Aplus.net: 25 a více let pomoci malým podnikům učinit velký dopad online díky celé sadě nástrojů pro e-mail, hosting, design a zabezpečení

TL; DR: Vzhledem k tomu, že webhostingový trh pro podniky se pomalu posouvá směrem ke komplexním cloudovým a infrastrukturním řešením jako je služba, společnost Aplus.net se již více než dvě desetiletí zaměřuje na jednoduchost pro malé podniky. Tím, že společnost uspokojí publikum, které do značné míry postrádá technické znalosti, ale spoléhá na webové stránky, které zvyšují prodej a zisky, společnost upřednostňuje nabídku široké škály snadno použitelných produktů a služeb vytvořených pro profesionály..

Přesvědčeni, že Aplus.net a mateřská společnost Deluxe nabízejí nástroje a služby potřebné k efektivnímu řízení a růstu všech aspektů malého podnikání, má viceprezident a generální ředitel Damon Fieldgate pouze jeden mazlíček.

“Pro mě není nic horšího, než když uslyším zákazníka říkat:” Ach, nevěděl jsem, že jsi to udělal, “řekl. “To je pro mě nesmírně frustrující.”

Aplus.net kombinuje 26leté dědictví webhostingu s rozsáhlým portfoliem firemně orientovaných služeb Deluxe Corporation, včetně designu log, marketingu, vlastního tisku a mzdových služeb.

Aktivní informační program společnosti a úzké spojení se zákazníky zvyšují povědomí zákazníků o různých snadno použitelných komponentách online, které společnost Aplus.net poskytuje, od registrace domén a e-mailového hostingu po SSL certifikáty a zpracování plateb..

“Aplus.net se opravdu zajistil a opravdu se snažil zaměřit na tento trh malých podniků tím, že se ujistil, že produkty a služby jsou opravdu snadno pochopitelné,” řekl Damon. “Jednoduchost našich nabídek je naše síla, která pomáhá zejména majiteli podniku, který se musí soustředit na budování své značky.”

Bezpečnostní a designové služby pomáhají zákazníkům soustředit se na jejich podnikání

Aplus.net byl spuštěn v roce 1992 a původně nabízel standardní služby hostování webů, domén a e-mailů. Damon uvedl, že se společnost rozšířila o tvůrce webových stránek, tvůrce obchodu s elektronickým obchodem a nástroj pro návrh loga, aby se stala plnohodnotným a spolehlivým řešením pro malé podniky.

“Důvodem, proč malé podniky zadávají svůj hosting externě, je to, že se zaměřují na jiné aspekty svého podnikání,” řekl. „Ať už se jedná o webdesign, IT pomoc nebo podporu, chceme to udělat co nejjednodušší. Naše základní nabídky vytváříme na základě domén, hostingu a e-mailu, ale snažíme se přidat služby, které malým podnikům pomohou dosáhnout jejich cílů. “

Obrázek Damon Fieldgate a logo Aplus.net

Aplus.net a viceprezident a generální ředitel Damon Fieldgate usilují o uspokojení všech potřeb malých podniků.

Full-service přístup rezonuje zejména se zákazníky Aplus.net, pokud jde o zabezpečení webových stránek, kde Damon řekl: „Pokud vám o tom nebude řečeno, nevíte, že je to problém, dokud není příliš pozdě.“

Společnost zjednodušuje ochranu prostřednictvím partnerství s RapidSSL a Equifax pro SSL certifikáty, spolu s SiteLock pro skenování zranitelnosti a detekci malwaru.

“Prvních několikrát, kdy zjistíme zranitelnost, bezplatně opravíme věci, abychom zajistili ochranu zákazníka,” řekl Damon. „Dokážeme si s našimi zákazníky uvědomit, že zabezpečení není jen problémem pro velké společnosti; to by se mělo týkat také malých podniků.

Jak Aplus.net hodnotí jednoduchost a uživatelský zážitek

Na Aplus.net manažeři produktů průběžně prověřují konkurenční postavení značky na hostitelském trhu. Kombinace tohoto vhledu s hlubokým porozuměním zákaznické základny společnosti zajišťuje, že produkty Aplus.net vyniknou.

“Spíše než jen uvádění obecných plánů hostování nebo obecných e-mailových plánů, jsou skutečně zaměřeny na hlavní zákazníky Aplus.net,” řekl Damon. “Strávíme spoustu času na trhu a sledujeme, co naši konkurenti dokážou, ale klíčem je opravdu pochopit, kdo jsou naši zákazníci a čeho chtějí pomocí našich nástrojů dosáhnout.”

Společnost se zaměřila zejména na použitelnost, pozdě, podle Damona, a nedávno dokončila úplný redizajn webu Aplus.net..

„Určitě jsme strávili spoustu času a úsilí kladením dobrých myšlenek a úvah na uživatelský dojem, aby mohli rychle najít to, co hledají, ať už jsou na webu, nebo k nám přicházejí poprvé prostřednictvím vyhledávačů. ,” řekl. “Opravdu jsme se snažili zajistit, aby produkty a služby byly jasně rozloženy a snadno se k nim dostalo, což pomůže zákazníkovi dostat se tam, kde musí být.”

Aktivní podpora a podpora komunikace se zákazníky

Místo toho, aby malé podniky čekaly problémy a kontaktovaly podpůrný tým Aplus.net v panice, společnost aktivně monitoruje zranitelnost stránek zákazníků a pravidelně oslovuje informace.

“Malé podniky mají dost na ruce, aniž by se museli starat o nakupování produktů a služeb,” řekl Damon. “Je naší povinností zajistit, aby tyto nástroje, které máme, jako součást širší skupiny, byly snadno dostupné a identifikovatelné.”

Fotografie z rukou na klávesnici notebooku s maketou e-mailových služeb

Aplus.net zajišťuje úspěch zákazníků aktivním oslovováním malých podniků o způsobech, jak zlepšit jejich stránky.

Damon vybízí zákazníky, aby telefonicky kontaktovali nepřetržitě v centru podpory Aplus.net v Severní Americe.

“Doufáme, že to přesahuje pouze technickou podporu,” řekl Damon. “Naším cílem je být vždy k dispozici, aby pomohl zákazníkům a vedl je na jejich online cestě.”

Budoucí vylepšení a integrace se službami Deluxe

Po cestě vpřed nám Damon řekl, že zákazníci společnosti Aplus.net mohou očekávat několik vylepšení proprietární správy a ovládacího panelu společnosti.

Mnoho vylepšení přišlo přímo z návrhů zákazníků a zpětné vazby, řekl. Aplus.net pravidelně průzkumuje zákazníky, aby zjistil, jak může společnost vylepšit své služby.

První vydání, které se očekává za několik měsíců, zlepší celkovou použitelnost spolu se schopností spravovat více doménových jmen a hostitelských účtů.

“Neustále se díváme na nové produkty a služby, které můžeme přidat do mixu,” řekl Damon a ukázal na nedávné přidání e-mailového marketingu, zpracování plateb a systémů fax-e-mail. Společnost rozšiřuje své služby pro malé podniky mimo vztahy pouze s online zahrnutím tiskových služeb Deluxe pro vizitky a propagační materiály.

“Snažíme se, aby zážitek byl co nejplynulejší,” řekl Damon. „Zákazníci nedostávají pět nebo šest účtů od skupiny společností Deluxe; mají jeden účet a jeden účet pocházející ze značky, na kterou jsou zvyklí, a značky, které důvěřují. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me