoli službu, kterou můžete pojmenovat.

HUMANS dnes také pomáhá společnostem v New Yorku a New Jersey najít zaměstnance z pohledu B2B. “Prošli jsme dlouhou cestu od roku 2016 do roku 2020 a stále se snažíme přestěhovat do nových segmentů,” řekl Konstantin.

Obchodujte najímající agentury pro bezplatnou, intuitivní platformu

Hodnotová nabídka společnosti je úzce spjata s výhodami decentralizace, protože umožňuje potenciálním zaměstnancům přímý kontakt s těmi, kteří hledají zaměstnance. Nejlepší část? Dělá to zdarma.

“Nemusíte používat drahé agentury, zveřejňovat reklamy na Googlu nebo Facebooku ani používat služby jako je Opravdu nebo Monster k nalezení potřebných lidí pro vaši firmu,” řekl Konstantin. “Neexistují žádné náklady na zapojení a žádné provize.”

Aplikace HUMANS je také k dispozici zdarma, což uživatelům umožňuje přístup k celé řadě funkcí na cestách. Inteligentní vyhledávací nástroj aplikace a funkce geolokace umožňují uživatelům najít práci, kde a kdy ji hledají, zatímco funkce chatu umožňují vyjednávání v reálném čase.

Aplikace zahrnuje vestavěný platební systém bez souvisejících poplatků. Oproti tomu je známo, že aplikace, jako je Uber, odvádějí od řidičů odvážné škrty ve formě rezervačních poplatků a provizí.

V souladu s výhodami decentralizace přináší společnost HUMANS také průhlednost náborovému prostoru. Uživatelé se nemusí ptát, zda jsou recenze skutečné, protože všechna doporučení přicházejí od lidí s podobnými kritérii hodnocení.

Kromě toho se ti, kteří hledají pracovníky, nemusí bát, že uchazečům o zaměstnání, kterým jsou představeni, bylo poskytnuto preferenční zacházení na základě placených plánů členství, jako je LinkedIn Premium. Každý dostane stejný přístup k platformě.

Katalogizace dovedností pomocí datové vědy a umělé inteligence

Zaměstnanci společnosti HUMANS zahrnují více než 50 spoluhráčů napříč kancelářemi v New Yorku, Londýně a Bělorusku a poradní radu technologických vizionářů. Společnost využívá této široké škály odborných znalostí a nejmodernějších technologií k napájení platformy společnosti.

Například platforma HUMANS katalogizuje dovednosti, zkušenosti a znalosti lidí na celém světě pomocí vědy o datech a umělé inteligence. HUMANS si klade za cíl pomocí inteligentních smluv a transparentních transakcí v rámci blockchainu vytvořit globální banku lidských zdrojů, která uživatelům umožní snadno odesílat a přijímat platby za práci.

Sémantický vyhledávací stroj navíc zvyšuje přesnost a relevanci tím, že zohledňuje kontextové významy každého dotazu. Lovci zaměstnání mohou hledat příležitosti pomocí klíčových slov, názvů společností, názvů pracovních pozic a umístění. Zaměstnavatelé mohou snadno najít lidi s dovednostmi, znalostmi a zkušenostmi téměř v jakékoli kategorii. Filtry usnadňují zúžit vyhledávání, zatímco interaktivní mapa pomáhá uživatelům najít místní členy.

HUMANS přiřadí každému lovci pracovních míst jedinečný identifikátor, který klientům usnadní vyhledávání pomocí vyhledávání. Mnoho uživatelů uvádí toto ID do svých vizitek a profilů sociálních médií, aby se mohli spojit.

Zakladatelé společnosti také navrhli platformu pro zajištění ochrany dat. Díky své decentralizované povaze je systém neodmyslitelně odolný vůči útokům. Škodliví herci nemohou zneužít jediný bod selhání: Aby mohli ohrozit systém, museli by přistupovat k miliardám uzlů, což je vysoce nepravděpodobné..

Nahoru Další: Přestávka na B2B pohostinství

Konstantin nám řekl, že HUMANS se nestane obětí krátkozrakého přístupu – společnost je v tom dlouhodobě. V rámci komplexního plánu vytváření vln v B2B prostoru tým v současné době pracuje na tom, aby lépe sloužil hotelům a restauracím v newyorské oblasti i mimo ni. Konstantin řekl, že HUMANS je perfektní pro trh s pohostinstvím.

“Například, mám přítele v New Yorku, který provozuje některé restaurace a utrácí spoustu peněz za nábor agentů,” řekl. “Řekl jsem:” Měl byste používat HUMANS, protože máme více než 5 000 lidí zaregistrovaných se dovednostmi, které potřebujete pro restaurace. “Líbil se mu, že se snadno používá a je zdrojem bezplatného najímání lidí.”

HUMANS také vykonává spoustu práce pod kapotou, aby neustále zlepšoval výkon platformy – a tím zajistil co nejlepší uživatelský dojem.

“Očekávejte některá zlepšení kolem prvního čtvrtletí roku 2020,” řekl.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me